ElikaS ElikaS komentáře u knih

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Tak tohle byla jednoznačně nejlepší knížka serie. Kaden byl fajn, Spencera jsem si oblibila, ale Isaac ... toho bych chtěla doma :) byl úžasný. A Sawyer, ač z předchozích knih tak nepůsobila, byla nejsympatičtější hrdinkou. Příběh byl uvěřitelný a krásný a měl v sobě myšlenku. Připomněl mi skvelou autorku Colleen Hoover. Navic se mi moc libilo, ze poslední dobou zcela výjimečně, nebyl hlavní hrdinou sebestředný, arogantní rebel, ale milý a neskutečně trpělivý kluk. Rozhodně doporučuji.

20.04.2020 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Knížka se mi líbila. Spencer byl zlatíčko a občas jsem si říkala, že má s Dawn zlatou trpělivost. Každopádně jsem si jejich příběh užila možná i o trošku víc než Allie s Kadenem.

19.04.2020 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

To bylo krásné. Velmi milá oddechovka, kterou jsem si moc užila. Jak Allie, tak Kaden byli skvělí a oba jsem si oblíbila. Už se těším až se vrhnu na další díl.

18.04.2020 5 z 5

Věř mi Věř mi Kylie Scott

Knížka byla pěkná, děj měl spád a začetla jsem se opravdu hned. John byl skvělý, Edie mi přišla chvílema až dětinská, ale možná už jsem na tu knížku prostě stará :-D

17.04.2020 3 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Knížka byla skvělá. Ze začátku mi přišla škoda, že se vyšetřuje jen jedna vražda, ale zase na druhou stranu vyšetřování bylo skvěle vystavěno a případ byl hodně zajímavý a napínavý i tak. Hodně mě potěšil návrat Wolfa i samotné uzavření série.

16.04.2020 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Druhý díl se mi moc líbil. Samotné vyšetřování bylo minimálně stejně dobré jako u Hardového panáka. Jediné co mi v tomto dílo chybělo byl Wolf. Rouche ho sice statečně nahrazal, ale stejně mi chyběl.

15.04.2020 5 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Druhý díl byl perfektní, nevím, jestli lepší než první, ale minimálně srovnatelný. Knížka má nápad, náboj, překvapení, skvělý tým detektivů... nemám co vytknout.

13.04.2020 5 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Tahle knížka ve mě zanechala hrozně zvláštní dojem. Musí se ji nechat, že byla neskutečně poutavá, chytila mě od první stránky a nedokázala jsem se od ní odtrnout a pořád čekala, co bude dál. Postavy byly skvěle vykresleny. Styl autorky parádní.
SPOILER: Ale přece jen se nemůžu ubránit tomu - To jako vážně? Potom všem co ji udělal, mu to dokázala odpustit a v podstatě hned to hodit za hlavu?
No asi si tuhle knížku musím ještě samo v sobě zpracovat, ale určitě ji doporučuji.

10.04.2020 4 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Milá čtivá oddychovka, která je za chvilku přečtená. Příběh není ničím výjimečný a úplně neohromý, ale celkem jsem se pobavila.

09.04.2020 3 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Elle Kennedy proste miluju a vždy se těším na novou knížku. Hra se okamžitě zařadí do seznamu mých oblíbených knih, protože byla prostě skvělá a přečetla jsem ji ta jeden večer. Je paráda sledovat jakou ušel Hunter cestu od Off-Campus a s Demi vytvořili parádní pár. Celou knížku jsem se bavila a musím ocenit linku s Pablem, protože ta byla boží.

09.04.2020 5 z 5

Sestry Springovy Sestry Springovy Anna Todd

Tak tahle knížka je pro me obrovské zklamání. Zamilovala jsem si After, takže jsem se na novou knížku autorky moc těšila. Ale tohle byla hrůza! Pominu to, ze se za celou knížku vlastně vůbec nic nestalo. Ale hlavní hrdinka jsou jedna horší než druhá. Elizabeth je neskutečně nudná a jeji "povaha" nevysvětlená. Meg je příšerně sebestředná s hodnotami úplně mimo. Amy rozmazlenej fracek a Jo... no ta jedina byla aspon trochu normální. No abych to shrnula, knížku jsem precetla jen protoze nemam rada nedotčené knihy a i tak mi to trvalo strasne dlouho, protože jsem se vůbec nemohla začít a stale cekala, kdy se neco stane a ono se za celou knížku nic nestalo.

07.04.2020 1 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Do knížky jsem se ihned začetla a i když jsem si celkem rychle zacala být jistá padouchem, závěr me prekvapil. Uriah a Jude jsou skvělí a parádně se doplňovali. Rozhodně doporučuji

06.04.2020 5 z 5

Bohyně Bohyně Josephine Angelini

Wow, tak to bylo skvělé zakončení fantastické série. Užila jsem si každou stránku a přišlo mi, že to byla jedna velká jízda, kdy se pořád něco děje. Konec se mi líbil a přišel mi naprosto uspokojující. Tuhle sérii můžou jen a jen doporučit.

29.03.2020 5 z 5

Beze snů Beze snů Josephine Angelini

První díl se mi opravdu líbil, ale musím říct, že druhý díl byl podle mě ještě lepší... Nedokázala jsem se od něj odtrhnout a přečetla ho jedním dechem. Orion byl skvělý, ale přece jen douám, že Helen nakonec skončí s Lucasem. Po celou dobu čtení jsem byla ve střehu a pokoušela se odhadovat co se stane, někdy úspěšně a jindy méně. Bylo to skvělé a jsem zvědává, jak to bude ve třetím díle a co vlastně chystá Dafné.

28.03.2020 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Je to příjemná oddechovka, ktera se čte rychle a skoro sama. Děj není nijak převratný a detektivní zápletka je jasná a předvídatelná hned od začátku. Přesto jsem si knížku užila, pobavila se u ni a těším se na Aidena.

27.03.2020 3 z 5

Proroctví Proroctví Josephine Angelini

Tahle knížka spojuje vše, co v knížkách miluju - řeckou mytologii, fantazy a romantiku. Na první pohled mi okamžitě připomněla stmívání akorát, že se nejedná o upíry, ale o polobohy, resp. následovníky. Řeckou mytologii ve fantazy knížkách mám spojenou především s Rickem Riordanem a i když autorka na polobohy šla vlastně úplně jinak, moc se mi ten nápad líbil. Jediné, co bych knížky vytkla je er forma, na tu si pořád nemůžu zvyknout, ale to je spíš problém můj než knížky. Teď už se nemůžu dočkat, jak to bude dál a jdu rovnou na další knížku a doufám, že se na konec dočkám happyendu.

27.03.2020 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Knížka je skvelou oddechovkou, ktera se cetla uplne sama a přečetla jsem ji na jeden zátah, protoze mě nutila pořád pokračovat. Rosie byla skvělá a Dean typický bad boy se zlatým srdcem. A i kdyz jsem se trochu bála konce, dostala jsem to, co jsem očekával a jsem spokojená.

24.03.2020 4 z 5

Mýty Mýty Stephen Fry

V knížce najdeme nejrůznější příběhy z řecké mytologie, které jsou shrnuty do jakýchsi témat. Knížka se četla dobře a byla i vtipná, ale občas mi přišli některé příběhy hodně stručné až odfláknuté a říkala jsem si, proč je tam autor vlastně zařadil. Následně to ale vynahradily jine příběhy.

22.03.2020 3 z 5

Achilleova píseň Achilleova píseň Madeline Miller

Příběh me úplně dostal a neuvěřitelně vtáhl do děje. Uzila jsem si kazdou stránku. Knížka mi nabídla uplne jiny pohled na Achilla. Z nejakeho duvodu jsem ho mela za arogantního a sebestredného hrdinu, ktery mi vlastně ani nebyl moc sympaticky. Ale Patrokluv pohled na nej byl uplne jiny a jejich příběh me chytil za srdce.

15.03.2020 5 z 5

Hrobka nemrtvých Hrobka nemrtvých Rick Riordan

Riordan opět nezklamal. Knížku jsem si užila a přečetla ji v podstatě na jeden zátah. Misty byla vtipna, místy dojemná (např. rozloučení s Jasonem). Obecně mam radši řecké polobohy než římské, ale knížku jsem si moc uzila a teď uz se nemuzu dockat posledniho dílů a doufám, ze se v něm zase potkáme s Percym a Anabeth.

13.03.2020 5 z 5