JustWomen JustWomen komentáře u knih

Dřív než půjdu spát Dřív než půjdu spát S. J. Watson

Nebylo to špatné, zajímavé téma, ale na mě moc vaty, stále se opakující stejné motivy, nemastná neslaná Christine a docela předvídatelný konec.

30.05.2017 3 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Trochu šílené, ale sakra dobré ... originální postavy, skvělý závěr.
Lincolne Rhyme, vítej v mé knihovně.

26.05.2017 5 z 5

Naprostý cizinec Naprostý cizinec Kay Schubach

Souhlasím s DominaCZ - neexistuje omluva pro to, aby ženská šílela po chlapovi, který ji uráží a chová se jako debil. Mohla kdykoliv odejít, nebyla přivázaná, nebyla bez prostředků, byla to její volba. Mnoho žen je na tom mnohem hůře. A že nedokázala proti němu svědčit, nemám slov …

23.05.2017 3 z 5

Dcera někoho jiného Dcera někoho jiného Amy Gentry

Docela chaotické, nevěrohodné množství osob, kým vším Julie byla, děje, které na sebe nenavazují, málo čtivé, nebyl to můj šálek kávy.

22.05.2017 2 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Luxusní čtení, lepší než Sochař smrti, šílené, ale logické, zvrácené, ale pochopitelné. Bylo to čtení za odměnu, Cartera prostě miluji.

15.05.2017 5 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Krásná obálka a fakt dobré čtení. Originální téma geocachingu, překvapivý a perfektně dotažený závěr. Ursulo Poznanski, rozšířila jsi mi obzory - TFTE.

10.05.2017 5 z 5

Zkouška Zkouška Joelle Charbonneau

Moc jsem nečekala a byla jsem příjemně překvapena. Dobrý příběh, sympatická a chytrá Cia, romantická zápletka mi nevadila. Já jsem si čtení užila.

05.05.2017 4 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Jako vždy hodně drsný thriller, neskutečně brutální způsoby mučení, ale myslím si, že autor už moc tlačil na pilu snahou šokovat za každou cenu. Vážně mechanik? Závěr nepředvídatelný, ale trochu neuvěřitelný.

30.04.2017 4 z 5

Čik Čik Wolfgang Herrndorf

Road movie plné úžasných pravd: Tramtárie existuje, mluvit se dá úplně o všem, je šumafuk, co si lidi myslí, nic z toho, co vidíš, není podstatné, podstatné je to, jestli tě to dělá šťastným. Doporučuji!

23.04.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Zápletka dobrá, i když v závěru už čitelná, ale styl psaní... jednoduché věty, minimum popisu, jako slohová práce studenta střední školy. Určitě jsou lepší knížky.

22.04.2017 3 z 5

Lež Lež C. L. Taylor

Nesympatické postavy, intriky, manipulace, nezáživné konverzace, závěr nepřekvapil. Nuda.

13.04.2017 2 z 5

Jablečný koláč naděje Jablečný koláč naděje Sarah Moore Fitzgerald

"Ukázalo se , že byste se nikdy v životě neměli odcizit lidem, kteří by pro váš život měli být důležití. Pro něco takového neexistuje omluva."

Skvělá kniha, úžasná a voňavá jako čerstvě upečený jablkový koláč. Krásně ukázáno, jak zvládne jeden člověk ovlivnit něčí život. Jsem ráda, že jsem si knihu koupila.

13.04.2017 5 z 5

Kruté, zrůdné, nechápu ... jako bych se taky musela rozdělit na více osob, abych knihu vůbec dokázala dočíst. Nelíbí se mi český název knihy, zavání to laciností a opak je pravdou. Nedoporučuji číst slabším povahám a lidem s malými dětmi.

02.04.2017 4 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Pomalý nájezd, pak se to četlo moc dobře, ale ten konec mě hodně zklamal. Čteš 600 stran o někom s kým sympatizuješ a autor na úplném konci všechno dost kostrbatě změní, v podstatě si vymyslel úplně jiný děj - řekla bych fakt zkurvenej příběh.

30.03.2017 3 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Kontroverzní téma početí dítěte na náhradní díly. Anny mi bylo strašně líto, toto by žádné dítě nemělo zažít. Kniha vyvolávají spoustu morálních otázek, rozhodně doporučuji přečíst.

27.03.2017 5 z 5

Dusím se ve vlastní šťávě Dusím se ve vlastní šťávě Betty MacDonald

Nabíjející pozitivní kniha. S humorem jde všechno líp, četla jsem kdysi dávno a moje problémy byly hned menší a řešitelné. Doporučuji přečíst hlavně maminkám dětí v pubertě.

24.03.2017 5 z 5

Zaříkávač koní Zaříkávač koní Nicholas Evans

Krásné čtení - sympatické postavy, koně, příroda, láska. Dojemný příběh, jen ten konec trochu neuvěřitelný ...

22.03.2017 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Skvělý thriller, lepší než první díl, obdiv autorce za skvěle propracovanou psychologii postav. Musím se přiznat, že nejvíc mě bavila konfrontace mezi Kim a Alex. Bez hluchých míst, úžasné, doporučuji.

16.03.2017 5 z 5

Terapie v noci Terapie v noci Iva Frühlingová

Snaha napsat výpověď formou poesie se cení, knížka je moc krásná, obálka se povedla a ta červená gumička kolem...

14.03.2017 3 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Ach jo, pokud holka najde nějakého fakt super chlapa, který je inteligentní, vtipný, sexy a má fantazii, tak je bud nemocný nebo gay. Čtivé, dechberoucí, dojemné, doporučuji.

11.03.2017 5 z 5