Emma27 Emma27 komentáře u knih

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Kniha mě hodne zasahla.Viděla jsem vní vztah mezi matkou a dcerou a druhou dcerou ,ktera byla upřednostnovana.Z mého pohledu se kní chovali nespravedlivě.Je to opravdu silný příběh a konec jsem nečekala.Určite doporucuju.

20.10.2022 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Knihu jsem dlouho odkládala,ale kniha mě nadchla.Napínavá.

16.10.2022 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Podmanivý ,drsný napínavý thriller.

26.04.2023 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Třetí díl mě opět nadchnul,konec se možná trochu víc natahoval,ale hodnotím dobře.Těšim se na další dil.

09.07.2022 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Pěkný čtivý příběh.

24.05.2022 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

První kniha od autora přečtená jedním dechem za jeden den.

07.05.2022 5 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Zahrada je jiná oproti předešlym knihám.Taktéž jsem myslela ,že to bude něco jiného,ale je to velmi silny a smutny příběh.

02.05.2023 4 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Kniha se mi líbila,souhlasím se spodními komentáři,Při čtení vám běhá mráz po zádech ,neuveřitelné a jen těžko se popisuje co si musela malá holka prožívat za zavřenýma dveřma..

04.05.2023 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Další zajímavá kniha od autorky.Od začátku jsem si myslela ,kdo bude vrah.Příběh byl ,ale psaný,napínavě a měl zvrat. V rodině,kde šlo predevším o hromadu penez a o to , kdo je zdědí.Konec mě nemile překvapil.Knihu určite doporučuju.

28.01.2023 5 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Kniha se mi líbila ,jen o trochu slabší než vesnice.Jak už to tak bývá do třetice.Ukončením života policisty se stala kniha se smutnym ale dobrým koncem.

02.06.2023 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Kniha je děsivá,napínavá závěr knihy byl nečekany zvrat pro mě,čekala jsem konec uplně jiný.

28.10.2022 4 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Opět skvěly díl.

18.10.2022 5 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Silny příběh plný emocí.

17.12.2022 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Kniha se mi líbila,přečteno za odpoledne

05.08.2022 5 z 5

Sekta Sekta Martin Goffa

Další díl nezklamal, sekta se mi libila.Konec byl takový nedopsaný,hrozně mě zajimalo jestli ho najde nebo ne.Taky se už těším na další díl.

19.07.2022 5 z 5

Děvčátko Děvčátko Martin Goffa

Další skvěla knížka.Smutný příbeh otce a jeho dcery.Příběh je sice krátký,ale čtivý.

19.07.2022 5 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Opět další skvělá knížka od autorky.

17.03.2024 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Tentokrát sem tušila jak to dopadne ješte před koncem knihy.Kniha je napínavá a stále lepší série s kate.

31.05.2023 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Kniha mě zajímala, je to sice druhy díl jelikož jsem první nečetla pro mě super detektivka od ceske autorky.

23.04.2023 4 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Super thriller.Napinavý,čtivý.

08.04.2023 5 z 5