Falda Falda komentáře u knih

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Prozatím nejslabší díl a taky nejkratší :/ Moc jsem se na knihu těšila, ale nic moc. Každopádně i tak přečtena jedním dechem a námět dobrý. Těším se na další!

26.09.2020 4 z 5

Na smrt Na smrt Jozef Karika

K tomu snad nejde ani nic říct. Naprosto vysilující kniha. Karel a Viktor mi budou chybět....četla jsem hodně knih na téma holocaustu, ale žádná mě snad tolik nezasáhla, jako tato.. Ten příběh byl neskutečný.

17.09.2020 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Graham Masterton

Na pět hvězd to tentokrát nebylo. Opět to však bylo velmi dobré. Jen se to zhruba do poloviny vleklo a nic moc se nedělo. Každopádně tato série je celkově velmi vydařená.

28.08.2020 4 z 5

Krvavé sestry Krvavé sestry Graham Masterton

Tak to byla jízda. Opět pěkně nabušené, brutální čtivo :) Druhá nejlepší kniha po Bílých kostech, co se způsobů vražd týče. Opět se to moc dobře četlo, žádné díry v ději, prostě Masterton nezklamal.

14.08.2020 5 z 5

Vzpomeň si na lásku Vzpomeň si na lásku Sarah Jio

No.. prolínání minulosti a přítomnosti dobrý. Bylo mi líto Ryana a nějak sem nechápala, co se vlastně teda tomu Cadeovi stalo? Většinu knihy se děj táhl a konec byl teda maximálně rychlí... za mě tedy nic moc.

08.08.2020 3 z 5

Něco jako láska Něco jako láska Tracy Brogan

Opět klasická Srdcovka. Chvilku mi trvalo než jsem se začetla, ale pak to opět šlo jako po másle :) Oddechová kniha, která zaujme a neurazí.

24.07.2020 4 z 5

Podezřelý Podezřelý Paulina Świst

Opět velmi příjemné čtení. Jen musím říct, že zápletka nyní tak nějak o ničem. Ze začátku se nic moc nedělo a jen jsem se ztrácela.. Ale i tak, dobrý!

07.07.2020 4 z 5

Pod španělským sluncem Pod španělským sluncem Jenny Oliver

Velmi příjemná letní oddechovka :) Při čtení jsem se viděla někde u moře. Není to zcela jistě nějaký světový top román... ale člověk si u něj alespoň příjemně odpočine. "Člověk schopný nalézat zálibu a dobrodružství ve všedních věcech života je mnohem šťastnější než ten, kdo věčně hledá novou zábavu."

28.06.2020 4 z 5

BARF - Krmení psa přirozenou stravou BARF - Krmení psa přirozenou stravou Kateřina Novosádová

Doporučuji pro lidi, kteří rozmýšlejí krmit psa syrovou stravou. Kniha jednoduše popisuje BARF.

23.06.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Tak tohle byla jízda! Opět další skvělá kniha od autorky. Ten konec jsem vážně nečekala. Každou chvíli jsem měla podezření na někoho jiného a dopadlo to zcela úplně jinak. Skvělé.

14.06.2020 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Tak tohle byla jízda. Knihu jsem dala za tři dny. Prozatím nejlepší díl! Příběh byl skvělý, bála jsem se jít i v noci na záchod. Ihned mě to vtáhlo do děje. Postavy super a nečekaný konec. Za mě rozhodně plný počet! Už aby byl další díl :)

10.06.2020 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Kniha mě moc nenadchla. Čekala jsem víc hrůzy a strachu. Nebála jsem se, což mě zklamalo a kniha mi nepřišla ani tolik čtivá. Za mě takový průměr, občas až přemrštěné...

17.05.2020 3 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Ach jo. Nic nového ani překvapivého. Opět zafungovala marketingová kampaň. Děj byl neskutečně předvídatelný. Jediné co, tak některými chvílemi to bylo humorné. Jinak nic moc...

23.04.2020 3 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

No dobré. Návrh byl teda lepší. Toto mě již tolik nebavilo a přemýšlím, jestli se vůbec pouštět do dalšího dílu...

20.04.2020 3 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Knihu jsem přečetla jedním dechem, i když je to furt dokola ta stejná písnička. Postavy byly sympatické. Hanna mi opravdu sedla. Supr odechovka.

05.04.2020 4 z 5

V úkrytu V úkrytu Liz Nugent

Tohle je opravdu psychologická spoušť. V knize se mísí snad všechno, přes vraždu, romantickou linku až po vyšinutí postav. Za mě super kniha plná všeho. Bavila mě od začátku až po neuvěřitelný konec.

03.04.2020 4 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Kniha se opět velmi dobře četla. Příběh mě dokázal odtrhnout od věcí, co se dějí venku, což jsem potřebovala. Na druhou stranu, kniha Duch domu A. byla víc strašidelnější. Což ale této knize určitě neubírá na čtivosti.

28.03.2020 4 z 5

Pamatuj na smrt Pamatuj na smrt Aleš Novotný

Změna oproti klasickým thrillerům. Děj vyprávěný z pohledu chlapce byl poutavý. Dost zvratů a až do konce jsem nevěděla, kdo je vrahem. Rozuzlení stálo za to.

23.03.2020 4 z 5

Uvnitř psa - Co psi vidí, čenichají a vědí Uvnitř psa - Co psi vidí, čenichají a vědí Alexandra Horowitz

Zajímavá kniha. Dozvěděla jsem v ní spoustu nových informací. Určitě doporučuji pejskařům.

08.03.2020 4 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Knížka to byla čtivá, námět dobrý. Jen občas trošku chabý děj. Každopádně stála za přečtení.

06.03.2020 4 z 5