Všechna jeho přání

Všechna jeho přání https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166606/bmid_vsechna-jeho-prani-ayh-166606.jpg 4 373 57

Všechno nebo nic série

Neodolatelná přitažlivost, nebo nebezpečná posedlost? Když se začal Katin vztah s uhrančivým miliardářem Dominikem Knightem vymykat veškeré kontrole, rozhodla se přetrhat všechny vztahy. Ano, nepředstavitelně to bolelo, ale kdyby to neukončila, možná by přišla o rozum... Dominic ovšem není muž, který se jen tak vzdá. A když se s Kate setká v luxusním hotelu v Singapuru, stačí málo a jsou zase tam, kde byli. Jak dlouhé trvání ale může mít nadpozemská vášeň? Kate ví, že její milenec je lovec, který žije jen pro to, aby dostal každou kořist, které se mu zamane. Je toto nečekané setkání pouze začátkem definitivního konce, anebo se jí podaří nezkrotného Dominika zkrotit?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Domino

Knight´s Retreat

Jita160
04.12.2022 4 z 5

Pokračování je o více sexu a o ohnivých orgasmech.
Ta holka měla sakra kliku.
Tady musím říct,že i přes všechen sexuální postelový maraton tam byl i trochu nějaký děj.
Konec prostě čtenáře navnadí aby si přečetl i poslední díl.

dooky
13.07.2022 3 z 5

Podobné jako první díl, řeší se pořád stejné věci dokola. Sex naprosto nereálný, v tomto ohledu to bylo spíš scifi než erotika. Na druhou stranu jsem četla již horší věci. Rozmyslím se, jestli se pustím do třetího dílu.

ErčaV.
08.07.2021 4 z 5

Pokračování bylo lepší a i lépe se mi četlo, než prvni díl. Sérii dočtu do konce, jsem zvědav jak to s nimi dopadne.

Maruš.D
19.05.2021 3 z 5

Druhý díl se čte o mnoho lépe. Zvykla jsem si na ten strašný styl psaní (nebo minimálně na jeho překlad) a naučila se, jak přeskakovat věty tak, aby se to četlo co nejlépe. Děj byl docela zajímavý a proto jsem vydržela u čtení až do konce. Dominik byl tentokrát docela fajn. Nevím, co ho přitahuje na Kate, protože ta mi přijde mentálně retardovaná, ale budiž.
Autorka musí mít velmi divokou představivost pro stvoření takové postavy jako je neohrožený Dominik, který je nejen krásný, ale i nechutně bohatý, sexuální bůh. Kate nevěřím ani nos mezi očima. Jsem docela zvědavá na poslední díl z jejich životů a potom si nad touto sérií umyju ruce.

LilluLong
13.05.2021 4 z 5

Ano, vidim ze autorka graduje a bolo dobre ,ze som dala šancu si precitat i druhu časť .nemam poňatia o com bude tretia nakoľko príbeh vypovedá o ničom, ale ked ju napísala zaujímavo tak si par hodin na to nic si vyhradim :) u mna ma 4*

JanaSustr
09.10.2020 3 z 5

Tak jak jsem byla mile překvapena z prvního dílu tak pokračování už začíná být za trest. Nebudu to rozmazavat dej veskerej žádnej a občas je to úplně absurdní, možná proto nemám ráda knížky styl 50 odstinu.

munka
12.09.2019 3 z 5

Oproti prvému dielu trochu lepšie. Pribudla aj nepatrná zápletka. A keďže potrebujem vedieť, ako to skončilo, prečítam si aj tretí diel.

Estrela
06.06.2019 2 z 5

Za mě špatně zpracovaný příběh s tématikou podobnou Padesáti odstínů šedi. Pořad a dokola opakující se konverzace. Příběh sám o sobě bez sexuálních části zabral tak třetinu knihy. Přesto ale čtu další díl. Potřebuji vědět, jak to všechno dopadne. Nebude patřit mezi knihy, které budu přátelům doporučovat.

Lee7
04.06.2019 4 z 5

Trochu až moc opakujících se replik a chybí mi konečně rozuzlení všeho.. Pěkně se četla a jdu do třetího a posledního dílu. Nejedná se o špatnou sérii, když si zvyknete na ty rozkazovačné úryvky a opakující se dialogy.. jo a ne :)

LadyHip
29.06.2018 5 z 5

Tomu říkám fantazie! Skvělé pokračování. Mě tenhle příběh prostě neskutečně baví a rajcuje :)

Szekynka
02.03.2018 4 z 5

První díl nezklamal, tak jsem se rozhodla pokračovat. Kniha není špatná, ale ničím úplně nepřekvapí.

mazlak
21.01.2018 4 z 5

Tentokrát musím v hodnocení maličko ubrat na chvále. Osobně si myslím, že první díl byl o dost lepší. Některé postoje a výroky hlavních postav mi přišly dost nepřirozené a přitažené za vlasy. Každopádně další díl si přečtu. Snad už se to zase zlepší.

Petruska200
28.06.2017 5 z 5

jednou bych chtela potkat taky takoveho Dominika ....

a.nnysek
12.06.2017 3 z 5

Dalo se to, občas jsem něco přeskočila, protože ta erotika byla pořád o tom samém.

Lenishka
31.01.2017 3 z 5

nebylo to spatné, ale čekala jsem od teto knihy něco víc, něco ji chybělo... prostě znám lepší i horší knihy... celkově dobrý

Lena79
01.11.2016 3 z 5

No.., kde začít? Chvílemi, a to dost často, jsem se docela nudila. Plytké rozhovoru o ničem mě dost štvaly. Ale na druhou stranu byly některé pasáže zajímavé. Ještě tady přelouskám třetí díl...

dudunka
12.09.2016 4 z 5

Když si odmyslím neustálé opakování G-bodu a její ohnivé orgasmy milionkrát za sebou dalo se to dočíst.

Mellisek
02.09.2016 3 z 5

Kniha druhá byla o do horsi nez kniha prvni. Moc eroticky acen az nerealistickych vo se tyce deje tak ten byl zas o kus lepsi. Zacetla jsem se az ke konci a pak jsem tedy i preskakovala jiste eroticke sceny.

lumul
31.08.2016 1 z 5

ne, ne, ne. dala jsem celkem 78 stránek. Ze začátku to vypadalo celkem slibně, pak si v každé druhé větě začali říkat lásko sem, lásko tam, , možná tam pak došlo k nějakému vývoji, ale na mě to bylo umělý, přeslazený, nudný, na sílu. Nedočtu.

petra4080
08.02.2016 1 z 5

Erotika? no nevím, mnoho plytkých dialogů o sexu... pro mě hrůza, ale možná jen nefandím tomuto žánru