JustWomen JustWomen komentáře u knih

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

Zlý sen, mít děti a najednou tu nejsou ... a co s tím, když za tím jsou ti, co mají pomáhat a chránit? Trochu mi nesedl styl psaní, ale kniha určitě stojí za přečtení.

15.12.2017 4 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Úžasná kniha, něco takového jsem teď před vánocemi potřebovala. Silný příběh, boj o přežití, sympatické postavy, emoce, závěr mi vyrazil dech. Wow.

12.12.2017 5 z 5

Horká krev Horká krev Lisa Jackson

Takový průměr, něco tomu chybělo a něco nadbývalo. Sakra sexy nadrženého vraha bych asi více ocenila, kdybych měla zájem o sekci červená knihovna. Sbohem Liso Jackson.

06.12.2017 3 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Knihu jsem přečetla ve vlaku za jeden den, úžasný psychothriller, působivé a děsivé. Kdo by nechtěl mít taková krásná jednovaječná dvojčátka, holčičky s blond vlásky a modrýma očima… Skvělé čtení, trochu jako Kingovy horory.

04.12.2017 5 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Velmi brutální a drsné čtení, vše zajímavě obestřeno tajemnými keltskými rituály a vyvoláváním čarodějnic. Kniha mě vtáhla, ale mám pocit, že ty popisované brutální scény jsou za hranicí zvrácenosti. Trochu překombinované, neuvěřitelný závěr knihy - co autor udělal z pachatele …

04.12.2017 4 z 5

Z lásky k vám Z lásky k vám Amanda Prowse

Nedovedu si představit, že by tohle nějaká žena trpěla tolik let, že by nikdo nic nepoznal, děti nic nezaslechly... Líbily se mi skoky v čase a moc jsem si užila pomstu Kate.

27.11.2017 4 z 5

Smrtelný hřích Smrtelný hřích Lisa Jackson

Přečteno jedním dechem, trochu čevená knihovna, ale proč ne? Sedm smrtelných hříchů, masový vrah, neobvyklé vraždy, vztahy, doporučuji.

25.11.2017 5 z 5

Křik Křik Nicolas Beuglet

Šílené čtení, kombinace psychiatrická léčebna - thriller - skutečná událost. Kniha inspirovaná skutečným projektem MK Ultra vyvolává otázku, zda existuje možnost reálné existence takových experimentů. Asi ani nechci znát odpověď…

20.11.2017 5 z 5

Nejskrytější přání Nejskrytější přání Marybeth Mayhew Whalen

Skvělá kniha, na počátku zmatek v postavách, ale pak to bylo krásné, úžasné postavy, jednoduché a přitom dechberoucí vztahy, ta atmosféra letního koupaliště, naprostá spokojenost.

12.11.2017 5 z 5

Budu vším, čím mě chceš mít Budu vším, čím mě chceš mít Mindy Mejia

Srdcovka, skvěle napsané, nepřekombinované, úžasné postavy, čtivé, pochopitelné, doporučuji.

06.11.2017 5 z 5

Není zač Není zač Daniel Glattauer

Tak nějak nečekaně příjemné čtení, milé, vtipné, lidské, začaĺa jsem číst s nedůvěrou, ale prostě se mi to líbilo, a to hodně.

28.10.2017 4 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Myslela jsem, že půjde o jinou turbulenci. Šílené kecy, neskutečné chování hajzla Jacka k ženám, ale dočetla jsem to, takže něco na tom hajzlovi asi bylo...

26.10.2017 2 z 5

Muž, který hledal svůj stín Muž, který hledal svůj stín David Lagercrantz

Vtipy o Chucku Norrisovi by se skvěle hodily i na Lisbeth Salanderovou. Dlouhé vysvětlující pasáže, divné nové postavy a situace, které nedávají smysl. Od poloviny kniha dostala spád, osobně se mi líbilo téma vlivu dědičnosti a prostředí na vývoj člověka. Rozporuplné pocity.

13.10.2017 3 z 5

Moje srdeční záležitost, protančila jsem půl života a ta kniha mi to vše připomněla. Je neskutečně pravdivá, tanec není jen zábava, je to životní styl, ovlivní tě na celý život, udělá z tebe jiného člověka... tak pokud váháš, nestůj v koutě, přeruš čtení a tancuj ...

11.10.2017 5 z 5

Cena za dokonalost Cena za dokonalost Céline Raphaël

Mrazivý příběh, líbila se mi první část, kdy Céline ještě žila doma, bylo to silné, emotivní, krásně napsané, chvílemi trhalo srdce. Druhá část popisující její pobyt v různých ústavech a soudní proces byla popsaná jen zevrubně, vždy výčet jejich přátel, nemocí, popis prostředí, vše zrychleně a jakoby se snahou o rychlý konec.

30.09.2017 4 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Tajemno, více příběhů najednou, životní osud Joony příběh pěkně doplňuje, na konci vše do sebe skvěle zapadne. Radost číst.

29.09.2017 5 z 5

Přesně jako napsáno pode mnou: Pro mě nejslabší Kingovka, kterou jsem zatím četla. Díky pane Kingu, že je tak kraťoučká.

22.09.2017 2 z 5

Panenka Panenka Hollie Overton

Čtivé, docela napínavé, začátek se mi líbil, asi by mě více zajímal děj před útěkem, než po něm. Podle anotace jsem čekala víc, přesto doporučuji.

20.09.2017 4 z 5

Na zabití Na zabití Peter Swanson

Docela zajímavý začátek, ale od půlky to už byla nuda. Nejjednodušší způsob jak vyřešit vztahy je zabít? Trochu absurdní, že se sešlo tolik osob, které to byly ochotné udělat. Čekala jsem víc.

16.09.2017 3 z 5

Milé, ale nějak mě to nezaujalo, neoslovilo, nepobavilo.

14.09.2017 2 z 5