Pod španělským sluncem

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Každé léto má svůj příběh… Prázdninové vzpomínky Avy Fisherové jsou nerozlučně spojené s letním domkem její babičky v ospalém přímořském španělském městečku Mariposa. Nyní se naposledy vrací a vrhá se do projektu, na který by byla její babička hrdá: chce zachránit Café Estrella, které bývalo srdcem městečka, ale teď chátrá. Daleko od londýnského shonu si Ava uvědomuje, že už není v životě šťastná. A léto strávené v domku u moře může být novým začátkem, který potřebuje…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/412709/pod-spanelskym-sluncem-6qU-412709.png 3.519
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Motto
Orig. název

The Summerhouse by the Sea, 2017

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Pod španělským sluncem

Přidat komentář
prcek19
28. října

Kniha ideální na prázdniny a dovolenou..příjemná oddechovka, u které člověk nemusí moc přemýšlet.. dokázala bych si představit léto ve Španělsku, jako to bylo popsáno v této knížce

julythreemosen
21. září

Knihu jsem si vzala na dovolenou a podle toho také splnila všechna očekávání, která jsem měla. Příběh byl samozřejmě předvídatelný a ne zrovna originální, kdo ale čeká originalitu od letních romancí, ten je pravděpodobně dost naivní... Na tomto příběhu se mi ale líbilo, že byl opravdu velmi čtivé napsaný, autorčin styl mi velmi sedl, nejednalo se o nic hloupouckeho, byl to zkrátka letní příběh se vším všudy. Moc se mi také líbil vývoj 2 hlavních postav - sourozenců Roryho a Avy... Obě dějové linky i vývoj jejich vztahu byl moc pěkný a díky tomu u mne kniha patřičně stoupla. Také se nejedná o žádnou prvoplánovou romantiku a to je za mne také palec nahoru. Vyobrazení španělské idylky mi sedlo, závěr se mi moc líbil a za mne kniha tímto snad i předčila má očekávání.

Kuci12
14. září

Knížka, která se hodí na letní čtení, ale která není zároveň jen o tom jestli ona a on budou spolu :-)

Ivuska.09
01. srpna

Za všech letošních Srdcovek mě tato bavila nejméně. I přesto je to ale milý příběh spojený s létem a zásadními rozhodnutími o životě, která je nutné čas od času udělat. Ideální třeba jako nenáročné čtení k vodě.

JanaDor
31. července

Příběh je vtipný, milý a velmi čtivý. Postavy mi v knize byly sympatické a krásně bylo propojeno stáří s mládím. Citlivě byla ukázaná láska k matce, která byla s podmínkami, aniž by si to dítě plně uvědomovalo. Dětství formuje povahu, a tak poznat pravdu je také důležité. Krásně byla ukázána mobilní doba, kdy Rory nedá mobil z ruky ani při hádce s manželkou a procitnutí z té závislosti. Celkově se mi kniha moc líbila a vřele ji doporučuji. Je zde kladen větší důraz na rodinu než na romantiku. Ta příběh vkusně doplňovala.

ivousekk
28. července

Vynikajici letni cteni, ktere vam da presne to, co slibuje. Pohodu, letni romantiku, dovolenkove prostredi, vtipne situace a prubezne usmev na tvari.
PS: nemohla bych taky zdedit ve Spanelsku domek na plazi? prosim... :-)

Autor knihy

Jenny Oliver
britská

Kniha Pod španělským sluncem je v

Právě čtených2x
Přečtených27x
Čtenářské výzvě2x
Doporučených1x
Knihotéce50x
Chystám se číst58x
Chci si koupit18x
dalších seznamech2x