Něco jako láska

od:


KoupitKoupit eknihu

Sadie Turnerová dokáže uspořádat a zorganizovat téměř všechno – kromě vlastního života. Aby se zotavila z rozvodu a oddechla si od arogantního exmanžela, naplánuje si s dětmi dovolenou u příbuzných v domě u jezera. Těší se na lenošení bez mužů, ale její teta Dody má úplně jiné představy! Po pláži pravidelně běhá urostlý mladík a tetička si vezme do hlavy, že by se posmutnělá neteř měla trochu pobavit. Kdo by pohlednému Desmondovi odolal? Sadie se statečně brání, jenomže mladý lékař je nejen zdvořilý a milý, ale navíc si skvěle rozumí s oběma dětmi. Že by dokonalí princové přece jen existovali?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/374304/neco-jako-laska-qU8-374304.jpg 3.950

Série:

Bell Harbor (1.)

Orig. název:

Crazy little thing (2012)

Žánr:
Humor, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Motto
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (13)

Přidat komentář
Kačík
29. října

Příjemné oddychove čtení. Kniha se dobře četla a vylepšila mi špatnou náladu.

mourek-veronika
07. září

Něco jako láska je pohodové letní čtení, které se skvěle hodí pro válení se na pláži nebo doma na zahradě. Sledujeme tu příběh Sadie, která se po nepříjemném rozvodu rozhodne strávit se svými dětmi nějaký čas na venkově u své trochu svérázné tety a dvou rozverných bratranců. Takhle to zní jako celkem klišoidní úvod do laciné, bezduché romance, ale vůbec to tak není.

Všichni čtyři mi hned přirostli k srdci a moc mě bavilo sledovat všechno, co za těch pár měsíců zažili. Na rozdíl od většiny podobných knížek tady nejde jen o hledání lásky pro Sadie, ale najdeme tu mnoho nejrůznějších radostí i strastí celé její rodiny, které se mohou přihodit každému z nás. Tahle uvěřitelnost je jedna z věcí, která mě na knížce mile překvapila. Samozřejmě se nakonec téměř všechny problémy vyřeší a my se můžeme těšit na happyend, ale od letních příběhů se to zkrátka očekává a v tomto případě mi to vůbec nevadilo :)

bagel
03. září

Hodně nenáročné oddychové čtení.

katst
28. července

To správné letní, dovolenkové čtení. Oddychová, romantická knížka, která je dokonce i mile vtipná. Četla se "sama" :-)

PaníColumbová
26. července

Takové hezké, romantické, srandovní, napínavé a na můj vkus až moc "americké" :-)

alzbeta4340
26. července

Podobných oddechovek pro ženy vychází poměrně dost. Tato se ale odlišuje celkem suchým humorem, který zase v romantickém čtení není úplně běžný. Jestli je nějaká kniha ideální čtení na dovolenou, pak je to Něco jako láska. Pobavíte se - a když ji náhodou zapomenete na pláži, tak se zase nic tak hrozného nestane :-).

AnickaGr
20. července

Vtipná, oddychová letní romantika. Stojí za přečtení.

Leninkka
01. července

Oddechvé čtení na léto. Kniha se čte velmi dobře a při některých pasážích jsem se dost nasmála :)

astra3
14. června

Zábavná, vtipná romantika. Jen mě mrzí, že zatím nevyšly další knihy této autorky. Už se na ně těším. Doporučuji.

knihomolka_elka
12. června

Knížka mě velice mile překvapila. Je psána s absolutní lehkostí díky čemuž se čte opravdu skvěle. Překvapilo mě, kolikrát jsem se u této knihy zasmála. Je to ideální knížka pro letní dovolenou.

JanaDor
07. června

Musím uznat, že na tento žánr mě kniha skvěle bavila. Není to pecka, že bych na ni vzpomínala a často se k ní vracela. Ale dobře se četla, hodně jsem se u ní nasmála a měla jsem z ní prostě radost. To od oddechových knížek očekávám, takže super.

Lipka341
27. května

Nic jsem si od knížky neslibovala, prostě limonáda, ale musím přiznat, že mě mimořádně bavila. V rámci tohoto žánru určitě TOP!

ivousekk
23. května

Tak tohle je super oddechové čtení na léto. Velká dávka romantiky, trocha humoru, malinko napětí a štastný konec. I když víte od začátku, že ti dva skončí spolu, stejně si to přečtete, protože budete zvědaví, jak k tomu dojde, jaké budou ty "namlouvací tanečky" :)