Falda Falda komentáře u knih

Dokážeš udržet tajemství? Dokážeš udržet tajemství? Sophie Kinsella (p)

Velmi příjemná oddechovka, u které člověk nemusí moc přemýšlet. Najdete tu humor, zradu, lásku, ponížení, šílené kamarády a samozřejmě předvídatelný konec. Kniha byla napsaná čtivě, postavy sympatické a klasicky naivní.

20.02.2020 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Dlouho se mi nestalo, že by mě kniha tolik vtáhla do děje. Byla jsem napjatá jak struna, občas mnou procházel i strach. Tohle se mi zatím stalo jen u Kariky. Velmi čtivý thriller. Do konce jsem nevěděla, kdo by mohl být vrah a ta poslední dvojstrana... Za mě super.

06.02.2020 5 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Top kniha! Čtivá, poutavá, neustále se něco dělo. Ze začátku jsem se nemohla rozhodnout, kterou postavu víc nesnáším. A ten konec.. ten mě naprosto dostal.

30.01.2020 5 z 5

Divomor: Síly, jež v sobě objevila Morrigan Crowová Divomor: Síly, jež v sobě objevila Morrigan Crowová Jessica Townsend

Rozjezd byl trošku delší, ale pak to nabralo spád a během pár dnů byla kniha přečtená. Děj byl neustále poutavý a člověk chtěl vědět, jak to dopadne. Kdyby to šlo, dala bych 4,5 hvězdy :)

22.01.2020 4 z 5

Komisař Komisař Paulina Świst

Kniha přečtena jedním dechem. Bavila mě velmi a byla stejně dobrá, jako ta první. Prolínání erotiky a detektivky je prostě super. Takové to knihy bych mohla číst stále dokola. Už se těším na další.

12.01.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Takový typ knížek prostě můžu. Moc mě kniha bavila! Začátek byl teda trošku delší, ale pak to nabralo spád a už to jen ubíhalo.
PS: Občas mě akorát trochu štval Justin...

10.01.2020 5 z 5

Italské jednohubky Italské jednohubky Marta Kučíková

Příjemná kniha, která neurazí. Byla to opravdu taková jednohubka na pár hodin čtení. Příběhy byly úsměvné a některé i více pobavily. Určitě dám časem i druhou knihu.

05.01.2020

Anonymní dívka Anonymní dívka Sarah Pekkanen

Mám ráda styl psaní autorek. Kniha se četla stejně dobře jako ta jejich první. Děj ubíhá, nevíte, jak to dopadne. Konce bývají zajímavé. Určitě autorkám zůstanu věrná :)

03.01.2020 4 z 5

Přátelé Přátelé Kelsey Miller

Od knihy jsem očekávala něco zcela jiného. Myslela jsem si, že to bude více o postavách a celém seriálu. Více hlášek, perličky apod. Jsem skalní fanoušek přátel a každou epizodu jsem viděla snad 10x. Proto pro mě byla kniha spíše zklamáním. Tři hvězdičky dám však alespoň za to, že některé informace byly užitečné a pro mě neznámé.

29.12.2019 3 z 5

Ross Poldark - Návrat domů Ross Poldark - Návrat domů Winston Graham

Trochu něco jiného, než jsem zvyklá číst. Ale příběh krásný, dobře se to četlo a určitě se pustím i do dalších dílů :)

21.12.2019 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Z knihy mám dost rozpoluplné pocity. Poslední strany byly super, čtivé a děj ubíhal... ty strany před tím byly nic moc... po 100 stranách jsem začala uvažovat, že knihu odložím... přemluvily mě názory druhých čtenářů... jsem ráda, že jsem ji dočetla, protože konec knihy stál opravdu za to.

19.11.2019 3 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Z anotace jsem čekala zcela něco jiného. Ale kniha mě překvapila. Střídání vyprávění jednotlivých postav bylo super a kniha díky tomu rychle ubývala. Napínavá byla do konce. Dům byl popsán velmi dobře a mohla jsem si ho představit do samých detailů, což příběhu přidávalo na zajímavosti.

08.10.2019 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Četlo se to dobře... bylo to chytlavé. Jen když se nad příběhem zpětně zamyslím, tak tam některé pasáže ani nemusely byt, páč nedávaly smysl...

29.09.2019 4 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Tady už mi Eden mírně vadila... poslední díl byl celkem nudný a hodně předvídatelný. Trochu mě to zklamalo. Jsem celkem ráda, že to mám za sebou.

19.09.2019 3 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Druhý díl byl rovněž fajn. Jen mi přišlo líto Deana.. a Eden se v prvním díle chovala k Tylerovi hrozně, že podvádí Tif a ve druhém díle dělala Eden to samé... To mě trochu vytáčelo.

07.09.2019 4 z 5

Metoda Bullet Journal Metoda Bullet Journal Ryder Carroll

S Bujo jsem chtěla začít už dřív, ale nějak chyběla odvaha. Kniha mi odvahu dodala a hlavně díky ní vím, jak si Bujo správně vést. Určitě se ke knize ještě vrátím.

28.08.2019 5 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Takové knížky prostě můžu. Eden mi byla velice sympatická. Tiffany jsem nesnášela. Taylor byl klasický "zlobivý" kluk. Kniha nebyla nic překvapivého ani nic nového. Ale skvěle se četla a nedalo se od ní odtrhnout. Hned se musím vrhnout na další díl.

25.08.2019 4 z 5

Láska z deníku Láska z deníku Sarah Jio

Začátek byl takový hodně průměrný a chtěla jsem knihu odložit... nakonec jsem si řekla, že jí dám ještě šanci a nelituji. Zhruba od poloviny
knihy se příběh neskutečně rozjel a začal být super. Toto jsem teda nečekala a byla jsem mile překvapena. Původně to měly být jen tři hvězdičky, ale za to finále dávám čtyři ????

23.08.2019 4 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Kniha byla místy příliš zdlouhavá.. autor někdy až zbytečně do detailu popisuje krajinu, situace, lékařské postupy apod. Dlouho dlouho nic a naráz překvapivý konec. Některé věci zůstaly nevysvětlené, což mi trochu vadí. Jinak se ale četla dobře a Servaz mi byl sympatický. Určitě se pustím do dalšího dílu...

09.08.2019 4 z 5

S láskou Luisa S láskou Luisa Barbara Metzger

Moje třetí kniha z edice Srdcovky. Opět se dobře četla a líbila se mi. Od začátku byl konec lehce předvídatelný, ale to u takového typu knížek opravdu ničemu nevadí. Za mě je to super edice.

29.07.2019 3 z 5