Dcera někoho jiného

Když třináctiletá Julie jedné noci zmizí z domu, vypadá to na učebnicový příklad únosu. Jenomže nikdo se neozve s žádostí o výkupné, neobjeví se jediná stopa… Až se po dlouhých osmi letech Julie, nyní už dospělá žena, zničehonic objeví na prahu rodinného domu. Počáteční úžas a nadšení celé rodiny však záhy vystřídají neodbytné otázky, které se Juliině matce vkrádají do mysli – zvlášť když se Julie s rodinou sžívá jen pomalu a chová se více než podivně. Proč odmítá chodit na terapii? Kam tak záhadně mizí z domu? Proč nechce mluvit, o tom, co se stalo? Kam se poděly peníze z fondu, zřízeného na Juliino nalezení, který spravoval její otec? A co je nejhorší – je tahle žena opravdu jejich Julie?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/330690/dcera-nekoho-druheho-Hey-330690.jpg 3111
Literatura světová, Thrillery, Záhady
Vydáno:, Ikar (ČR)

Good as gone (2016)

Kniha Dcera někoho jiného

Dagmar111

Na knihu jsem se těšila, ale po pravdě musím konstatovat, že jsem zklamaná.
Námět jistě dobrý, ale ztrácela jsem se v postavách.

Ajuszka
08.10.2018

Ja ani nevim,kolik tech * mam dat..Me kniha bavila asi tak z vetsi poloviny.. Prave ten konec me nudil,mam z toho hlavu zmatenou.No..docela se to nepovedlo. Za me ne-e

Leňulaaa
08.10.2018

Nakonec kniha nebyla tak super jak jsem čekala, ale nebyla ani nejhorší. Dej byl zajímavý občas hodně zmatený. Jinak se četla dobře. Docela drsne tema, teda aspoň pro mě.

Mindy
20.09.2018

Nepřehledné, chaotické, zmatené, ale nakonec to má hlavu a patu. Četlo se mi to špatně a jsem ráda, že to mám za sebou.

Jirinamac
09.07.2018

Celá knížka je dost zmatená a nepřehledná, ale pokud se prokoušete až k závěru, tak dostanete odpověď. Přemýšlím, jestli jsou věřící lidé opravdu šťastní, když hledají štěstí ve víře v boha. Když nebudu ubližovat, tak přece nemusím žádat o odpuštění a po zpovědi jsou oni šťastní, ale jsou šťastní i ti, kterým ublížili?

DominaCZ
06.07.2018

Já tyhle žánry moc nemusím, ale zajímalo mě o co jde...ale nenapadlo by mě, že jde o asi sedm postav, který mají každá svou linii, která tak trochu nedává smysl, míjí se, obsahuje tuny nereálných přehnaností, hrdinkou je kráska kterou VŠICHNI žerou a vše je obaleno do světelných kotoučů a víry...děs.
Otravný, těžký, dlouhý, ani na konec neskákejte, protože ten nejspíš taky nepoberete.

Allla9
27.06.2018

Často jsem se ztrácela v osobách, ale dočetla jsem knihu co konce. Až tam jsem vše pochopila. Jinak zajímavý námět.

lenuskav
21.06.2018

Přečetla sem,posledních 20 stránek už teda ne,protože to bylo peklo. Je to škoda.a přitom takovej zajímavej námět

únosy dětí

Autor knihy