Grety Grety komentáře u knih

Do posledního dechu Do posledního dechu Linda Castillo

Možná už jsem se Kate trošku přejedla, možná mi už přijde až moc nesmrtelná.. proto hvězdička dolů... příběh dobrý

19.07.2021 4 z 5

Střípky ticha Střípky ticha Linda Castillo

Kate a John opět válí, zápletka byla propracovaná a dobře sepsána. Tihle dva mě fakt baví...

16.06.2021 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Příjemná, napínava detektivka, navíc se dá přečíst za den. Konec parádní, pro mě vrah, až do konce nejasný.

03.09.2020 4 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Stárnoucí Harry loví vraha se zvláštní chutí. Oproti předešlým dílům je rozsáhlejší popis Harryho a Olegových pocitů, což hodnotím kladně. Konec byl trošku nadpozemský a proto hvězdička dolů.

27.08.2017 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Ke knize jsem se dostala náhodou a musím říct, že jako oddechová četba ke kafíčku úplně super. Občas si sice kafe vylijete, když Vás pobaví, co hraběcí rodinka vymyslela, ale i to se počítá. Z druhé strany děj minimální.

19.03.2017 4 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Přečteno na jeden tah. Prostě mě příběh o démonech a stvůrách, sourozenecké zášti a lásce napříč generacemi baví. Doporučuji.

17.12.2016 5 z 5

Noc trifidů Noc trifidů Simon Clark

Ta evoluce trifidů byla trošku moc rychlá, ale i tak se mi toto volné pokračování líbilo.

11.09.2016 4 z 5

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Ke svému studu musím připustit, že jsem vůbec netušila, že ještě v době války ve Vietnamu bylo s barevnými zacházeno, tak zle..pořád jsem myslela, že je to daleká minulost. Kniha mi dost přinesla, donutila mě se zamyslet a proto to hodnocení...

16.04.2016 5 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Seriál jsem neviděla a kniha mě nenadchla, není to můj šálek kávy..Historický popis doby byl zajímavý, ale na mě moc erotiky.

16.04.2016 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Výborně napsaný čtivý příběh s pro mě nečekaným koncem.

28.01.2016 5 z 5

Ranhojič Ranhojič Noah Gordon

Knihu jsem měla v plánu číst už nějakou dobu a rozhodně mě nezklamala. Nejvíc mě bavily pasáže, kdy Robert léčil a zkoumal pacienty v Persii. Dnes mám může připadat směšné jaký v té době měla vliv církev a jak málo se dalo pacientům pomoci, většinou alkoholem a projímadlem .. Speciální várka VŠELÉKU mě pobavila :)

29.12.2015 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Narazila jsem na ní náhodou, ale rozhodně toho nelituju a budu v četbě knih od Olsena pokračovat. Vůbec jsem se od textu nemohla odtrhnout, dokonce přejela několik stanic, kde jsem měla vystoupit...Příběh i zápletky a že jich bylo výborné.

25.01.2015 4 z 5

Útěk na venkov Útěk na venkov Julie Caplin

Příběh předvídatelný, děj jednoduchý. Oddechové čtení na dovolenou. Hvězdička na víc za psí story .

26.03.2024 3 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Sayer je jako správná vyšetřovatelka FBI sama zralá na vyšetření. Kniha je čtivá, ale někdy nereálné metody analýzy důkazů a nesmrtelnost Sayer z toho dělají brak.

31.10.2023 3 z 5

Kabinet milostných dopisů Kabinet milostných dopisů Alyson Richman

Kniha s romancí za války. I Ti jež se chtěli věnovat jen své lásce hudbě, se nakonec zapojili. Hrozná doba, snad se lidstvo ponaučilo..

09.08.2023 4 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Krásný detektiv, co vše vyřeší, ale má i své problémy - kdo by ho neměl rád . Zápletka dobrá, pachatel pořádně praštěný, jak to mám ráda .

09.02.2023 4 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Někdy jsou ty Lincolnovi schopnosti až úplně ujeté, ale mně se to prostě líbí. Amélie a její neohroženost, taky člověka občas rozčiluje, ale má ji rád. Zkrátka autor, to se čtenářem umí..

09.01.2023 4 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Pobaví, neurazí. Taková pohodová oddechovka.

12.10.2022 3 z 5

Temná cesta Temná cesta Linda Castillo

Líbilo se mi prolínání vzpomínek a současnosti, asi každý to zná, že si pamatuje někoho, kdo už je po 20 letech úplně jiný. Kate zase všechno vyřešila a napravila, škoda těch mrtvých ...

14.06.2022 4 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Detektiv a jeho kocour jsou sympatičtí, ale mě to přišlo přitažené za vlasy. Pomatená psychiatrička a její pacienti mě nějak nenadchli ..

10.04.2022 3 z 5