ElikaS ElikaS komentáře u knih

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Easton byl pro mě z předchozích dílů top postava. Jeho názory a myšlenky mě fakt bavily, i když se choval, jak přerostlé dítě. Oblíbila jsem si ho a jeho příběh mě rozhodně nezklamal, naopak hned jsem se začetla a přála mu v životě taky trochu radosti, no jsem zvědavá, jak to s ním bude dál.

Palác lží Palác lží Erin Watt

Líbila se mi detektivní zápletka, a i když byla celkem čitelná, bavila mě. Myslím, že Reedovi trochu reality prospělo, ale pevně jsem věřila, že to všechno dobře dopadne. Bylo to super a teď už se těším na Eastona.

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

To byla jízda! První tři díly jsem přečetla v podstatě na jeden zátah, protože jsem nebyla schopna je odložit, jak jsem se do světa Royalů položila. Knížka měla všechno. Takže jsem si ji moc užila.

Plán Plán Elle Kennedy

Tucker je zlatíčko. A moc se mi líbilo, jak se ke všemu postavil a se Sabrinou měl teda svatou trpělivost. Úžasnej chlap. Sabrinu jsem do jisté míry chápala, i když její nerozhodnost byla občas až příliš. Za to Deana bych v tomhle díle přizabila. Každopádně krásná oddechovka, která i pobaví. Doporučuji.

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Skvělé zakončení celé série. I když bych si přála ještě nějaký ten díl o dvojčatech, zasloužila by si ho. Easton mě v tomhle díle docela často štval, ale nakonec jsem mu všechno prominula a knížku si skutečně užila. K Royalovým se ještě určitě vrátím.

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Po otevřeném konci z minulého dílu jsem okamžitě sáhla po tomto. A knížku jsem opět zhltla jedním dechem, protože byla neuvěřitelně čtivá, napínavá se skvělýma postavami. Paráda!

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

Doplnění příběhu božského bastarda mi přišlo v podstatě zbytečné a nijak mě neoslovilo.

29.05.2020 2 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Příběh Brenny a Jakea byl skvělý. Brenna je skvělou postavu a byla jsem hrozně zvědavá, co přesně si nese z minulosti a čím vším se potýkala. Jake byl sympaťák. Na knížky Elle Kennedy nedám dopustit, mají všechno - trošku dramatu, hromadu vtipu a romantiky. Nic mi tam nechybí a nic nepřebývá a s touto knížkou to bylo zrovna tak, takže doporučuji.

Skóre Skóre Elle Kennedy

Dean a Allie byli skvělá dvojka. V knížce to sršelo vtipem a moc jsem si ji užila a za chviličku měla přečteno.

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Tahle knížka se mi líbila více než Hodnej kluk. A mohli za to hodně hlavní postavy, které už měli něco za sebou a chovali se dospěleji než Blake a Jess. Matt a Hailey byli sympatická dvojka a jejich příběh jsem si užila.

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

V rámci žánru je to ryze průměrná kniha, která je sice čtivá, ale ničím zajímavá.

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Moc pěkné završení série. Edenin otec byl teda příšerný a většinu knížky mi lezl na nervy, ale jinak jsem se závěrem série spokojená.

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Od knížky jsem neměla žádné velké očekávání, i když jednu dobu byla neskutečně populární. Nakonec jsem se do knížek s chutí pustila a musím říct, že jsem nebyla zklamaná. Eden byla sympatická a její chování pro mě bylo celkem pochopitelné. Na Tylera jsem si musela zvyknout. Bad boye mám ráda, ale takové kteří se za tou maskou pouze schovávají, Tyler byl na mě až moc nesnesitelný. Ale nakonec jsem si na něj zvykla a knížku si užila.

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Příběh by nebyl špatný, postavy by také celkem ušly, ale už nikdy nechci číst oslovení holoubku. Navíc od takého chlapa, jakým má Travis být. To mi otrávilo celou knížku.

29.05.2020 3 z 5

Nádherná svatba Nádherná svatba Jamie McGuire

Stejně jako v případě Učiněné katastrofy. Proč vlastně tahle knížka vyšla?

29.05.2020 2 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Opakování příběhu, který přineslo novou asi jednu kapitolu. Tak si říkám, proč vlastně tahle knížka vyšla?

29.05.2020 3 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Tenhle díl považuji z celé série za nejslabší, zřejmě proto, že mi chyběl Edward, přece jen jsem vždy fandila spíš jemu než Jacobovi.

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Tenhle díl se mi moc líbil. Podle mého názoru se jednalo o skvělé završení celé série.

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Příjemná oddechovka, která se krásně četla.

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Skvělý díl. Četl se krásně a byla jsem ráda, že je Edward naplno zpět. I když váhání Belly bylo občas otravné.