Ivis01 Ivis01 komentáře u knih

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Velice čtivá kniha,bavila mě hned od začátku,zajímavý příběh více generací,pěkně psaná.nemohla jsem se od ní odtrhnout,jasných 5 hvězdiček !!!

02.05.2018 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Kniha se pěkně četla,pobavila jsem se,určitě si přečtu další díly :-)

08.07.2018 5 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

První kniha,kterou jsem přečetla od této spisovatelky a určitě ne poslední.Krásný příběh,více generací propletené tajemstvím,napětí,jestli se odhalí pravda o kdysi záhadném zmizení holčičky,kniha mě moc bavila.

11.06.2018 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Sáhla jsem po ní náhodou a vůbec nelituji,určitě zkusím další knihu od této spisovatelky !!

07.01.2018 5 z 5

Dům u jezera Dům u jezera Kate Morton

Po Zapomenuté zahradě další kniha od Kate Mortonové -První kniha se mi líbila víc ale i tato mě moc zaujala,hezky se četla ,prolínání minulosti se současností,zajímavý příběh.

05.09.2018 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Nevěřila bych,že mně tak nadchne vyprávění o slonech,ale kniha mě opravdu bavila,konec byl pro mně překvapivý,Jodi opět nezklamala !!

07.01.2018 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Moc povedená kniha !!

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

SUPER!!!

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

První kniha, kterou jsem od tohoto autora četla. Pěkné, svižné, stručné čtení.Určitě zkusím další z jeho knih :-)

01.08.2018 5 z 5

Přežít svou smrt Přežít svou smrt Radka Zadinová

První kniha od této autorky a moc se mi líbila,hezky se četla a konec byl překvapivý.

29.07.2018 5 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Popravdě první stránky nic moc,ale pak se to rozjelo a musím říct,že kniha se mi moc líbila,určitě zkusím od této spisovatelky nějakou další.

09.05.2018 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Tato kniha se mi moc líbila.Postavy Drewa s Emerií neměly chybu,skvěle jsem se bavila,bezvadně se doplňovaly,do toho jemně erotiky,za mně určitě 5 hvězdiček :-)

29.04.2018 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Velmi příjemné čtení,kniha se mi líbila jako všechny,které jsem od Jojo přečetla.

03.03.2018 5 z 5

V pekle mezi ostnatými dráty - Zpověď muže, který přežil hrůzy čtyř koncentračních táborů V pekle mezi ostnatými dráty - Zpověď muže, který přežil hrůzy čtyř koncentračních táborů Manny Steinberg

Knih s touto tématikou jsem moc nečetla,až před časem se mi nějaké dostaly do ruky a zaujaly mne.Proto jsem začala číst i tuto knihu,od které jsem se nemohla vůbec odtrhnout,je skvěle napsaná a určitě stojí za přečtení,je hrozné uvěřit ,že se něco takového dělo,že lidé museli tak trpět.Každý z nás by si jí měl přečíst,aby si uvědomil,jaké máme štěstí,že žijeme v této době a nic takového nemusíme prožívat,že když se rozčilujeme a nadáváme kvůli maličkostem je vlastně směšné.Knihu určitě doporučuji!!!!

18.02.2018 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Moc pěkná kniha,určitě stojí za přečtení,velice zajímavý příběh .

08.02.2018

Hana Hana Alena Mornštajnová

Super čtení,moc pěkná kniha...

Ztracený slib Ztracený slib Kate Morton

Je to druhá kniha(první-Zapomenutá zahrada)od této spisovatelky a opět skvělé čtení,moc jsem si to užila,těším se na další :-)

16.08.2018 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Je to moje třetí kniha od této autorky a určitě ne poslední.Opět zajímavý příběh,čekala jsem s napětím,jak vše dopadne,kniha se mi moc hezky četla.

23.07.2018 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Další z knih,které jsem od Jojo přečetla a opět pěkně čtivý příběh,moc se mi líbila.

20.06.2018 5 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Musím říct,že od Jodi už jsem četla i lepší knihu,ale i tak se mi tato moc líbila,pasáže s vlky byly krásně popsané a co se týče Luka a jeho rodiny mě nutilo k zamyšlení,jak by jsem se asi zachovala,být v takové situaci jako jeho děti ,vůbec si to nedovedu představit.

24.05.2018 5 z 5