Všechna jeho přání

Neodolatelná přitažlivost, nebo nebezpečná posedlost? Když se začal Katin vztah s uhrančivým miliardářem Dominikem Knightem vymykat veškeré kontrole, rozhodla se přetrhat všechny vztahy. Ano, nepředstavitelně to bolelo, ale kdyby to neukončila, možná by přišla o rozum... Dominic ovšem není muž, který se jen tak vzdá. A když se s Kate setká v luxusním hotelu v Singapuru, stačí málo a jsou zase tam, kde byli. Jak dlouhé trvání ale může mít nadpozemská vášeň? Kate ví, že její milenec je lovec, který žije jen pro to, aby dostal každou kořist, které se mu zamane. Je toto nečekané setkání pouze začátkem definitivního konce, anebo se jí podaří nezkrotného Dominika zkrotit?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166606/vsechno-nebo-nic-vse-166606.jpg 3.5335

Všechno nebo nic 2.

Vydáno, Domino

Knight´s Retreat

Kniha Všechna jeho přání

LilluLong

Ano, vidim ze autorka graduje a bolo dobre ,ze som dala šancu si precitat i druhu časť .nemam poňatia o com bude tretia nakoľko príbeh vypovedá o ničom, ale ked ju napísala zaujímavo tak si par hodin na to nic si vyhradim :) u mna ma 4*

JanaSustr
09.10.2020

Tak jak jsem byla mile překvapena z prvního dílu tak pokračování už začíná být za trest. Nebudu to rozmazavat dej veskerej žádnej a občas je to úplně absurdní, možná proto nemám ráda knížky styl 50 odstinu.

munka
12.09.2019

Oproti prvému dielu trochu lepšie. Pribudla aj nepatrná zápletka. A keďže potrebujem vedieť, ako to skončilo, prečítam si aj tretí diel.

Estrela
06.06.2019

Za mě špatně zpracovaný příběh s tématikou podobnou Padesáti odstínů šedi. Pořad a dokola opakující se konverzace. Příběh sám o sobě bez sexuálních části zabral tak třetinu knihy. Přesto ale čtu další díl. Potřebuji vědět, jak to všechno dopadne. Nebude patřit mezi knihy, které budu přátelům doporučovat.

Lee7
04.06.2019

Trochu až moc opakujících se replik a chybí mi konečně rozuzlení všeho.. Pěkně se četla a jdu do třetího a posledního dílu. Nejedná se o špatnou sérii, když si zvyknete na ty rozkazovačné úryvky a opakující se dialogy.. jo a ne :)

LadyHip
29.06.2018

Tomu říkám fantazie! Skvělé pokračování. Mě tenhle příběh prostě neskutečně baví a rajcuje :)

Szekynka
02.03.2018

První díl nezklamal, tak jsem se rozhodla pokračovat. Kniha není špatná, ale ničím úplně nepřekvapí.

mazlak
21.01.2018

Tentokrát musím v hodnocení maličko ubrat na chvále. Osobně si myslím, že první díl byl o dost lepší. Některé postoje a výroky hlavních postav mi přišly dost nepřirozené a přitažené za vlasy. Každopádně další díl si přečtu. Snad už se to zase zlepší.