koupit eknihy

Lisa Jackson

Susan Lynn Crose (pseudonym)

americká, 1952, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nejnovější kniha

To mi zaplatíš

To mi zaplatíš

Měl to být takový kanadský žertík, jaké k letním táborům patří. Vedoucí dívčího oddílu Monica O'Nealová celou dobu všem lezla na nervy, a tak se ji teď ostatní rozhodnou ... přejít na knihu

Populární knihy

/ všechny knihy
Zlý úmyslVyvolená k smrtiNikdy neumírej samaZasluhuje zemřítHorká krev

Komentáře (24)

Přidat komentář
renyalexy
31. března

Najviac ma na nej baví to, ako začína každú knihu: rovno do deja, žiadne dlhé úvody a opisy, okamžite ste tam. Priamo v centre diania a ihneď to človeka vtiahne do deja a nedokáže odtrhnúť oči.

TaLu
25. března

Po čase doplňuji. Knihy autorky, které jsou zaměřeny na děj a vnitřní myšlenky sympatických postav jsou v rovnováze, jde o velmi příjemné čtení. Pokud je těch vnitřních myšlenek mnoho a navíc jsou rozporuplné, tak mě to spíše odrazuje. Souhlasím s tím, že je lépe číst knihy s určitou pauzou. Přesto si ráda přečtu po čase další.

pavla8631
02.01.2017

Tahle autorka mi doslova učarovala. Bohužel potřebuji ji jako e - knihu a opět bohužel nejde už koupit

tomas3113
17.10.2016

Moje první kniha od ní,byla extáze. Po přečtení jsem začla vyhledavat spíše ty romantické. Musím říct,že mě naprosto pohltilo jak pěkně píše. Takže,dnes už mám doma všechny. těším se na další její tvorbu.

evin84
16.06.2016

Tuto autorku jsem nahodou objevila u nas v knihovne a po precteni knihy Horka krev jsem zacala postupne kupovat vsechny jeji knihy. Moc se mi libi jeji styl psani ikdyz se hodne podobaji jedna druhe ale i pres to je tato autorka ma nejoblibenejsi a je pravem zarazena v me knihovne :-)

Ester71
28.01.2016

Tuto autorku jsem "objevila" u mamky v knihovně, půjčila jsem si od ní Noc předtím. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout, napínavé čtení, překvapivý závěr.. Stejně tak teď u Novicky.
A protože jsem byla celý loňský rok hodná, přinesl mi Ježíšek další dvě knížky od Lisy :).
Už se na ně moc těším..

skalanda
06.01.2016

v současné době čtu třináctou knížku od této autorky a ačkoliv se v mnohém podobají, především v představitelích vrahů nepřestanu, dokud je všechny nedočtu :)

krisstus1961
11.07.2015

Ač nejsem žena,její knihy se mi velice líbí...

TaLu
17.06.2015

Pro mě nově objevená autorka. A přečetla jsem hned tři její knihy ze série Savannah za sebou. Čtivé, napínavé, přes neuvěřitelné zápletky to celé působí velmi uvěřitelně :-)
Opravdu mne znovu ujistila o tom, že mám zřejmě teď trillerové období.
Knihu Hrobař doporučuji číst u otevřeného okna :-)

malvo12
06.03.2015

jej prva kniha nezvany host,sa mi pacila velmi montana to die,tiez velmi fajn..ale tie kriminalky s nabozenskou tematikou,ma nezaujali vôbec..

betyy
30.07.2014

Také jsem začínala Hrobařem, pak Nezvaný host a nyní jsem v druhé polovině knihy Noc předtím. Také nečtu jenom ji, takže většinou schéma a námět zapomenu. Vždy mne ale vtáhne tak do děje, že se od knihy velmi těžko odchází. Mám dvě oblíbené autorky, tohle je jedna z nich. :)

Marčullkas
10.04.2014

autorka zajímavých a čtivých detektivních příběhů. Pro mě nová autorka, která mě baví !

gabca007
21.01.2014

Autorka mrazivých thrillerů pro ženy. S tím nelze nesouhlasit, obzvlášť, když začnete knihou Hrobař, pokračujete třeba Osamělou smrtí atd. Ale na druhou stranu jsou tu pak " thrillery " , u kterých autorka jakoby zapomene, že už nepíše harlequiny, a to může některým méně romantickým čtenářkám vadit ( mně až tak ne ). Navíc mám pocit, že není dobrý nápad ( já ho měla ) číst její knihy hned za sebou, protože to schéma je tak nějak podobné a tím se snižuje napětí, což je škoda. Ale autorku si určitě zařadím mezi oblíbené, dávkovat si ji však budu postupně.

michalka S.
23.12.2013

Moje neoblíbenější autorka začala jsem Hrobařem a jen tak neskončím. Protože je skvěla a vždy umí překvapit!!!!!

bezzink
13.07.2013

Lisa je vyborna spisovatelka...jeji thrillery me vzdy donuti kaslat na vse ostatni :D zkratka je velmi ctiva, napinava, ma spad, jedine co mi zacina pripadat uz trochu zbytecne, jsou ty romanticke vsuvky..skoro v kazde knizce to je, ona ho pritahuje, ale on jednoduse nesmi z ruznych duvodu, stejne jako on pritahuje ji, ale ona si rve vlasy jen pri myslenkach na neho a nuti se k poslusnosti..:D Vraha neodhadnu nikdy, ale kdo s kym skonci v posteli vim vzdy naprosto presne...

zdazilek
07.05.2013

její detektivní příběhy jsou naprosto úžasné, snažím se sehnat i starší knihy protože bych si je ráda přečetla. Moc dobrá a těším se na její další knihy. PS. už mám všechny ale bylo to náročné sehnat knihu Nezvaný host, povedlo se a já jsem ráda.

Moňule13
03.04.2013

Její knihy vychází každého půl roku a já vždycky netrpělivě čekám na každou novinku. Čtení Lisy Jackson je pro mě skvělý čtenářský zážitek!

Palita
31.01.2013

Také jsem se rozhodla přečíst všechny její knihy, momentálně jsem dočetla Hrobaře, skvělá spisovatelka.

petka-2007
22.01.2013

Výborná spisovatelka! Její knihy se čtou téměř "jedním vrzem", jen si je musíte "kouskovat" - není ideální číst více jejích knih po sobě, ale na přeskáčku z jinými autory - jedině tak její knihy neztratí kouzlo.

Evička
24.07.2012

Dočteno, perfektní knížka. Lisa Jackson opět nezklamala.
Moje první knížka byla Hrobař a postupně jsem její detektivky přečetla všechny a teď už jen čekám na ty další, co L. J. napíše. Jsou to poklady :D

jasmína
17.07.2012

Jak jsem se začetla do její knihy Zrozena k smrti, rozhodla jsem se přečíst od ní vše, co vyšlo, co vyjde :) je výborná !!

Evička
16.07.2012

Teď začínám úplně novou detektivku ZROZENA K SMRTI, moc se na ni těším a také na podzim, kdy má vyjít nový thriller SMRTELNÝ HŘÍCH. Tuto spisovatelku mám mezi oblíbenými, protože její knihy nikdy nezklamou... Moc doporučuji a přeji pěkné počteníčko......

gama
04.01.2012

Skělá spisovatelka!!! Přečetla jsem všechny její detektivky - prostě bomba, napětí - čtou se jedním dechem!!!!

Evička
28.09.2011

Lepší detektivky jsem nečetla - každá kniha má napínavý děj od začátku až dokonce. Už jsem přečetla skoro všechny a ani jedna nezklamala. Teď se chystám na tu úplně novou - Chladnou krev - a Absolutní strach (2. vydání - 1. nebylo dlouho k sehnání). Vřele doporučuji!!!!!