Vévoda a já přehled

Vévoda a já
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462713/bmid_vevoda-a-ja-63e5f1f49ebe7.png 4 1714 1714

Simon Basset, vévoda z Hastingsu, vymyslel plán jak se zbavit všech dohazovačů a vdavekchtivých dívek ze společnosti. Předstírá náklonnost k půvabné Daphne Bridgertonové, mladší sestře svého přítele, s níž uzavře dohodu, že se jí bude naoko dvořit. Přestože nemá v úmyslu se oženit, na té dívce je něco, co mu zrychluje srdeční tep. Daphne brzy zapomene, že jejich námluvy jsou pouhá přetvářka. Snad za to může okouzlující pohled jeho pronikavých očí nebo to, co cítí v jeho objetí, ale postupem času se do temperamentního vévody doopravdy zamiluje. Musí však chtě nechtě zabránit tomu, aby jí pohledný vévoda, který se zapřisáhl, že zůstane navždy svobodný, nezlomil srdce.... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Duke and I , 2000

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vévoda a já. Přihlašte se a napište ho.

Aranel15
dnes 3 z 5

Kniha mě vlastně dost zklamala. Podle masové propagace a úspěchu seriálu jsem čekala něco víc, ale je to pouze průměrná červená knihovna, kterých jsem na toto téma četla tucty

andrejci
včera 4 z 5

Jelikož tady máme 3. řadu tak jsem se rozhodla, že je čas se pustit i do knih. No a musím říct, že jsem nečekala že tam bude tolik změn a rozdílů.
Postavy za mě byly sympatické a Daphne a Simona jsem si užívala. Co se týče ostatních tak duo Anthony, Benedikt a Colin jsou skvělé (a vtipné) trio. Co se týče Anthonyho tak ten byl rozhodně sympatičtější. Violete mi byla asi nejméně sympatická. Možná jsem i čekala, že se dozvíme více i o ostatních sourozencích, ale to nevadí.
Knížka byla vtipná, měla hlavu a patu a i když toto není žánr, který bych četla pořád tak jsem si čtení užila a dám šanci i ostatním dílům.

animovanej medv
05.06.2024 3 z 5

Dokud se nevzali, tak to bylo super, pak uz to nebylo takové, ale i tak mě to bavilo.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Knižní novinky (9. týden)

28.02.2021

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Vévoda a já v seznamech

v Přečtených2 520x
ve Čtenářské výzvě325x