jitka1585 jitka1585 komentáře u knih

Buď jako řeka Buď jako řeka Shelley Read

Úžasná kniha,nemohla jsem se od ní odtrhnout .Je to nejlepší kniha jakou jsem za poslední dobu četla.Doporucuji všem

29.08.2023 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Kniha se mi líbila,ale musela jsem si chvíli zvyknout,že 17.listopad 1989 skončil úplně jinak než tomu bylo ve skutečnosti.Strasne moc jsem fandila Maje,přála jsem si ,aby příběh skončil jinak.Ke konci bylo čtení smutné a neskončilo dobře.

17.09.2023 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Moc dobrá kniha,četla jsem a četla,nešlo odložit knihu.Byls jsem moc zvědavá,jak příběh dopadne,ale konec mě trochu zklamal,...Pro mě byla "Hana"lepší kniha.

03.02.2023 4 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Kniha byla krásná,líbilo se mi popisování přírody,litovala jsem malou Kyu jak sama přežívala v divočině a zároveň ji obdivovala,jak se o sebe dokázala postarat.Ale ten konec se mi příliš nelíbil,čekala jsem něco jiného.

01.09.2023 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Opravdu mě mrazilo,kniha byla dobrá,snad poprvé se mi stalo,že jsem se v noci bála jít na záchod.Predchozi díly jsem nečetla,pustím se do nich,snad budou stejně dobré.Uz mám stažený film Sněhulák,tak jsem zvědavá,i když...kniha je vždy lepší.Knihu doporučuji a dávám plný počet hvězdiček.

23.08.2021 5 z 5

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Za mě lepší díl než Kazatel.Kniha se mi moc líbila,zvlášť prolínání minulosti s přítomností a víc nebudu prozrazovat,jen že kniha stojí za přečtení.Jsem zvědavá na další díl.

04.01.2023 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Za mě plný počet,kniha se mi moc líbila,už mám nachystaný druhý díl.Precetla jsem za 2dny,doporučuju všem,kdo mají rádi dobrou detektivku a žádný velký kecy okolo.Dejove podobná kniha filmu Sedm.

25.08.2022 5 z 5

Muž z ostrova Lewis Muž z ostrova Lewis Peter May

Nádherný příběh,lepší než první díl Skála.Dojemny příběh,drsná krajina,skvělé vyprávěný příběh,víc neprozradim,hned jdu s očekáváním do posledního dílu,snad bude tak skvělý jako tento.Za mě 5hvezdicek a dala bych i víc.Doporucuji

02.11.2021 5 z 5

Poslední zkouška Poslední zkouška Hans Rosenfeldt (p)

Naprosto skvělý díl,opět otevřený konec.Jak to všechno dopadne jsem moc zvědavá a už mám připravený poslední díl série,...doufám,že je poslední,aby se snad nemuselo čekat až se napíše další pokračování.To neeee!Příběhy se Sebastianem jsou návykové...supr,plný počet hvězdiček.

31.05.2021 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Tak jsem si po dlouhé době pořádně pobrecela..... .Byl to tak krásný příběh,konec jsem ani nemohla přes slzy dočíst.Doporucuji přečíst,budete mít o čem přemýšlet.

08.04.2024 5 z 5

Pán hory Pán hory Anders de la Motte

Tohle byla skvělá kniha,zajímavé téma,dobře se četla a napnutá jsem byla až do konce.Budu se těšit na další díl.

23.03.2024 5 z 5

Oko Oko Bernard Minier

Moc a moc mě bavila kniha Oko,přečteno za 2dny.Mam ráda knihy od Miniera a po dočtení knihy jsem zjistila,že určitě bude další díl,na něj se těším.

30.01.2024 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Kniha se mi líbila,je pěkně napsaná,vyhovuji mi krátké kapitoly.Tesim se na další díly,všechny předešlé jsem četla a mám ráda všechny vyšetřovatele,jen mi bylo moc líto,že jeden opustil partu,to bylo moc smutné.Knihu doporučuji.

23.09.2022 5 z 5

Labyrint tajností Labyrint tajností Linda Castillo

Opět dobrá kniha,bavila neměla spád,dobře se četla.Zaver byl překvapivý.Budu se těšit na další díl.Doporucuji

12.07.2021 5 z 5

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Dobrý příběh,kniha se dobře četla,konec byl hodně překvapivý,toto bych tedy nečekala, Jen byl dost jakoby narychlo napsaný.Mohlo to být více rozvinuté.

23.11.2022 4 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Na knihu jsem se dlouho těšila a rozhodně mě nezklamala.Namet byl zajímavý,i když místy brutální...ale co když takový temný a zlý svět někde existuje?Myslím si,že zlo a násilí,brutalita a sexuální sadismus jsou i ve skutečnosti,jen my je nevidíme a nepřipouštíme si je.Kniha pro mě byla zajímava, čtivá,měla spád, rozuzlení nečekané,měla jsem jiný tip na vraha,doporučuji i z hlediska pohledu do lidské psychiky.Za mě 5hvezd.

04.03.2022 5 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Pro mě hodně povedený díl. Moc se mi kromě případů a vyšetřování líbilo popisování života v sektě.Moc zajímavé byl i zážitek vyšetřovatelů s hypnózou.V tomto dile jsem měla strach o Asada,když svoji odvahou zachránil kolegů.Četlo se mi dobře,díl měl spád.

18.03.2021 5 z 5

Jedno malé prasátko Jedno malé prasátko Rob Ashman

Tak teda....,dobrá kniha,sice dost drsná,ale super čtení.Uz mě čeká další díl.

29.12.2023 5 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Kniha se mi líbila, nešlo se od řádků odtrhnout.Pro mě byla lepší než první díl,ale určitě ho přečíst ,aby se člověk vyznal v postavách knihy,je jich tam opravdu dost.Lottie je zvláštní žena,sympatická není a její děti dost lituju,všechny mají psychické problémy,možná by se jim měla víc věnovat.Knihu doporučuji

11.08.2023 5 z 5

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Ach,těch postav,to bylo nepřehledné....jinak zápletka dobrá,ale celkový dojem z knihy kazí právě ta spousta zbytečných lidí v příběhu.

28.12.2022 4 z 5