Kdopak je ta zrzka?

Ambiciózní třiatřicetiletá Grace Sharidanová přijíždí do Los Angeles splnit si svůj velký životní sen a stát se divadelní a muzikálovou herečkou. Zdá se, že ji nemůže nic zastavit! Je talentovaná, krásná, výjimečná, má zkušenosti i kamarádku s těmi správnými kontakty. A je odhodlaná neustoupit ani o píď! Na své cestě za slávou však nečekaně potká o devět let mladšího Jacka Hamiltona – vycházející hvězdu všemi napjatě očekávaného seriálového trháku s nepřebernou škálou milostných zkušeností, bohatou fantazií a přímo vražednou dávkou sexappealu. Takové kombinaci by neodolala žádná! A tak není divu, že se i Grace navzdory rozumu začne situace vymykat z rukou a vášnivé dobrodružství brzy překročí hranice nevinného románku. Může začínající vztah zkomplikovat Graceinu slibnou hereckou kariéru? Dokážou společně překonat zrádná úskalí slávy? Podaří se Grace obstát v konkurenci zástupů Jackových fanynek? Vyrovnat se s nájezdy senzacechtivých novinářů? A především – budou schopni překonat několikaměsíční odloučení? Zvlášť když se kolem Grace začne ochomýtat její studentská láska Michael. Eroticko-romantický román...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/173282/kdopak-je-ta-zrzka-fuh-173282.jpg 3.7380

Zrzka 1.

Vydáno, Mladá fronta

The Unidentified Redhead, 2010

Kniha Kdopak je ta zrzka?

jinbr

Příběh pěkný, zajímavý.... Jen tam bylo na mě až moc popisů sexu.... Už to bylo vážně moc. Uvidíme druhý díl

Myška43

Mě se líbila celá série, určitě jsou lepší knihy od autorky, ale i tak mě nezklamala. Láska kvete v každém věku, to že je Grace 33 let neznamená, že se nemůže chovat tak potrhle. Zamilovanost dělá divy. Určitě stojí za přečtení!!!

2CZnak
24.09.2019

Po sérii Cocktail jsem se poměrně nadšeně vrhla na tuhle knížku a musím říct, ze zatím jsem poměrně zklamaná. Hlavní hrdinka mi už pěkně leze na nervy a chová se spíš jako by ji bylo 15 a ne 33... Knížku se mi ani nechce dočítat, ale asi se tím prokoušu. Jestli vezmu na milost i další díly si jistá nejsem

LucijeT
23.09.2019

No... Zcela upřímně mi ten děj samotný přišel pěkný, ovšem všechno se v něm táhlo jako v telenovele... Upřímně doufám, že další díl bude lepší, tohle se moc nepovedlo. Vůbec mě nepřekvapilo, že hlavní hrdinka se pořád vnitřně trápí věkovým rozdílem, aby taky ne, když Jack je ve svých 24 letech vyspělejší než ona...

Kudík
20.08.2019

Kniha není špatná, viděla bych to na 3,5 hvězdy. Je tam i pár opravdu vtipných scén, ale na sérii "Cocktail" od stejné autorky to nemá.
Hlavní postavy, ať už (neznámá zrzka) Grace Sharidanová/Bláznivka (33) i Jack Hamilton/George/Briťák (24) jsou sympatičtí. A pak, že na věku záleží. :)
Přečteno za den.

Andynka
18.03.2019

Tohle bylo pro mě trápení. Do půlky knihy, jsem protacela očima. Na to, že hlavní hrdince má být 33, její chování tomu rozhodně neodpovídalo. A myšlenky už vůbec ne. Ke konci se to celkem srovnalo. Tak jsem to dočetla, ale další díly pravděpodobně nezvládnu.

LadyHip
20.06.2018

Mně tahle autorka a její příběhy sedí. Je to vtipné, má to náboj, postavy mají své kouzlo. Čtu je jedním dechem a příběh Grace a George :) nebyl výjimkou. Honem na další díl...

lydia2900
12.06.2018

Pre mňa sklamanie. Jedna sexuálna scéna za druhou. V prvom diele sa prakticky dialo iba to. Bolo to otravné, v jednom kuse som ich preskakovala. Dočítala som to nasilu. A ten vekový rozdiel bol nereálny. A išla mi hlavná hrdinka často na nervy, s tým ako sa správala.

Papírová města
Papírová města