JustWomen JustWomen komentáře u knih

Dobrý proti severáku Dobrý proti severáku Daniel Glattauer

Román v mailech, zpočátku nic moc, ale děj vás postupně vtáhne, je to originální, vtipné, jiné. Fantazie má zelenou. I ten konec byl povedený, nevím, jestli mám jít do druhého dílu. Která Emmi vlastně byla Emmi?

13.09.2017 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Miluji Cartera, přečetla jsem od něj všechno, tahle byla poslední. Je to čtivé, kruté, napínavé, sympatické postavy vyšetřovatelů, ale musím říct, ale to rozuzlení mi přišlo nepravděpodobné. Asi tak, proto dneska za 4.

07.09.2017 4 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Velmi čtivé s propracovanými detaily, sedl mi styk vyprávění a oceňuji postavu Sagy Bauerové. Na můj vkus sice docela dost náhod, které posunují děj příběhu, nevěřím přežívání obětí dlouhá léta v tak strašných podmínkách, nechápu to zmizení na konci, ale přesto – líbilo.

01.09.2017 5 z 5

Obětina Obětina Sharon J. Bolton

Říká se, že v každé legendě je ukryt kousek pravdy, ale doufám, že toto šílené společenství s děsivými rituály nikdy neexistovalo. Oceňuji originální zápletku, děj plný zvratů, zajímavé místo Shetlandských ostrovů. Doporučuji.

29.08.2017 5 z 5

Ruka ruku myje Ruka ruku myje J. D. Robb (p)

Do půlky knihy jsem váhala, jestli se mi ty dialogy mezi hlavními postavami líbí a jestli je to dost akční, pak jsem tomu propadla a užívala si i ty neskutečně krásné partnerské vztahy hlavních ženských postav a vtipné dialogy. A bylo to akční a kruté tak akorát.

25.08.2017 4 z 5

Šmírák Šmírák Charlotte Link

Kvůli zavádějícímu lacinému názvu jsem si knihu málem nepřečetla, a to by byla chyba, protože je to skvělá kriminálka s ponurou atmosférou, dobře vykreslenými postavami, čtivá bez šílené brutality.

17.08.2017 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Krásně se to četlo, zasáhlo mě to, bylo to silné, smutné, poučné. Skvělá kniha, dobře napsaná, čtivá, doporučuji !!!

10.08.2017 5 z 5

Stačí jen dotyk Stačí jen dotyk Colleen Oakley

"Láska je chaos, nepřichází v dokonalé krabičce, zabalená a s mašlí. Je spíš jako dar od dítěte, počmáraná pastelkami a pomačkaná. Nedokonalá."
Ale stejně je to vždycky dar. A to i když jste alergická na lidský dotyk ... krásné čtení.

07.08.2017 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Co se děje za zavřenými dveřmi? Strach je ten nejlepší nástroj, jak někoho ovládat. Psycho ... jednoduše napsané, ale s dobrým koncem.

02.08.2017 4 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Právě dočteno, mrazivě děsivé, je noc, něco praská, bojím se jít do koupelny. Jestli mě slyší nějaký osvícený, potřebuji doprovod ...

30.07.2017 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Přečteno za jeden den, prostě skvělé, čtivé, logické, za mě nejlepší Carterova kniha (četla jsem všechny). Na konci jsem už fakt potřebovala sklenici oslazené vody :)

26.07.2017 5 z 5

Zlomená Zlomená Shy Keenan

Strašný příběh, ale spousta věcí mi fakt nesedla. Všichni věří, že sedmiletá dívka sexuálně napadá svého nevlastního otce? Jedenáctiletá dívka je v nemocnici s pohlavní chorobou a nikdo to neřeší? Nepochopitelné, vzestupy a pády hlavní hrdinky na konci příběhu jsou už fakt neuvěřitelné, konec jsem nedočetla.

25.07.2017 2 z 5

Volavka Volavka Sharon J. Bolton

Lacey jako volavka opět v nebezpečí života, trocha romantiky, plyšový medvídek ... přes slabší stránky (narkomanka nepozná, že bere drogy) dávám plný počet hvězdiček, mám slabost pro autorku i Lacey.

24.07.2017 5 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Skvělý thriller ala Jack Rozparovač, sympatická parta vyšetřovatelů, autorka si se čtenáři pohrává, rozuzlení celého příběhu je nepředvídatelné. Mám další oblíbenou autorku.

18.07.2017 5 z 5

Nebudete se bát ničeho zlého Nebudete se bát ničeho zlého John Searles

Tak nějak jednoduše mrazivé, zvláštní postavy, pomalý rozjezd, do půlky jsem váhala, jestli se mi to líbí, ale ano, nakonec jsem spokojená, stálo za to dočíst.

05.07.2017 4 z 5

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Skvělé, úžasné, čtivé, napínavé od začátku až do konce, nenudila jsem se ani chvíli, jako bych pořád cítila tu vůni krve, brr...

29.06.2017 5 z 5

Metoda 15/33 Metoda 15/33 Shannon Kirk

To jako vážně? Počítání vteřin, definice položek, stálý popis a opakování činností, nelogické děje, FBI zcela neschopná. Dočíst tuto knihu mě bolelo.

24.06.2017 odpad!

Zrada Zrada Joelle Charbonneau

Méně akční než první díl, mnohem víc politiky, děj jakoby pořád dokola, Cia až moc dokonalá, nesmyslné zabíjení, na třetí díl se nechystám.

22.06.2017 2 z 5

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

Nebylo to špatné, trochu méně akční, konec mě opravdu překvapil. Ty modré vlasy mi byly od počátku podezřelé... protože, kdo nosí modré vlasy, že?

18.06.2017 4 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Četla jsem na dovolené, jinak by tato kniha o chudém sirotkovi, který se dostane do rodiny milionářů, získá 5 sexy nevlastních bratrů a nakonec se stane multimilionářkou, nedostala žádnou šanci ...

13.06.2017 3 z 5