EvikU. EvikU. komentáře u knih

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Kniha se mi líbila. Vtipné scény a erotika, romantika. Četla se rychle a pohodově.

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Někdy jsou další díly knih už taková omáčka a není to ono. Tohle ale neplatí o této knize, která je znovu dokonalá. Klidně bych uvítala i další díly, nechtělo se mi s ní loučit.

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Jako dítě jsem tuto knihu hltala a i svým dětem ji četla. Povedená kniha, která se dá číst ve víc generacích.

Dekameron Dekameron Giovanni Boccaccio

Na to že je to povinná četba se kniha četla hezky. Takový erotický román dřívější doby.

Život na ostro Život na ostro Lenka Lanczová

Čtení od mé oblíbené autorky nezklamalo. S autorkou "rostu". V mých "náct" psala o teenagerech, teď vydala několik románů pro ženy kolem 30- 4o let a zase super. Jen tak dál.

Schody do nebe Schody do nebe Lenka Lanczová

Moje první kniha od této autorky a musím říct, že se mi dostala pod kůži. Její knihy se čtou sami. Každý si musí někdy najít své schody a líbilo se mi, že Žaneta je našla.

Bílý tesák Bílý tesák Jack London

Tak tuhle knihu jsem četla jako holka a brečela jsem na konci. Dojalo mě jak velká věrnost může být mezi člověkem a psem. A myslím si, že když se dá psovi láska, tak on ji několikanásobně vrátí.

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

Ani jsem nevěděla, že je to druhý díl. Zjistila jsem to pak, ale i tak se četla hezky.

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Krásná kniha. Podařené pokračování prvního dílu. Člověk to čte, čte, dokud ji neodloží.

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Je to prostě erotický román a to to splnilo. Toť vše.

05.04.2017 2 z 5

Lovec draků Lovec draků Khaled Hosseini

Tuhle knihu jsem přečetla za jeden den. Říkala jsem si, že to nebude kniha pro mě. Ale po pár stránkách jsem musela vědět jak to bude dál a knihu přečetla. Zajímavý a dojemný příběh.

05.04.2017 3 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Moc krásná kniha. Oba se milují, ale bojí se to jeden druhému přiznat. Kdyby je náhoda neuvěznila v zasněžené chatě, třeba by si to ani nikdy neřekli a to by byla škoda.

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Docela pěkná kniha. Taková oddychovka. Hezky se četla.

Povídání o pejskovi a kočičce Povídání o pejskovi a kočičce Josef Čapek

Krásná klasika pro děti. Nejradši mám jak věšeli prádlo, myli podlahu, šli na poštu a zapadl jim domeček a našli ho díky syrečku. Měly by ji znát všechny děti.

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Je to hezká kniha, ale nutno říct, že má autor i hezčí knihy. Ale jo romantiku mám ráda. Takže 4 hvězdičky.

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Tuto knihu jsem četla na doporučení kolegyně. A jo, moc se mi líbila. Zajímavý námět cestovat časem a hlavně to, že to jde jen určitým lidem. Bylo tam i trochu historie, rozhodně doporučuji. Je to hezké čtení.

05.04.2017 4 z 5

V tomto díle už se mnohé začíná vysvětlovat. A opět je tu spoustu napětí a to mám ráda. Akorát je mi líto Brumbála. Vážně už přituhuje...

05.04.2017 4 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Je to stále pěkný a chci vědět jak to skončí. A jaké zápletky to ještě bude mít. Nejde tato série odložit.

05.04.2017 4 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Je to děsivý a zároveň krásný. Všechno si člověk do detailů představí, protože je to krásně napsaný.

05.04.2017 5 z 5

Po dvou dílech už jsem věděla, že budu pokračovat do konce série. Před paní Rowlingovou smekám, její knihy určené dětem baví i dospělé.