Lisa Jackson

Susan Lynn Crose pseudonym

americká, 1952 statistiky · web

Nahrávám...

Nová kniha

Jako o život

Jako o život - Lisa Jackson

Kate Summersová po tragickém úmrtí manžela a dcery dostane šanci mít další dítě. Krásného novorozeného chlapečka. Stačí, aby souhlasila se dvěma podmínkami: že se okamžit... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 41 knih

Komentáře (25)

Přidat komentář
Nada111
11.11.2018

Lisiny knihy mám moc ráda, ale potřebovala bych "autorskou" změnu. Znáte a poradíte dalšího spisovatele "mrazivých" thrillerů pro ženy? Díky!

renyalexy
31.03.2018

Najviac ma na nej baví to, ako začína každú knihu: rovno do deja, žiadne dlhé úvody a opisy, okamžite ste tam. Priamo v centre diania a ihneď to človeka vtiahne do deja a nedokáže odtrhnúť oči.

TaLu
25.03.2018

Po čase doplňuji. Knihy autorky, které jsou zaměřeny na děj a vnitřní myšlenky sympatických postav jsou v rovnováze, jde o velmi příjemné čtení. Pokud je těch vnitřních myšlenek mnoho a navíc jsou rozporuplné, tak mě to spíše odrazuje. Souhlasím s tím, že je lépe číst knihy s určitou pauzou. Přesto si ráda přečtu po čase další.

pavla8631
02.01.2017

Tahle autorka mi doslova učarovala. Bohužel potřebuji ji jako e - knihu a opět bohužel nejde už koupit

tomas3113
17.10.2016

Moje první kniha od ní,byla extáze. Po přečtení jsem začla vyhledavat spíše ty romantické. Musím říct,že mě naprosto pohltilo jak pěkně píše. Takže,dnes už mám doma všechny. těším se na další její tvorbu.

evin84
16.06.2016

Tuto autorku jsem nahodou objevila u nas v knihovne a po precteni knihy Horka krev jsem zacala postupne kupovat vsechny jeji knihy. Moc se mi libi jeji styl psani ikdyz se hodne podobaji jedna druhe ale i pres to je tato autorka ma nejoblibenejsi a je pravem zarazena v me knihovne :-)

Ester71
28.01.2016

Tuto autorku jsem "objevila" u mamky v knihovně, půjčila jsem si od ní Noc předtím. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout, napínavé čtení, překvapivý závěr.. Stejně tak teď u Novicky.
A protože jsem byla celý loňský rok hodná, přinesl mi Ježíšek další dvě knížky od Lisy :).
Už se na ně moc těším..

skalanda
06.01.2016

v současné době čtu třináctou knížku od této autorky a ačkoliv se v mnohém podobají, především v představitelích vrahů nepřestanu, dokud je všechny nedočtu :)

1