Všechna jeho přání

Všechna jeho přání https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166606/bmid_vsechna-jeho-prani-ayh-166606.jpg 4 374 57

Všechno nebo nic série

Neodolatelná přitažlivost, nebo nebezpečná posedlost? Když se začal Katin vztah s uhrančivým miliardářem Dominikem Knightem vymykat veškeré kontrole, rozhodla se přetrhat všechny vztahy. Ano, nepředstavitelně to bolelo, ale kdyby to neukončila, možná by přišla o rozum... Dominic ovšem není muž, který se jen tak vzdá. A když se s Kate setká v luxusním hotelu v Singapuru, stačí málo a jsou zase tam, kde byli. Jak dlouhé trvání ale může mít nadpozemská vášeň? Kate ví, že její milenec je lovec, který žije jen pro to, aby dostal každou kořist, které se mu zamane. Je toto nečekané setkání pouze začátkem definitivního konce, anebo se jí podaří nezkrotného Dominika zkrotit?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Knight´s Retreat

Shanib
17.03.2014 3 z 5

Jednička mě zaujala, ale tenhle díl mě docela zklamal. Jak již bylo řečeno, v knize byla opravdu přemíra sexu na úkor děje a dialogy mezi hlavními hrdiny mi ze 70% přišli hodně nesmyslné, že jsem skoro začala šilhat, jak často jsem měla oči v sloup. Mimochodem v první knize se mi líbilo, když Dominik nosil Kate v náručí, ale v první polovině tohoto dílu to dělal tak často, až jsem si občas říkala, zda ta holka umí vůbec chodit. Někdy mi také přišla škoda, že mu jednu nevrazila nebo ho se vší parádou neposlala někam (kór když jí přirovnal k prostitutce), ale na druhou stranu to zase částečně chápu, protože závislost na někom jeho hold závislost.

MisuleB
10.03.2014 5 z 5

Taky dobře napsaná; nemůžu si pomoct, ale jednička mě bavila víc. :)

Samira
21.02.2014 5 z 5

I druhý díl se mi moc líbil, i když možná o něco méně, protože někdy byl na můj vkus na ní už opravdu drsný. Ale stejně dávám plný počet, protože jsem to četla jedním dechem a opravdu se těším na třetí díl.

trynitrix
28.01.2014 2 z 5

Ráda čtu tento žánr ale co je moc je moc, hlavně se mi nelíbil ten vztah mezi nima takový oničem pořád nějaký dohadovaní už jsem málem knížku ani nedočetla, kousala jsem ten příběh dlouho dala jsem ale na kometáře že konec je dobrej a byl ale celou knihu to nezachránilo jen předtím jsem si řikala že trojku ani číst nebudu ale po tom konci, teď váhám přeci zvědavost je silnější.

Kamilajznik
20.01.2014 1 z 5

Ani nevím co napsat...ale jen bych opakovala to, co je napsáno zde níže - příliš mnoho sexu a vůbec, dočetla jsem to jen z principu.

Vendidi
14.01.2014 2 z 5

kniha nic moc, přemíra sexu (zajímalo by mě, kdo má takovou výdrž) :), ale hlavně mi vadilo hodně toho jejich mluvení, bylo tam toho až moc a občas mi to lezlo na nervy. Nejlepší byl až ten konec, ten mě začal bavit nejvíc :)

Nuttelka
14.01.2014 4 z 5

bohužel jsem knihu teď četla v období, kdy na čtení moc chuť nemám a dosti mě unavoval neustálý sexuální maraton, by mi zajímalo zda tohle by normální člověk ustál :-))) ale ráda si přečtu, jak to všechno dopadne...

alisek
12.01.2014 3 z 5

Knížka splnila přesně moje očekávání. A co jsem od ní čekala? Nic... měla jen splnit funkci odpočinkového čtení. Když čtu nějakou pro mě náročnější knížku, potřebuji potom něco na odreagování. Něco, nad čím nemusím přemýšlet. A vážně mě překvapuje, že někdo může od tohoto žánru očekávat nějaký kulturní zážitek. Je to stejné jako bych na koncertě Kabátů čekala filharmonii.

Sammmy
09.01.2014

Bohužel musím říct, že mě jakž takž bavilo pouze posledních cca 30 stran knížky. Od tohoto žánru očekávám v druhém, popř. třetím díle ubrat sexu, přidat děje. Tady se toho, až na nesmyslné hádky, které vlastně neměly ani hlavu, ani patu nic moc neděje. Dvě hvězdy dávám pouze za ten závěr.
Když už nějakou knihu rozečtu, dočtu ji dokonce vždy. Stejně jako série. Na třetí jsem vážně zvědavá. Doufám, že bude o hodně lepší než tenhle.

Lucka.79
05.01.2014 2 z 5

Hmm ... co napsat, snad jen to, že mě knížka vůbec nebavila a tu druhou hvězdičku dávám asi hlavně kvůli "ději" na konci.
Za mě zatím nejslabší série v tomto žánru ...

Ivy
20.12.2013 4 z 5

Odpočinkové příjemné čtení. Sice ke knize mám pár výhrad, ale to bude zřejmě kvůli mým přehnaným očekáváním po prvním díle, který se mi líbil víc.

wvanilka
12.12.2013 4 z 5

Čtivě napsané a žádné dlouhé popisování toho, co kdo cítí. Kniha se mi líbila, ale pár připomínek mám. Občas jsem se ztrácela v Dominikově a Katině dialozích - začnou se dohadovat o jednom a o půl stránky ani nevíte, proč se dohadujou o úplně něčem jiným. A pak žárlivost - když ukázal Dominik žárlivost, Kate mu ukázala "kde je jeho místo", ale když záchvat žárlivosti přepadl jí, tak bych řekla, že Dominik byl dost trpělivý a neoplatit jí stejnou mincí, což mně zaráželo. Je fakt, že Kate měla jen málo vztahů před ním a on byl chodící Casanova, ale stejně... Ale četlo se to pěkně a v tomhle žánru jsou o dost horší knihy

JajaAP
08.12.2013 4 z 5

Docela se mi to líbilo, ikdyž jsem četla série, co se mi líbili o trochu víc, tak tahle také nezklamala. Třetí díl si rozhodně přečtu.

Yvosek
05.12.2013 3 z 5

1dil byl pro me ctivejsi nez tenhle,cekala sem od toho vic,tenhle dil me ani nenadch ale ani nezklamal.

Bet
01.12.2013 3 z 5

Popravdě pro mě to bylo zklamání čekala jsem od toho víc. Má to dobré i špatné části, ale jinak jsem si u toho odpočinula :)

Catie_
30.11.2013 2 z 5

Tak vám teda nevím....první díl se mi zdál asi nějaký lepší....tady jsem obracela oči snad pořád....nějak jsem se nemohla smířit s tím, jak autorka píše, jak dělá z těch hlavních postav ještě větší blbce než byli předtím....prostě mi to asi nějak nesedlo.
CC Gibbs se snažila z toho udělat možná nějaké drama, nebo já jsem teo nějak nepochopila. Poslední díl si přečtu jen proto, že nemám ráda nedokončené série...ale že bych se na něj po tomto nějak vyloženě klepala, to teda rozhodně ne.

P.S. A po tomto díle musím opravdu uznat, že 50 odstínů šedi je asi fakt lépe napsaných, protože to má příběh, alespoň nějaký.

AjťačkaTýnka
29.08.2013

50 odstínů šedé měla také více dílů a čtivé byly pouze první dva díly.
Doufám, že u této série knížek to bude jinak :)