Všechna jeho přání

Neodolatelná přitažlivost, nebo nebezpečná posedlost? Když se začal Katin vztah s uhrančivým miliardářem Dominikem Knightem vymykat veškeré kontrole, rozhodla se přetrhat všechny vztahy. Ano, nepředstavitelně to bolelo, ale kdyby to neukončila, možná by přišla o rozum... Dominic ovšem není muž, který se jen tak vzdá. A když se s Kate setká v luxusním hotelu v Singapuru, stačí málo a jsou zase tam, kde byli. Jak dlouhé trvání ale může mít nadpozemská vášeň? Kate ví, že její milenec je lovec, který žije jen pro to, aby dostal každou kořist, které se mu zamane. Je toto nečekané setkání pouze začátkem definitivního konce, anebo se jí podaří nezkrotného Dominika zkrotit?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166606/big_vsechna-jeho-prani-ayh-166606.jpg 3.5364

Všechno nebo nic 2.

Vydáno: , Domino

Knight´s Retreat

Kniha Všechna jeho přání

Jita160
04.12.2022

Pokračování je o více sexu a o ohnivých orgasmech.
Ta holka měla sakra kliku.
Tady musím říct,že i přes všechen sexuální postelový maraton tam byl i trochu nějaký děj.
Konec prostě čtenáře navnadí aby si přečetl i poslední díl.

dooky
13.07.2022

Podobné jako první díl, řeší se pořád stejné věci dokola. Sex naprosto nereálný, v tomto ohledu to bylo spíš scifi než erotika. Na druhou stranu jsem četla již horší věci. Rozmyslím se, jestli se pustím do třetího dílu.

ErčaV.
08.07.2021

Pokračování bylo lepší a i lépe se mi četlo, než prvni díl. Sérii dočtu do konce, jsem zvědav jak to s nimi dopadne.

Maruš.D
19.05.2021

Druhý díl se čte o mnoho lépe. Zvykla jsem si na ten strašný styl psaní (nebo minimálně na jeho překlad) a naučila se, jak přeskakovat věty tak, aby se to četlo co nejlépe. Děj byl docela zajímavý a proto jsem vydržela u čtení až do konce. Dominik byl tentokrát docela fajn. Nevím, co ho přitahuje na Kate, protože ta mi přijde mentálně retardovaná, ale budiž.
Autorka musí mít velmi divokou představivost pro stvoření takové postavy jako je neohrožený Dominik, který je nejen krásný, ale i nechutně bohatý, sexuální bůh. Kate nevěřím ani nos mezi očima. Jsem docela zvědavá na poslední díl z jejich životů a potom si nad touto sérií umyju ruce.

LilluLong
13.05.2021

Ano, vidim ze autorka graduje a bolo dobre ,ze som dala šancu si precitat i druhu časť .nemam poňatia o com bude tretia nakoľko príbeh vypovedá o ničom, ale ked ju napísala zaujímavo tak si par hodin na to nic si vyhradim :) u mna ma 4*

JanaSustr
09.10.2020

Tak jak jsem byla mile překvapena z prvního dílu tak pokračování už začíná být za trest. Nebudu to rozmazavat dej veskerej žádnej a občas je to úplně absurdní, možná proto nemám ráda knížky styl 50 odstinu.

munka
12.09.2019

Oproti prvému dielu trochu lepšie. Pribudla aj nepatrná zápletka. A keďže potrebujem vedieť, ako to skončilo, prečítam si aj tretí diel.

Estrela
06.06.2019

Za mě špatně zpracovaný příběh s tématikou podobnou Padesáti odstínů šedi. Pořad a dokola opakující se konverzace. Příběh sám o sobě bez sexuálních části zabral tak třetinu knihy. Přesto ale čtu další díl. Potřebuji vědět, jak to všechno dopadne. Nebude patřit mezi knihy, které budu přátelům doporučovat.