Jeden plus jedna

Představte si, jak by mohl vypadat příšerný život: manžel vás opustil a rodině nepřispívá ani penny. Vašeho syna puberťáka šikanují a dcera, jež je matematický génius, má sice možnost nastoupit na prestižní školu pro nadané děti, ale vy si to zkrátka nemůžete dovolit. Už jen nákup školní uniformy by znamenal pořádnou díru do rozpočtu – a co teprve školné… Seznamte se, přesně takový je ve zkratce život Jess Thomasové. Jednoho dne se však Jess přihodí zvláštní věc. V taxíku Najde svazek bankovek, který patří arogantnímu milionáři Edu Nichollsovi, u něhož doma Jess uklízí. Žádný balík to sice není, pro Eda bezesporu jen pár drobných, nicméně pro Jess by ony peníze znamenaly řešení problému. Jinak zásadová žena se impulzivně rozhodne, že si peníze ponechá a využije je pro svou dceru. V té chvíli ještě netuší, jak jí jejich majitel následně změní život…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/338316/jeden-plus-jedna-lcY-338316.png 4.31445
Vydáno:, Ikar (ČR)

Kniha Jeden plus jedna

pipi.sava

Výborná kniha. Ráda se k ní vrátím. Krásný příběh.

Zuuuza

K této knize mám jedinou poznámku: Ještě že v Anglii neznají Kinedryl. Jinak by se to celé nestalo.
Nicméně jako červená knihovna to přesně odpovídá žánru, na slzení na dovolené ideální.

Yuki_Kuchiki

Kniha je pěkná, čtivá. nesnáze hlavních hrdinů jsem vnímala jako ty své.
Jediné co musím vytknout je množství chyb v překladu i gramatice.. jinak palec hore :))

JankaK

Knihy Jojo Moyesové jsou pro mě vždycky sázka na jistotu. I dospělí občas potřebují pohádky.

Mateo67

Pěkné, oddychové. I dospělí můžou číst pohádky s dobrým koncem. A to nemyslím nijak negativně.

MOu598

Rychle se čte, smutné i veselé, i se zápletkou. Čtení na dovolenou, připomíná americké filmy.
Citát: "Dobré věci se stávají dobrým lidem."

Niu

Moc pěkná kniha. Pro mne lepší než série s Louisou Clarkovou. Vtipné, smutné, plné naděje na lepší zítřky. Velmi rychle přečteno. Hlavní postavy sympatické. Nepsal to sám život?

HanWali

Úplně me uchvátila a vím, ze je to kniha ke které se určitě vrátím. Nádherně napsané ,žádná slaďárna, je v ni úplně všechno od legrace po smutné části. Výborná !!!!