Ethys Ethys komentáře u knih

Nůž Nůž Jo Nesbø

Co jiného říct, čekala jsem leccos, ale tohle jsem nečekala.

19.03.2022 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Začátek mě moc nebavil, ale postupně se to zlepšilo, konec uz mel rychlý spád. Kdyz se nad tim zamyslim, tak se mi líbil styl psaní i příběh.

14.05.2019 4 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Trochu jsem se ztratila v postavách, ale výborný příběh, četlo se samo.

13.02.2020 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Přečetla jsem během 2 dnů. Psáno hodně čtive. S posledními 20 stránkami jsem hodně bojovala, ačkoliv jsem závěr čekala nechtělo se mu na konec dočíst.

05.05.2019 4 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Napsano pekne a srozumitelne kniha se rychle cte. Presto bych knihu znova necetla, toto tema neni nic pro mě.

09.12.2021 4 z 5

Analfabetka se mi líbila vic nez stařík. Některé situace mi přišli až moc zvládnuté "s neuvěřitelným štěstím". Doufám jen, tema atomové bomby vyčerpal. ????

05.05.2019 4 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Na knihu jsem se tesila, precetla ji za par hodin. Diky ni jsem ziskala zajimavy pohled na zivot, ale neco mi tam chybelo.

19.03.2022 4 z 5

Království Království Jo Nesbø

Autor mě opět překvapil, to jsem nečekala. Knihu doporučuji všem milovníkům nesba.

28.12.2021 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Typický příběh hh, nicméně závěr jsem opět neuhodla. Těším se na dalsi knihu.

27.11.2020 5 z 5

Barva kouzel Barva kouzel Terry Pratchett

Pro čtení jsem nevěřila svým očím. Opravdu fantastický svět.

27.09.2022 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Typicky pribeh harryho holea, fascinuje mě, kolik katastrof a neštěstí mu autor přináší do života.

08.02.2020 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Moje první kniha od autora, určitě si přečtu další. Místy byl na me popis teda moc krvavý, ale zkousla jsem to.

15.12.2019 4 z 5

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Téma knihy vyvolá zamyšlení. Přečteno velmi rychle.

21.07.2019 3 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Nejlepší dil z celé serie. Kniha mě úplně pohltila.

25.12.2021 5 z 5

Cantervillské strašidlo / Obraz Doriana Graye Cantervillské strašidlo / Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Strašidlo se mi moc líbilo. V obraze jsou dlouhé popisné pasáže, které mě nebavili, ale příběh byl zajímavý.

13.03.2021 4 z 5

Doktor Proktor a prdicí prášek Doktor Proktor a prdicí prášek Jo Nesbø

Četla jsem synovi před spaním, začátek mi moc zábavný nepřišel, ale od půlky měla kniha spád. Příběh knihy mě tedy dost překvapil, to mohl vymyslet opravdu jen Nesbo.

13.03.2021 5 z 5

Daisy Jones & The Six Daisy Jones & The Six Taylor Jenkins Reid

Četla se skoro sama, opravdu jsem věřila, ze kapela existuje.

14.02.2021

Holubí letka bojuje se zločinem Holubí letka bojuje se zločinem Andrew McDonald

S dětma jsme se nasmali. Těšíme se na další díl.

03.11.2020 5 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Tentokrát mě kniha moc nebavila a musela jsem se nutit ji dočíst. Neseděl mi styl, jakým je napsaná. Nejvíc se mi od této autorky asi líbila kniha Osm.

30.10.2020 2 z 5

Cesta kolem světa za osmdesát dní Cesta kolem světa za osmdesát dní Jules Verne

Nemohla jsem se začíst, ale jak jsem si zvykla, tak jsem ji přečetla rychle. Příběh se mu líbil.

15.12.2019 4 z 5