Počkám na tebe ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Na něco se vyplatí si počkat… Devatenáctiletá Avery Morganstenová nastupuje na malou univerzitu v Západní Virginii, tisíce kilometrů od domova. Domnívá se, že vzdálenost jí pomůže uniknout před tím, co se jí stalo na halloweenském večírku před pěti lety, kdy se její život navždy změnil. Nyní jen musí chodit včas na vyučování, nosit na levém zápěstí náramek, nepřitahovat k sobě zbytečnou pozornost a možná si najít pár přátel. Rozhodně neměla v úmyslu spřátelit se s jediným klukem, jenž by mohl otřást nejistou budoucností, kterou si pro sebe naplánovala. Něco se vyplatí prožít… Cameron Hamilton je metr devadesát vysoký sexy bůh s oslnivě modrýma očima, jemuž ženy padají k nohám. Má pozoruhodnou schopnost vyvolávat v Avery touhy, o nichž se domnívala, že jsou jí už navždy zapovězeny. Uvědomuje si, že se od něj musí držet dál, ale okouzlující a vtipný Cam s tím zatraceným dolíčkem na tváři se objevuje všude, kam se pohne. O něčem by se nikdy nemělo mlčet… Když Avery obdrží několik výhrůžných zpráv a telefonátů, musí se postavit čelem minulosti, kterou toužila pohřbít. Někdo jí odmítá dovolit, aby zapomněla na tu noc, kdy se všechno změnilo. Bude tu Cameron pro ni, aby jí pomohl, nebo ho stáhne s sebou do propasti? Za něco se vyplatí bojovat…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/198370/pockam-na-tebe-198370.jpg 4.41165
Série

Počkám na tebe / Počkám na teba 1.

Žánr
Romány, Pro ženy, Erotika
Vydáno (ekniha), Baronet
Orig. název

Wait for You, 2013

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (212)

Kniha Počkám na tebe

Přidat komentář
haWranka
28. března

Téma je to těžké, ale jinak je kniha psaná velmi povrchně a předvídatelně, postavy jsou ploché. Na druhou stranu se to četlo hezky, takže pokud hledáte něco na vypnutí mozku, kdy se ani moc nerozčílíte, je tohle ideální. A ten sex by tam ani nemusel v takové míře být.

barb_B
17. března

Dobrá série, ale z téhle prvotiny jsem tak odvařená upřímně nebyla.


Myška43
17. března

,, Všichni jsme provedli něco, na co nejsme hrdí. Kdybys věděla...."

Tuto sérii jsem začala číst asi před rokem. Toto je první díl a já si ho nechala až na konec. Proč? Protože jsem nejdříve četla z pohledu Camerona. Vždy, když je nějaké vyprávění z obou pohledů, volím nejdříve muže. A abych neměla pocit, že čtu hned za sebou dvě stejné knihy, dávám si mezi nimi dlouhou pauzu. Včera jsem dostala chuť si připomenout tento obdivuhodný příběh.

,,Chci být s tebou od chvíle, co jsi mě poprvé odmítla. Jenom jsem čekal, až to dojde i tobě."

Když si přečtete anotaci, máte již představu, co vás asi čeká. Věřte, že nudit se rozhodně nebudete. Autorka umí úžasně psát. Vtáhne vás do děje s takovou lehkostí. Emoce se střídají velkou rychlostí. Netrpělivě hltáte každou stránku. Její příběhy jsou jak vystřižené ze života, akorát s tím rozdílem, že vždy končí dobře a vaše srdce přetéká láskou. Tedy aspoň já to takhle cítím. Proto čtu tak ráda její knihy.

,, Všechno bylo v pořádku. Možná ne dokonalé, ale život není dokonalý nikdy. Je komplikovaný a občas plný pohrom, ovšem v té komplikovanosti je krása a i v pohromě lze nalézt klid."

Doporučuji přečíst celou sérii, ta je dokonalá!!!
❤️❤️❤️❤️❤️

illca2
13. března

Krásné, čtivé, plné napětí, erotiky. Co víc si přát po náročném dni s dvěma malými dětmi... Kniha, u které člověk dokáže sedět dokud ji nedočte celou. Zasloužené hvězdičky.

rakakan
04. března

Knihu jsem četla na doporučení. Nelitovala jsem. Čtivá, oddechová s trochou erotiky, ale ne vulgární. Dobře popsané pocity hlavní hrdinky, která prožila trauma.
Doporučuji

meda2007
24. února

Pekna oddechova kniha, ktera se skvele cte je dosti vtipna a je v ni i necekane " drama ". Ano, je dosti predvidatelna, ale to co se stalo Avery, bylo nechutny. Hlavne ze strany jejich rodicu, kteri by meli sve dite podporovat a milovat. Avery se s tim vsim svynstvem okolo sebe, ale vyporadala dobre. I kdyz jsem nepochopila proc to Camovi nerekla driv. A Cam? Ten byl sexy, skvely, vtipny a jinak ruzne dokonaly. :)

Jara.v
21. února

Příjemné čtení mezi thrillery. Možná zkusím časem i další díly série. Dobře a rychle se ten příběh čte a hlavní postavy jsou sympatické.

Lejčís
15. února

Takový průměr u romantických knih.. začalo to slibně, ale druhá polovina mi přišla zbytečně natahovaná..

1 ...