Grety Grety komentáře u knih

Vražda na blatech Vražda na blatech Catherine Shepherd

Ta Julie mě pěkně štvala, furt někam lezla a ani se nenazere... Alespoň, že je krásná a křehká a Florian má koho zachraňovat a okukovat. Příběh čtivý a jednoduchý.

03.04.2024 3 z 5

Útěk na venkov Útěk na venkov Julie Caplin

Příběh předvídatelný, děj jednoduchý. Oddechové čtení na dovolenou. Hvězdička na víc za psí story .

26.03.2024 3 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Sayer je jako správná vyšetřovatelka FBI sama zralá na vyšetření. Kniha je čtivá, ale někdy nereálné metody analýzy důkazů a nesmrtelnost Sayer z toho dělají brak.

31.10.2023 3 z 5

Kůže Kůže Mo Hayder

Pokračování z předešlých linek jsou dobrá, i když ne dotažena. Zde je až moc Blechy a jejich potíží. Případ kůže tam byl nějak docpan a náhodou vyřešen .

08.09.2023 3 z 5

Kabinet milostných dopisů Kabinet milostných dopisů Alyson Richman

Kniha s romancí za války. I Ti jež se chtěli věnovat jen své lásce hudbě, se nakonec zapojili. Hrozná doba, snad se lidstvo ponaučilo..

09.08.2023 4 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

(SPOILER) Autorka zvolila dobrý mix postav, každý si tam musel najít svého oblíbence. Seznámení s jejich životy bylo zajímavé a čtivé, ovšem ten natažený konec v meditační kobce s jetou Mášou to dost zabil.

02.08.2023 3 z 5

Psanci Psanci Martina Cole

Příběh ne úplně opětované lásky, který se dobře čte. Cathy a její přátelé jsou člověku milí, i když jsou výstřední a někdy zabíjí.

25.07.2023 4 z 5

Nepouštěj se mé ruky Nepouštěj se mé ruky Michel Bussi

Ten příběh mi přijde trošku nevyvážený, většinu knihy jsem se nutila číst dál a pak mě chvíli bavila. Oceňuji postavu hlavního hrdiny a jeho vytrvalost.

14.06.2023 2 z 5

Unesená Unesená Mo Hayder

Přečtený jedním dechem. Napínavý, sympatický vyšetřovatel a Blecha? To je kapitola sama pro sebe.

14.06.2023 4 z 5

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

Pro mě až moc nechutné a zvrácené. Hlavní hrdina poznamenaný dětstvím mi nějak nesedl.

12.05.2023 3 z 5

Bílá tma Bílá tma Zdenka Hamerová

Slušná čtivá detektivka, v závěru myslím že trošku docházel dech, tak to bylo dotažené do extrému.

29.04.2023 3 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Alice a Leo dva lidé jež se vlastně neznají, se nastěhují mezi příjemné sousedy s malým tajemstvím. Alice mi už občas lezla krkem, ale doporučuji.

21.04.2023 4 z 5

V lesích V lesích Tana French

Hlavní hrdina je psychicky narušený, sebelitujici se trápak. Příběh zdlouhavý údajně záhadný, musela jsem se nutit dočíst to.

13.04.2023 2 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Kniha je čtivá, napínavá a Erika je sympatická vyšetřovatelka. Za mě super.

27.03.2023 4 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Ava a Luc už mě těmi tanečky rozpalují doběla. Lively se ukázal úplně v novém světle a získal spoustu fanoušků. Obchody s lidmi nebo jejich částmi jsou opravdu zhovadilost, ale zde dobře zpracovaná.

13.03.2023 4 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Ten románek už mě dost rozčiluje a šílený vrah mě moc nenatchl.

05.03.2023 3 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Oba vyšetřovatele i jejich přátelé mám ráda. I přes totální nechutnosti, co vražd a motivů pachatelů týče.

01.03.2023 4 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

V tomto díle mi něco chybělo, Luc a Lively nakonec budou přátelé nebo co?

23.02.2023 3 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Lidské zrůdy bez svědomí vraždí vážené občany. Vraždy jsou odporné a těžko představitelné. Oceňuji love story hlavních postav, jejich lidský přístup ke kolegům a schopnost udělat pro záchranu života všechno.

17.02.2023 4 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Krásný detektiv, co vše vyřeší, ale má i své problémy - kdo by ho neměl rád . Zápletka dobrá, pachatel pořádně praštěný, jak to mám ráda .

09.02.2023 4 z 5