Všechny jeho sny

Všechny jeho sny https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/188430/bmid_vsechny-jeho-sny-r0I-188430.jpg 3 307 47

Všechno nebo nic série

< 3. díl

Kolik trápení je člověk schopen unést pro osudový vztah? Katherine Hartová už urazila obrovský kus cesty od okamžiku, kdy nastoupila jako počítačová expertka do Knight Enterprises. Ani ve snu by ji tenkrát nenapadlo, že příchodem do království Dominika Knighta změní celý svůj život. A zdaleka nejen v pracovní sféře. Dominika odnepaměti provázela pověst predátora, který tvrdě prosazuje své požadavky na obchodním i milostném poli. Jeho objetím prošly zástupy nádherných žen..., ale pak se objevila zelenooká Kate, a ke všeobecnému úžasu si uzurpovala veškerou jeho pozornost. Fascinovala ho. A probudila v něm vášeň téměř živočišnou. Kate a Dominik si prošli vzestupy i pády, ale vždy věděli, že patří k sobě. A teď Kate čeká jeho dítě! Nikdy dřív se necítila tak opečovávaná, tak spokojená... a ukojená. Jenomže pak udeří tragédie a milenci si musí znovu položit onu trpkou otázku: jak velkou cenu jsou za svůj vztah ochotni zaplatit? Kolik bolesti jsou kvůli němu schopni unést?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Domino

Knight Takes Queen , 2012

Jita160
04.12.2022 4 z 5

Závěrečný díl byl o těhotenství ....z větší části. Potom o sexu a orgasmech,jak jinak.
Dominik prošel neskutečnou proměnou.
Od prvního dílu byl naprosto k nepoznání.
Kate i když řeší velkou bolest má prostě na růžích ustláno.
Lásku kterou mají mezi sebou je pevná a překoná vše.
Zakončení jaké se prostě dalo očekávat...
Za mě taková průměrná série,u které nemusíte myslet ...jen číst o něčem co vás nikdy nepotká :⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D

ErčaV.
13.07.2021 4 z 5

Sérii jsem dočetla, ale trvalo mi to déle díky stylu psaní. Celý třetí díl jsem čekala trošku napětí nebo něco a to bylo jen na chviličku. Ale co bylo po tom dítěti to bylo děsné. Kate se chovala jako 3 leté dítě kterému nechci dát hračku. A Dominic se aspoň změnil a díky tomu dávám knize 4*.

Maruš.D
22.05.2021 1 z 5

Tak tentokrát jsem sama sebe mučila. Každá kapitola mě nebavila víc a víc. Jediné “drama” se odehraje v polovině knihy a zbytek je jen o buďto hodně sexu, nebo skoro žádném sexu. O stylu psaní, který se dá těžko snášet, už jsem se vyjádřila dost, ale tentokrát mi to přišlo snad ještě horší. Připadala jsem si, jako kdyby autorka náhodně vyzvracela na papír nějaké slova a ty pospojovala do vět.
Autorka nám velmi důrazně ukazuje, jak si za peníze můžete koupit cokoliv a její představivost v tomto ohledu nezná meze :D
Dominik už vůbec nebyl sám sebou a to představení kolem dítěte po té “nehodě” mi přišlo nedotáhlé a naprosto zbytečné.. ostatně jako celá tato trilogie. Už nikdy víc, děkuji.
BTW, 50 odstínů se dá alespoň v klidu číst a příběh je poutavěji napsán, než tento odpad.

LilluLong
14.05.2021 3 z 5

Davam 3* len preto , ze autorka bola tak schopná a nadaná napísať 459 strán skoro bez príbehu :) Keby tuto tretiu časť zhrnula do epilógu v druhej časti, úplne by to stačilo .

JanaSustr
09.10.2020 2 z 5

Tak tady jsem už trpěla. Je fajn že hlavní hrdina je občas trochu milý ale tím to končí. Musela jsem přeskakovat stránky jeden týden tam trvá snad 100 stránek to samé u předchozího dílu . Takže za mě už nikdy vice.

munka
21.10.2019 4 z 5

Nezrovnávam s inými knihami, lebo nie každý má rovnaký vkus. Podobne je to aj s autorkami. Jedna preferuje to, druhá iné. Posledný diel sa mi páčil asi najviac, aj keď to nebolo to pravé. Nepredpokladám, že by som to ešte niekedy čítala.

janina66
26.08.2019 5 z 5

Celá serie se mi moc líbila. Krásně se četlo.

petraj30
14.08.2019 4 z 5

Mně se série moc líbila, "50 odstínů" jsem vůbec nebyla schopná přečíst (přečetla jsem asi 50 stránek a knihu zahodila, to se fakt nedalo - hrůza), Byla jsem překvapena spisovatelkou, protože, tohle bylo trochu něco jiného, něž doposud napsala, ale vůbec jsem se nenudila

Lee7
14.06.2019 3 z 5

Dočetla jsem a nebyla to špatná série.. nesrovnavala bych to a odstíny.. slo o docela pekne zakončenou serii, na me trochu moc vse ve svetlych barvách.. zase otevreny epilog byl zajimavy, skoda ze z nej neziskame vic.

kopretina001
30.07.2018 3 z 5

Jestli to mělo být Padesát odstínů šedi v bledě modré, tak za mě ta modrá byla hodně vybledlá.
Přečetla jsem celou sérii, ale nevím, jestli se k ní ještě někdy vrátím.

Tanya007
08.06.2018 5 z 5

Všechny 3 díly za mě ano :-)

Szekynka
02.03.2018 4 z 5

V posledním dílu nedopadlo nic jinak než jak bylo jasné téměř od začátku. Dobrý příběh, který je čtivě napsaný

mazlak
27.01.2018 4 z 5

Knížka se mi moc docela líbila, ale první kniha byla z mého pohledu nejlepší. Zajímavá byla zápletka, ale děj mne nikterak neoslovil. Chyběla mi nějaká akčnější scéna třeba s matkou nebo někým takovým. Třeba se dočkáme pokračování s Nicol.

Petruska200
28.06.2017 5 z 5

super super super super super

a.nnysek
12.06.2017 3 z 5

Od posledního dílu jsem čekala trochu víc. Alespoň situace kolem ztráty dítěte a další těhotenství to trochu rozvířily. Až moc velká slaďárna, peníze vládnou světu, přehnaná péče Dominika a Katyina naivita a neschopnost (bože, ani si sama nevybere oblečení!) .Nicméně sérii jsem přečetla celou a možná se k ní někdy vrátím :-)

kvetuse3368
12.11.2016 5 z 5

Asi nejsem tak náročná, ale mne se děj líbil. Popis pocitů obou aktérů kdy přišli o dítě, mne připomněla něco. Maji vice peněz než my, normální smrtelníci, ale pocity jsou podobné. Z me stránky se mi to dobře četlo.

dudunka
18.09.2016 2 z 5

z dominantního chlapa se stala zženštělá posluhovačka která vše řeší penězi bože už nikdy více!

Mellisek
02.09.2016 2 z 5

Za me nejhorsi kniha serie. Ano mene sexu. A tragedie okolo tehulkovani ale vazne? Myslim ze ze tohle byl naprosto zbytecnej dil.

Evule114
25.03.2016 5 z 5

Za sebe mohu říci, že tento díl mne překvapil. Hlavně průběh těhotenství. Nebylo to až tak růžové :-)

Marwina
23.02.2016

Upřímně s emusím přiznat, že tento díl jsem nedočetla dokonce. Celkově mě děj přestal bavit.