Vyvolená k smrti

Detektiv Regan Pescoliová pracuje na případu Vraha od Medvědí řeky už několik měsíců. Ani v nejhorším snu by ji však nenapadlo, že sadistický maniak zaútočí i na ni. Regan moc dobře ví, že v jeho zvrácené mysli existuje jakýsi šílený plán, jehož základní součástí jsou oběti přivázané k osamělým stromům v mrazivé pustině montanských hor. Tam je pochopitelně nečeká nic jiného, než osamělá smrt, která přichází až po dlouhých hodinách nesnesitelného trápení. Nate Santana doposud nepotkal ženu, která by se jen vzdáleně podobala Regan Pescoliové. Teď ale zmizela a Nate tuší, že jí hrozí smrtelné nebezpečí – a že jediný člověk, který mu Regan pomůže najít, je její kolegyně Selena Alvarezová. S každým krokem, který v pátrání učiní, jsou však blíže strašlivé pravdě o podrobnostech Reganina zmizení i údělu, k němuž ji vrah předurčil. V liduprázdných montanských lesích se skrývá zlo. Pokud mu chtějí policisté a Nate Santana učinit přítrž, musí pochopit vrahův zvrácený plán a rozluštit vzkaz, který jim postupně zanechává na každém místě činu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29511/big_vyvolena-k-smrti-uQC-29511.jpg 4.4254

Alvarezová & Pescoliová 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Domino

Chosen to Die, 2009

Kniha Vyvolená k smrti

Zlatinka.Emilly

I když se mi kniha četla velice pěkně, musím zhodnotit její děj jako "nedostatečný". Prostě mě na tom vadilo, že s ejenom kecá a nic nevyšetřuje. Co kdyby po nálezu auta policie vyslala helikoptéry, nebo začala pročesávat okolí nebo ... prostě cokoliv, ale v příběhu se nic neděje. Každý má spoustu práce a přitom jen sedí na zadku v kanclu, zatímco se připravuje další vražda. Přesto dávám pět hvězdiček, oceňuji díla Lisy Jackson.

mcabr

Pěkné čtení. Napětí až do konce.

musivila
18.06.2021

„Jsem její spása, nebo záhuba? Její rytíř v zářivé zbroji? Její zachránce? Nebo ztělesnění zla?“
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vrah od Medvědí řeky stále nebyl dopaden a nyní má ve svých spárech i vyšetřovatelku Regan Pescoliovou. O napětí v této knize opět není nouze. Jediné, co mi přišlo trochu otravné, bylo časté opakování fakt o vrahovi a jeho obětech.
A závěr mě malinko zklamal, přišel mi takový zrychlený, v jednu chvíli ji honí vrah a v druhé už je případ uzavřen. Jinak celý díl super, vraha jsem neodhalila, až opravdu ve chvíli, kdy autorka sama chtěla.

laura
27.12.2020

Po skvělém rozjezdu v Osamělé smrti trošku zklamání. Napětí a překvapující zvraty, které mě doslova přimrazily ke stránkám v 1 díle, jsem tady postrádala. Příběh byl předvídatelný a ničím nepřekvapil... Kdo za vším je pro mě nebylo překvapení...

Katulinka69
13.12.2020

Opět na jeden zátah

barusak1
06.11.2020

Lisa prostě umí

Fzuzik
25.10.2020

Přestože jsem omylem sáhla ke druhému dílu, aniž bych četla díl první, vůbec to nevadilo.
Pěkná detektivka a už se těším, až si postupně přečtu celou sérii. :)

ctenarkaEva
13.09.2020

Fajn čtení, jen konec se mi zdál trochu osekaný. Ale třeba bude mít tento příběh ještě nějaké pokračování.