Všechna jeho přání

Všechna jeho přání https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166606/bmid_vsechna-jeho-prani-ayh-166606.jpg 4 374 57

Všechno nebo nic série

Neodolatelná přitažlivost, nebo nebezpečná posedlost? Když se začal Katin vztah s uhrančivým miliardářem Dominikem Knightem vymykat veškeré kontrole, rozhodla se přetrhat všechny vztahy. Ano, nepředstavitelně to bolelo, ale kdyby to neukončila, možná by přišla o rozum... Dominic ovšem není muž, který se jen tak vzdá. A když se s Kate setká v luxusním hotelu v Singapuru, stačí málo a jsou zase tam, kde byli. Jak dlouhé trvání ale může mít nadpozemská vášeň? Kate ví, že její milenec je lovec, který žije jen pro to, aby dostal každou kořist, které se mu zamane. Je toto nečekané setkání pouze začátkem definitivního konce, anebo se jí podaří nezkrotného Dominika zkrotit?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Knight´s Retreat

perpe2a
08.12.2015 3 z 5

no na ten žánr jakžtakž, prostě 50 odstínů šedi trochu jinak...průměr

avalonek
16.10.2015 odpad!

Přečten i druhý díl,a pořád mě to nenadchlo.Ta holka má snad milion orgasmu.To snad neni normální ne??Takže jestě ten poslední díl mě čeká přelouskat..I když to bude asi hodně těžký,protože je to opravdu o ničem..Ale knihy dočítám,tak to musím dát..Ale asi to bude bolet:-))

Haňulec
05.09.2015 4 z 5

Tento díl byl lepší než první díl, ale i tak si mou pozornost moc nezískal. Do příběhu jsem se začetla až na konci knihy, proto jsem otevřela i třetí díl.

petvet
25.07.2015 3 z 5

Z druhého dílu jsem byla ze začátku docela zklamaná (...na to,že to mělo být lépe napsaných Padesát odstínů-tak to za moc nestálo).Nic proti erotickým knihám nemám,ALE všeho moc škodí.Vlastně,tato kniha byla jen o sexu...Opět mě tam chybělo něco poutavého. Štvalo mě pak,jak se tam pořád objevoval "bod G",bože-už to slovo nechci dlouho slyšet :D
Ale ke konci mě kniha opět nadchla a rychle jsem ji dočetla.
Ještě přečtu 3.díl,tak jsem na něj zvědavá :)

petra3776
19.06.2015 2 z 5

první díl se mi líbil více, druhý je už takový "jalový"

jitka7
10.04.2015 2 z 5

nudné, nudné, nudné

johanka1
31.03.2015 4 z 5

Druhý díl se mi opět líbil. Pro mne prostě příjemné počtení, čte se to velmi rychle. Líbí se mi oba hlavní hrdinové a těším se na další díl a opravdu jsem zvědavá, jak tohle dopadne. Komu se líbí tenhle žánr, tak opět doporučuji!

Lenčule
09.03.2015 1 z 5

Knihu už si nikdy víc nepřečtu...Ten chlap je fakt psychopat a já jsem z něj byla na nervy

Jamka
20.01.2015 4 z 5

První polovina - nuda. Ale pak dostal příběh celkem zajímavý spád a pohltilo mě to. Těším se až si přečtu další díl.

Michaela91
26.09.2014 3 z 5

Čtivé, odpočinkové a jednoduché čtení.

prcekp6
22.08.2014

moc se mi to nelíbilo, vůbec jsem se do toho nemohla začíst. a celkově celá tahle série mě nebavi

Denčaa
04.08.2014 3 z 5

Kniha mi přišla na stejné úrovni jako ta první. Kate stále stejně naivní a Dominik stále chlap bez srdce. Děj opět hodně předvídatelný a vsadila bych boty, že vím co se bude dít i v dalším pokračování.

adrianna0305
15.07.2014 odpad!

Hooooodně špatná a nepovedená kniha, bohužel jsem neměla tolik sil dočíst ji do konce. Utrpení pro čtenáře. Dialogy co nedávají žádný smyl, jestli to mělo mít děj, tak já ho nenašla :-D k tomu nějaké hrátky se zeleninou a spousta blábolů :-( Kniha vhodná akorát ke spálení.

kacaaba
05.07.2014 2 z 5

Tak tenhle díl už byl lepší, ale stejně to není ono. Dostává mě orgazmus každé dvě minuty a popis jejich sexu mě popravdě už unavoval. Dočítám spíš pro to, že jsem zvědavá, jak to dopadne.

Beni
15.06.2014 4 z 5

Pěkné pokračování ;-D

petula.ppp
16.05.2014 5 z 5

Doporučuji

Marcia
12.05.2014 1 z 5

Bohužel i druhý díl mě zklamal. Do příběhu jsem se nedokázala vžít, nepohltil mě. Spíš jsem jen pořád převracela oči a rychle přelétala text. Jejich konverzace byla o ničem. Bylo to jen o jednom - sex, touha, sex, sex, sex... Podle mého by měl příběh velký poteniál kdyby se autorka zaměřila víc na vývoj jejich vztahu, emoce, nejistoty, bolesti ... Všechny ty situace jsou mimo, zvlášť ty jejich rozhovory. Ona vždy skončila u sexu. Jo je to erotický román, ale všeho moc škodí. I erotický román si zaslouží propracovanější a hlubší děj.

Péťa11
27.04.2014 5 z 5

Opět podařený díl, těším se na závěrečný.

wamplady
16.04.2014 3 z 5

předvídatelný děj, první díl byl lepší. I přesto čtivá odpočinková kniha

Sidonie.j
13.04.2014

Ani druhej díl mě nenadchl, děj o ničem, nesmyslnný tlachání během sexu...jen díky posledním stránkám, který slibujou konečně zajímavější děj si přečtu i trojku...