Falda Falda komentáře u knih

Zamkni poslední dveře Zamkni poslední dveře Riley Sager (p)

Konec dost překvapil. Za mě super kniha!

23.08.2023 4 z 5

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

Tato kniha byla jak na houpačce.. chvíli bavilo, chvíli ne. Jednu chvíli jsme si myslela, že ji odložím a nedočtu. Nakonec jsem se přemohla, protože je to přece Darcy :)

24.03.2023 3 z 5

Aristokratka pod palbou lásky Aristokratka pod palbou lásky Evžen Boček

Tuhle sérii mám moc ráda a četla jsem ji několikrát. Tento díl byl krásným zakončením. Bude chybět.

04.11.2022 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Náhled na to, co se tady vlastně již děje.. jen ne lidem, ale zvířatům, kterých mi bylo líto i v knize. Ale nápad super, dobře se to četlo!

30.08.2022 4 z 5

Ztraceni Ztraceni Anita Frank

Námět dobrý, rozuzlení taky dobrý, ale bylo to zbytečně dlouhé.. a o duchařinu se to jen opřelo. Jsem ráda, že mám dočteno.

19.08.2022 3 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Mně se to líbilo :) Mara s tím jejím "to je můj dům" mě občas štvala, romantická linka tam být nemusela.. ale duchařina příjemná, občas jsem byla napnutá i já a to jsem od knihy čekala, takže nezklamala :)

26.07.2022 4 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Autorku mám velmi ráda a toto byla její další povedená kniha.

22.06.2022 5 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Čekala jsem víc. Kniha se četla těžce, dlouho a nebavila.

02.10.2021 3 z 5

Děvčátko a nacista Děvčátko a nacista Franco Forte

Trochu až moc k neuvěření... ale alespoň trochu odlišné než jiné knihy z druhé sv. války.

13.09.2021 4 z 5

Zmizelá apatykářka Zmizelá apatykářka Sarah Penner

Kniha moc nebavila. Nalákala mě svým obalem a anotací. Námět knihy byl dobrý, ale čtení spíše nudné.

04.09.2021 3 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Občas jsem se ztrácela v postavách... kdo, s kým a jak. Ale jinak to bylo celkem dobré. Zase trochu jiné, zajímavé téma. Četlo se to dobře.

16.08.2021 4 z 5

Tajemství porodních bab Tajemství porodních bab Sally Hepworth

Knížka mi ležela v knihovně několik let než jsem si ji přečetla a teď vím, že to byla chyba. Kniha byla skvělá. Velmi příjemné počtení na pár dní.

02.08.2021 5 z 5

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

Moje první setkání s autorkou a rozhodně né poslední. Netušila jsem, co mám od knihy očekávat a jsem naprosto nadšená. Kniha je velmi čtivě napsaná, poutavá a nešlo se od ní odtrhnout. Skvělé dílo české autorky :)

25.07.2021 5 z 5

Úzkosti a jejich lidé Úzkosti a jejich lidé Fredrik Backman

Zajímavé.

20.07.2021 3 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Opět velmi příjemné počtení. Plavba na jachtě, krásné vybarvené prostředí mého oblíbeného Chorvatska :) Jen ta Tara mi tam extrémné vadila!

17.07.2021 4 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

"Jedna fotka vydá za tisíc slov."
Opět velmi čtivé, kouzelné a ten konec byl prostě boží.

08.07.2021 4 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Tak tohle bylo opravdu opět moc krásné. Velmi mne to bavilo, úžasné prostředí, pěkný příběh. Druhá nejlepší ze série.

30.06.2021 4 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Od autorky už byly i lepší knihy. Každopádně nezklamala, opět velmi čtivé. Přečteno za dva dny.

27.06.2021 4 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Krásný závěr :)

09.06.2021 4 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Filmy jsem viděla několikrát, ale kniha se s tím nedá vůbec srovnat. Postavy jsou v knize vykresleny lépe, jsou sympatičtější a ne tolik protivné. Jsem již sice mimo YA skupinu, ale kniha se četla krásně. Je to taková již známá klasika, odpočinkové, kouzelné čtení :)

30.05.2021 4 z 5