Horká krev

Horká krev https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58896/bmid_new-orleans-horka-krev-IwV-58896.jpg 4 279 58

New Orleans série

V zašlém hotelovém pokoji byla nalezena uškrcená prostitutka. Několik mil odtamtud zvedne populární rozhlasová moderátorka Samantha Leedsová telefon a z něj poprvé uslyší neznámý mužský hlas, který jí sděluje, že nastal čas, aby začala pykat za své hříchy. Kdo by si tehdy pomyslel, že mezi těmito dvěma ženami může existovat nějaká vazba? A pak se objeví další mrtvola prostitutky a Samantha čelí dalším anonymním výhrůžkám. Detektiv Rick Bentz je přesvědčen, že vrah, který vnesl strach do celého New Orleans, je nějakým způsoben spojen s osobou Samanthy. Za těchto okolností nemůže Samantha nikomu věřit, zejména se pak musí mít na pozoru před svým novým sousedem Ty Wheelerem, který o ní ví mnohem více, než se na cizího člověka sluší… Někdo odhalil Samanthino nejtemnější tajemství. Někdo je přesvědčen, že napáchané hříchy lze odčinit jen smrtí. Doposud byly všechny oběti cizí lidé, ale Samanthu začíná paralyzovat obava, že příští obětí má být právě ona…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Domino

Hot Blooded , 2001

martousek
07.01.2015 3 z 5

Snad neurazím příznivce a příznivkyně této autorky, ale za mě 3,5 hvězdičky - nenadchne, neurazí. Zase to není nic složitého k přemýšlení, pár postav, kde se každá drží své role, žádné velké zvraty. Vše proloženo špetkou romantiky a erotiky. Možná se k Lise Jackson ještě vrátím, ale v tuto chvíli vím jistě o spoustě kvalitnějších krimiautorů.

Ajuszka
31.08.2014 5 z 5

Jedna z těch slabších,ale i tak dobré čtení:)

cantona
22.04.2014 5 z 5

První kniha od této autorky co jsem četl a musím říct, že hodně dobrý. Četla se velmi dobře, napětí se stupňovalo atd. Jenom tam bylo cítit, že autorka píše i romány pro ženy, ale to ničemu nevadí. Já jsem byl uspokojen. :-)

Catie_
08.12.2013 4 z 5

Dávám 4 hvězdičky, protože jsem fakt netušila, kdo je vrah...ani do poslední chvíle. A to se mi už fakt hodně dlouho nestalo :).

Georgine
10.10.2013 4 z 5

Horká krev se mi líbila, i když musím přiznat, že jako první jsem od L.Jackson četla Ztracené duše a ty byly určitě lepší, proto o jednu hvězdičku méně :o)

Michaela91
01.08.2013 5 z 5

Jako obvykle výborná od této autorky čtu vše a jsem nanejvýš spokojená :) bylo tam napětí, které mě nutilo číst až do konce kdykoliv to jen šlo i nešlo.

Lucka385
17.07.2013 4 z 5

Moje první kniha od této autorky byla Hrobař, naprosto perfektní. Druhá Vyvolená k smrti, skvělé. Tato kniha mě trošku zklamala. Ne že by se to nedalo číst nebo to nebylo pěkně napsané a napínavé...Jen mi tam něco chybělo, něco co v předchozích knihách bylo a tady není. Trochu mě zklamal konec, čekala jsem víc, nějaké překvapení nakonec, nějaký šok :-). Proto dávám je 4 hvězdy.

evasamankova
23.05.2013 4 z 5

Horká krev je moje druhá nejoblíbenější a nejpovedenější kniha autorky.

stopař
03.05.2013 5 z 5

Výborná detektivka plná napětí....

Vlasta610
10.04.2013 5 z 5

Tato spisovatelka je výborná. Zatím co jsem četla mě dokázalo vždy strhnout dějem tak, že jsem nechtěla od knihy odejít a koncem dokáže překvapit. Už se těším na pokračování této knihy Chladná krev. Jdu na to.

žlutý tweety
07.04.2013 5 z 5

Jediné, co jsem zatím od autorky četla, ale určitě si přečtu i další :) Opravdu moc pěkné a napínavé... I trocha erotiky nebyla naškodu :)

dada1838
09.03.2013 3 z 5

Z knížky mám poněkud rozpačitý dojem. Zdlouhavé vyprávění a nepřekvapivé rozuzlení, dialogy připomínající červenou knihovnu....

aannyy
02.02.2013 5 z 5

Kniha byla výborná. Jako všechny knihy od Jacksonové, co jsem zatím četla. Jen mi to na konci přišlo už takové moc zdlouhavé. Ale jinak skvělá kniha, musela jsem se od ní i doslova odtrhnout, jinak bych četla a četla ...

petka-2007
13.01.2013 4 z 5

Kniha se mi moc líbila, jako zatím všechny od této spisovatelky, ale Chladná krev - její volné pokračování - je ještě lepší, napínavější.

sabca
01.11.2012 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Pro mě byla zajímavá a napínavá až do konce.

Verousek
17.08.2012 3 z 5

Tohle byla jedna z mála posledních knih od Lisy Jackson, kterou jsem nečetla a teď, když už ji mám přečtenou musím říct, že jsem četla lepší a napínavější. Ze začátku jsem se nemohla začíst (i když nevím, jestli to bylo málo napínavým textem či mou roztěkaností) a po nějaké době, kdy jsem dospěla do fáze, že jsem chtěla vědět, co přijde dál a pomalu se ubírala ke konci jsem zjistila, že už mě to netěší tak, jak bych chtěla. Pořád stejný postup a předvídatelný konec je asi to, co je u těhle detektivek nejhorší. Poslední dobou jsem četla právě knihy od LJ a defacto je to všude stejné...vrah, který má jméno jako Mstitel či Vyvolený, sleduje svou obět a mučí ji svým stíháním a spoustou mrtvých těl kolem. Nakonec samozřejmě přijde detektiv, který vše vyřeší a vše dopadne dobře (když si odmyslíte těch "pár obětí"). Nevím, co mi na téhle knize vadilo víc...jestli podobnost se všemi ostatními v průběhu děje či nadržený vrah

jasmína
31.07.2012 2 z 5

Mně se tato kniha naopak líbila nejméně, nemohla jsem se začíst, ale jinak byly krom této pro mě všechny moc dobře a napínavě napsané.

Luca287
07.03.2012 5 z 5

Výborný příběh, napínavá kniha, od začátku do konce, knihy této autorky se čtou jedním dechem....