Zrzka se odhaluje

Zrzce Grace jde všechno jako po másle. Zkouší svou vysněnou roli v muzikálu na Broadwayi a telefon jí zaplavují „žhavé“ textovky a fotky od jejího miláčka Jacka Hamiltona, kluka, na kterého si brousí zuby snad každá ženská od západu po východ. Bože, vždyť Jack je filmová hvězda a na vrchol dokáže neomylně dovést nejen Grace, ale i svou kariéru… Co na tom, že Grace žije v New Yorku a Jack v Kalifornii? Jenže idyla netrvá dlouho. Vztah na dálku je pěkná dřina, stejně jako nutnost udržet ho před neodbytnými novináři pod pokličkou. Společných víkendů, byť sebevášnivějších, je žalostně málo a Jackovy fanynky? Tak ty jsou jako utržené ze řetězu — nedají mu chvilku pokoj. Kromě toho si na Grace už dlouho dělá zálusk její dávná láska Michael, jenž jí kdysi zlomil srdce a teď ji chce získat zpátky. A když se začne proslýchat, že Jackovy city k nádherné, nohaté bývalce dosud nevyhasly, Grace zapochybuje. Dokáže jejich vzájemné pouto vyvážit nevýhody vztahu na dálku, nebo dá Grace přednost klidu a jistotě, kterou jí nabízí Michael?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191865/zrzka-zrzka-se-odhaluje-lZb-191865.jpg 3.9314

Zrzka 2.

Vydáno, Mladá fronta

The Redhead Revealed, 2010

Kniha Zrzka se odhaluje

Ivetinka
22.12.2020

Dobře se to četlo... i když jsem nečetla 1. díl.

viola5163
14.07.2020

Čtivé, vtipné, nápadité a poučné.

jinbr
10.05.2020

No, děj se už začal více někam vyvíjet, ale pořád tam bylo na můj vkus hodně zdlouhavých popisů sexu. Takže jsem spíše přeskakovala, aby mi zbyla jen ta dějová linka.

Myška43
03.03.2020

Bavila mě celá série až na tu hromadu orgasmů. Někdy už to bylo opravdu moc!!!!

LucijeT
29.09.2019odpad!

Fakt jsem doufala, že to bude lepší než první díl, ne. Bylo to mnohem horší. V prvním díle se mi podařilo si v sugerovst, že Grace nec není 33. V druhém už mi to prostě nešlo a jestli mi něco vadí, tak ženská ve 33 letech s mentálním rozpoložením ženské o 10 let mladší. Alev tak hlavně, že se během předehry zvládne 5x udělat a při sexu ještě 10x. To mi přijde přitažené za vlasy. Nicméně jsem to dočetla jen kvůli Jackovi, kterej mi byl sympatickej. A další díl si opravdu veeeeelmi rozmyslim.

Charmedka
13.04.2019

Kniha rozhodně neztratila na čtivosti a čtenářky se konečně dočkají i pořádnějších erotických scén. Právě erotické scény občas bývají kamenem úrazu, naštěstí tahle série s tím nemá problém. Nejsou nijak hloupé, čte se to vážně dobře.

Série mě baví, ač se teda nejedná o žádný zázrak, který by jste si musely přečíst znovu, tak je to příjemná série, která se dobře čte a rozhodně neurazí.

Andynka
29.03.2019

Po prvním díle, jsem se do dalších pouštět nechtěla. Ale jelikož je to útlá kniha, řekla jsem si, že tomu dám ještě šanci. A jsem ráda, že jsem to udělala. Tohle bylo mnohem zábavnější a ctivejsi než první díl. Pořád je to naprosto oddychove čtení, ale to se mi hodilo. Jsem nadšená.

LadyHip
21.06.2018

Další skvělý díl. Bavila jsem se celou dobu a zoufale málo spala, protože jsem prostě nedokázala přestat číst :) A teď hurá na finále.