Nahá

Nahá https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176514/naha-176514.jpg 4 648 118

Aféra Blackstone série

Američanka Brynne Bennettová, studentka výtvarného umění na Londýnské univerzitě, si občas přivydělává jako modelka a veškerý svůj čas dělí mezi školu a práci. Když si úspěšný britský podnikatel Ethan Blackstone koupí její nahý portrét, Brynne zjistí, že tento muž odmítá brát „ne“ jako odpověď. Touží po ní, chce ji mít ve své posteli, a když ji získá, udělá vše, aby si ji udržel. Ethanova dominantní povaha Brynne okouzluje a přitahuje, a to navzdory traumatům, která si v sobě mladá žena nese. Není však jediná, kdo má v jejich vztahu tajemství. Velké tajemství. Dokáže Ethan zbavit dívku jejích démonů? Dovolí mu to Brynne, nebo je přízraky minulosti oba zničí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Naked , 2012

Danielka959
07.04.2024 2 z 5

Doporučila mi ji mamka, jakože kniha se mi ze začátku docela líbila, ale od půlky už tak moc ne. Myslím si že už vím jak to chodí mezi dvouma lidmi když spolu spí, ale kniha mě docela zklamala. Vůbec se mi nelíbilo že ji Ethan pořád poroučel co má dělat. A ona byla tak naivní že byla hned u něj v posteli. Ale když už jsem ji dočetla tak si musím přečíst i ty dva díly

Ála1968
12.03.2024 4 z 5

Nádherná obálka, krásný romantický příběh a já doufám, že další díly budou ve stejném duchu

ElessaRiverbow
31.07.2023 1 z 5

Už od první stránky mi bylo tak nějak jasné, že se bude spíše jednat čistě o erotiku než o nějaký propracovanější příběh. Byla to krátká jednohubka na pár večerů. Začátek byl dle mého až extrémně rychlý, spíš mi přišlo, že to žádný úvod nebo představení postav a příběhu nemá. U některých knih mám ráda, že mě hodí rovnou do nějaké akce, ale tady by se rozhodně nějaký začátek hodil. Celkově celý příběh byl až příliš rychlý. Vůbec mi nesedly postavy - Bryce mi byla nesympatická a podle mě podlehla Ethanovi až příliš rychle. Ethan mi byl také nesympatický a navíc byl jedno obrovské klišé - namakaný, sexy, všechny ženy mu padají k nohám, bohatý, dominantní, atd. Prostě vše to, co najdete i v další hromadě erotických/romantických knížek. Čím více jsem ale četla, tím víc moje nesympatie vůči Ethanovi rostly, a nakonec pro mě byl jednen velký red flag. Ani konec to bohužel nezachránil, spíše mě odradil od čtení dalších dílů.

~ 1,5/5 ~

katallinka
30.07.2023 2 z 5

Mrzí mě, že to musím říct o knížce, ale tohle byla totální blbost! Jazyk jak, kdyby to psalo dítě. Naprosto žádná chemie mezi hrdiny, rovnou láska až za hrob. Navíc ty dialogy úplně o ničem. Říkala jsem si, že to třeba konec zlepší, ale ne, v půlce hádky je kniha ukončena a pro jistotu je to v knize napsáno, což nechápu. Rozhodně mě to na další díl nenalákalo! Jsem překvapena z tak vysokého hodnocení, za mě 1,5*

Radka1727
14.01.2023 4 z 5

Skvělý rozjezd, hned je jasné, že budete chtít přečíst všechny díly....

Jita160
22.10.2022 5 z 5

Naprosto úžasná obálka knihy.
Koupila jsem si celou sérii aniž bych tušila do čeho jdu a vyplatilo se mi to.
Skočíte rovnou do příběhu bez jakýkoliv omáček kolem.
Bryane modelka která příležitostně fotí akty. Její portréty si koupí tajemný muž který je jí naprosto okouzlený a fascinovaný. Musí ji mít a chránit.
Příběh má vše co v knížkách ráda čtu... Tajemství, vzrušení, touhu, dominanci, sex ,spoustu citů a vzájemné okouzlení.
Na podzimní deštivé počasí jak dělané šup dalšího dílu.

anna7852
21.10.2022 3 z 5

Heh,nějak mi asi unikl začátek knihy. Neboť co jsem začala cist první kapitolu,tak mi to přišlo skoro od prostředka.
Kdyz pominu tenhle docela důležitý fakt,tak se to i dalo:)

Hospodyňka
23.02.2022 2 z 5

Je to takové teplé lambrusco, které si otevřete po odpoledním debaklu v podobě snahy naučit dceru dělit dvojcifernými čísly.

milena9798
11.09.2021

nebudu kritizovat, prostě se mně netrefila v čase a náladě

Maruš.D
23.05.2021 4 z 5

Příjemně překvapená. To přesně popisuje mé pocity. Kniha se četla krásně a jednoduše. Žádné zbytečné protahování příběhu. Obě postavy jsou sympatické a příběh nás hezky naladí na další díl. Za mě velmi povedená odpočinková kniha. :-)

knihomolkajesie
31.03.2021

Dost jsem se těšila, až se k této sérii dostanu. Po přečtení první části mé nadšení značně opadlo. Na můj vkus Brynna podlehla Ethanovi, až příliš rychle. V podstatě ze dne na den. Celkově mi příběh přišel příliš rychlý a nejsem si jistá, zda mám chuť sérii dočíst.

petulkapeta
07.03.2021 4 z 5

Měl ji ochraňovat, ale zamiloval se do ní no i ona do něj.. Ethan je zajímavá osobnost a jsem zvedava na pokračování...

Saskiova11
26.08.2020 4 z 5

Taka prijemna jednohubka pre mna. Uvitala by som keby bola dlhsia ale inak nemam ziadne vyhrady. Tesim sa na pokracovanie

ivca84
14.07.2020 4 z 5

(SPOILER) americka studenka studujici v Londyne umení a soukromy bodyguard se do sebe zamiluji, ale jen do doby nez na povrch vyplyne jedno velké tajemství
uz se docela tesim na dalsi díly

jinbr
28.05.2020 3 z 5

No, začátek je takový zvláštní, možná trochu nesourodý. Oproti jiným sériím tohoto typu mi přijde tato kniha slabší. uvidíme v dalších dílech, dám tomu šanci.

Kristy.Seb
26.04.2020 4 z 5

Kniha se četla sama. Je erotická, něžná a je tam i očekávání.

wendy944
15.04.2020 5 z 5

Moc dobře se čte a samozřejmě je i sexy moc hezký

Daiv666
14.04.2020 5 z 5

Raine Miller je moje top autorka.....Zcela mě pohltila celá série

Myška43
06.03.2020 2 z 5

Kniha se dobře četla, erotické scény jsou super, ale příběh je na mě moc jednoduchý. Mám nachystaný další díl, no moc se do něj nehrnu. Možná, kdybych četla knihu dříve, když jsem začínala s tímto žánrem, byla bych více spokojená, ale jsou mnohem lepší knihy.

LucyBooks
06.02.2020 4 z 5

Do knížky jsem šla bez jakýkoliv očekávání, čekala jsem jen nenáročnou oddechovku, u které mi bude stačit jen jeden díl, ale konec mě nalákal na druhý.
Byla jsem poměrně mile překvapena. Kniha kromě spousty sexuálních scén dokáže nabídnout i víc, zápletku, což u takových knih zas tak často není.
Mou pochvalu má i za to, že se mi četla snadno a lehce, kapitoly ubíhaly sami.
Jednu ☆ si nechávám kdyby byl lepší další díl.