Horká krev

V zašlém hotelovém pokoji byla nalezena uškrcená prostitutka. Několik mil odtamtud zvedne populární rozhlasová moderátorka Samantha Leedsová telefon a z něj poprvé uslyší neznámý mužský hlas, který jí sděluje, že nastal čas, aby začala pykat za své hříchy. Kdo by si tehdy pomyslel, že mezi těmito dvěma ženami může existovat nějaká vazba? A pak se objeví další mrtvola prostitutky a Samantha čelí dalším anonymním výhrůžkám. Detektiv Rick Bentz je přesvědčen, že vrah, který vnesl strach do celého New Orleans, je nějakým způsoben spojen s osobou Samanthy. Za těchto okolností nemůže Samantha nikomu věřit, zejména se pak musí mít na pozoru před svým novým sousedem Ty Wheelerem, který o ní ví mnohem více, než se na cizího člověka sluší… Někdo odhalil Samanthino nejtemnější tajemství. Někdo je přesvědčen, že napáchané hříchy lze odčinit jen smrtí. Doposud byly všechny oběti cizí lidé, ale Samanthu začíná paralyzovat obava, že příští obětí má být právě ona…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58896/big_new-orleans-horka-krev-IwV-58896.jpg 4.2251

New Orleans 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Pro ženy

Vydáno: , Domino

Hot Blooded, 2001

Kniha Horká krev

Laf
05.11.2021

Kniha se četla dobře. Zajímavý příběh, který rychle utíká a zápletek je hodně. Sice od začátku se dalo tipnout, kdo za tím stojí, ale ani to neubíralo na čtivosti. Rozhodně za nahlédnutí kniha stojí :)

ArwenAragorn
18.09.2020

Lisu Jackson jsem četla poprvé asi před třemi lety a zařekla jsem se, že už nikdy víc. Teď jsem se k jejím knížkám vrátila, začala jsem sérií New Orleans. A budu shovívavější. Jenže pořád mám pocit, že červená knihovna není jen okrajovou částí knihy, naopak u této autorky tvoří její podstatnou část. A to mi u thrillerů vadí. Ani jinak mě knížka se sériovým vrahem moc neupoutala, napětí tam bylo pomálu, zato náhod nějak moc.
Nejsem však odrazena a zkusím další knížku!

Kabátice
07.09.2020

Líbila se mi zápletka, ke konci to bylo i napínavé, ale čekala jsem víc.

Kami33
29.07.2020

Celou první polovinu jsem přemýšlela, jestli nečtu tuto knihu podruhé. Nečetla jsem, ale podobnost tu byla velká. První polovinu bych ohodnotila za tři, druhou za pět hvězdiček. Průměr jsou čtyři. Hezké, ale Lisa Jackson umí i lepší.

Naaide
14.04.2020

Kniha byla čtivá, napínavá, mohu doporučit.

Alienn
09.04.2020

Tak tato detektivka se povedla, přečtena jedním dechem.

anája
13.02.2020

Knihu jsem přečetla rychle, byla napínavá, svižná a odsypalo to. Jen jsem už podobnou zápletku četla také o pronásledované moderátorce rádia, která radí lidem. Jednu hvězdičku ubiram za to, že mi čtení místy připadalo jako červená knihovna. Kdyby mezitím neprobíhaly ty vraždy....

Boby17
28.01.2020

Tak, osmý úkol ČV 2020 mám splněn. Knížku jsem si vybral jen kvůli názvu a nějak extra mě nenadchla. Lisa Jacksonová sice popisuje řádění sériového vraha, ale bylo to nějaké takové nijaké. Napínavých bylo asi jen posledních deset stránek. Dávám 3,4 hvězdy, takže zaokrouhluji matematicky na tři.