Zlomená

Co všechno se musí stát, aby si někdo všiml čtyřleté holčičky, zneužívané otčímem a jeho přáteli, často zbité s nelidskou krutostí do bezvědomí, týrané vlastní matkou, až malá částečně ohluchla a oslepla. Je neuvěřitelné, jak lhostejné může být okolí včetně úřadů, a když zmučené děvčátko najde odvahu někomu povědět, co se děje, nikdo jí nevěří....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/210357/zlomena-qpM-210357.jpg 4.464
Vydáno, Alpress

Broken

Kniha Zlomená

Mufa

Tak trochu nechápu, že je tohle ve vyspělé zemi vůbec možné. To to opravdu nikdo neviděl a úřady slepě věřili pedofilům? Určitě stojí za přečtení

Veronika2017
02.03.2018

Tahle kniha ve mně zanechala stopu, nechápu jak se něco tak hrozného, mohlo tak dlouho dít...Shy je pro mě ten nejodvážnější člověk a vždy, když si budu myslet, že jsem na pokraji svých sil, vzpomenu si na ni. Je mi z toho zle, jak se lidé mohou chovat k dětem....

SmallLucia
21.01.2018

Příběh, který mě dostal takřa do kolen.
Ještě nikdy jsem se od knihy nemusela tolikrát odvracet s pocitem, že cítím všechno bolest, kterou Shy popisovala.
Ještě nikdy jsem neměla tolikrát slzy v očích.
Ještě nikdy jsem necítila pocity nevolnosti jen při čtení.
Obdivuju, jak se nakonec s celou záležitostí vyrovnala a práci, kterou momentálně dělá.
Její příběh by se k lidem měl dostat, měli by ho chtít číst... aby věděli. Aby věděli, čeho jsou lidé schopni.

dee.n
21.09.2017

Naprosto šílená kniha. Proč? Protože je absurdní s jakým nezájmem ze strany úřadu a sociálních pracovníků se tato dívenka musela setkat. Psychopatičtí rodiče s manipulativními sklony, kterým jde jen o blaho jich samých. Perverzní nevlastní otec, dětská pornografie, ponižování, zastrašování, znásilňování, lži, toho všeho je kniha plná. Nečte se snadno, už proto, že ji napsal sám život. Hlavní hrdinku lze jen obdivovat za to, že se z toho všeho nezbláznila a ještě dokáže bojovat za práva dětí se stejným osudem. Klobouk dolů za odvahu, jít s kůži na trh.

Elis1528
06.08.2017

Opět další velmi smutná kniha, po které mám noční můry. Když se podívám na malé dítě jak si hraje a směje, jak je šťastné a vzpomenu si na to, že ty bestie toto neviděly, chce se mi plakat. Pro mě tyto knihy mají velký obdiv stejně tak i autor, už jen pro to, že dokáže ó tom otevřené mluvit i přes to jak těžké to pro něj je.
Doporučuji, silný,smutný příběh

JustWomen
25.07.2017

Strašný příběh, ale spousta věcí mi fakt nesedla. Všichni věří, že sedmiletá dívka sexuálně napadá svého nevlastního otce? Jedenáctiletá dívka je v nemocnici s pohlavní chorobou a nikdo to neřeší? Nepochopitelné, vzestupy a pády hlavní hrdinky na konci příběhu jsou už fakt neuvěřitelné, konec jsem nedočetla.

elisabeth03
12.03.2017

Tak skvěle popsaná bolest a beznaděj. Přečetla sem jí velmi rychle. Ta to kniha ukazuje, jak je svět zkažený. Je to knniha na přemýšlení.

Miruš
11.03.2017

Fakt síla, někdy se člověku zdá, že to snad ani není možné, co může lumpům projít. Je to tvrdé čtení, někdy jsem myslela, že nebudu mít sílu pokračovat, ale jsem ráda, že jsem to zvládla. Autorku obdivuji...