Julia284 Julia284 komentáře u knih

Návrh Návrh Elle Kennedy

Boží!! Velice doporučuji.

15.12.2022 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Kniha se mi velice líbila svou originalitou. Velmi zajímavý nápad. Doporučuji.

Skvěle napsané a čtivé.

15.08.2021

Skóre Skóre Elle Kennedy

Za mě nejlepší díl z celé série. Určitě doporučuji.

04.01.2023 5 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Skvělý příběh. Doporučuji.

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Jelikož to byla první kniha od autorky a nevěděla jsem, co od toho čekat, mě kniha velice zaujala. Navíc se četla velmi rychle. Doporučuji.

04.07.2021 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Do knížky jsem se ze začátku moc nehrnula, kvůli morbidním prvkům, které se v knize i seriálu vyskytovaly. Ale v knize nebyly zas tak strašné a jsem velice ráda za přečtení prvního dílu.

31.07.2020 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Kniha mi přišla o trochu lepší než první díl, protože tam bylo více té klasické romantiky.
Autor píše velmi čtivě, a proto vám těch 600 stran uteče jako voda.
Určitě si přečtu i další díl.

23.08.2021 5 z 5

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

Krásné, oddychové čtení. Kniha se četla velmi dobře. Celý příběh mě velice bavil-především vtipné úseky, kterými kniha přetékala. Určitě si přečtu i druhý díl.

04.07.2021 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Boží romantická linka. Rozhodně doporučuji.

14.10.2022 5 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Boží kniha se spoustou vtipných scén. Celých 400 stránek uteklo jako voda. Určitě si od autorky přečtu i jiné její knihy. Velice doporučuji.

30.05.2022 5 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

I přes to, že tento typ literatury moc nevyhledávám, mě kniha velice bavila. Na knize oceňuji převážně humor, kterým příběh oplýval. Určitě si přečtu pokračování.

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Tento milostný příběh Sawyer a Isaaca mě dostal. Kniha byla čtivě napsaná, a proto se četla dobře a velmi rychle.

01.08.2020 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Krásná kniha, skvěle napsaná.

01.02.2021 5 z 5

Tento osmý díl Harryho Pottera byl velice povedený. Díky divadelnímu scénáři se četl hodně rychle.
Příběh byl napínavý a už se těším až tento díl zfilmují.

03.09.2020 5 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Skvěle a poutavě napsané. Knihu jsem měla přečtenou do dvou dnů. Doporučuji.

17.08.2020 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Super příběh. Pro mě o něco lepší než první díl. Už se těším na další.

14.02.2023 5 z 5

Radleyovi – Upíři odvedle Radleyovi – Upíři odvedle Matt Haig

Půlnoční knihovna se mi líbila o něco více, ale toto dílo nebylo špatné.

12.04.2022 3 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

První kniha od autorky, kterou jsem zatím přečetla. Musím říct, že to bylo velmi čtivě napsané a nechyběly tam ani komické situace.

12.04.2022 5 z 5

Letní noci Letní noci Nofreeusernames (p)

Příjemná oddechovka se skvělými hláškami. Pomádu jsem nikdy neviděla, ale díky tomuto knižnímu zpracování mám chuť se na ni podívat. Určitě se těším na pokračování. Doporučuji

05.04.2022 5 z 5