ElikaS ElikaS komentáře u knih

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Tohle bylo krásný. Příběh o dvou zlomených duších, které se pokouší navzájem uzdravit. Jak Josh, tak Emilia to neměli v životě jednoduché a bylo super sledovat, jak se postupně jeden druhému otevírají. Bavilo mě to tajemno okolo, kdy poměrně dlouho trvalo, než Emilia odhalila, co si ji vlastně stalo. Kromě hlavních hrdinů musím ocenit i Drewa, který byl skvělý a byla s ním legrace.

Jako ve filmu Jako ve filmu Kelly Oram

Tahle knížka ničím nevynikala a pro mě byla naprosto tuctová, přitom si myslím, že z nápadu s propojením filmu a hudby se dalo vytěžit víc.

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Tuhle knížku jsem si zamilovala snad od první stránky. Měla všechno, vtip, romantiku, smutek, vzbudila ve mně emoce a oblíbila jsem si oba hlavní hrdiny. Konec konců, kdo by se do Briana nezamiloval, byl prostě dokonalý. Ale tentokrát jsem si oblíbila i postavy vedlejší jako byl Rob nebo Vivien.

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kelly Oram

V recenzích jsem často četla, že tahle knížka je zbytečná a vůbec nedosahuje kvalit prvního dílu, takže jsem měla trochu obavy, protože první díl je pro mě naprosto TOP. Já jsem rozhodně zklamaná nebyla, ba právě naopak. Pokračování jsem si moc užila, a přestože hlavní hrdinové neměli na růžích ustláno a museli překonávat řadu překážek, fascinovalo mě s jakou "lehkostí" to zvládají. Bože, chtěla bych potkat chlapa, který má tolik trpělivosti jako Brian. :-)

29.05.2020 5 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Moc se mi líbila anotace, název i obálka, ale čekala jsem asi něco trochu jiného - víc vtipu, víc příběhu, víc všeho. Úplně mě ta knížka neuchvátila.

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Knížka se mi líbila, Alex je sice občas, teda vlastně dost často na zabití, ale i přesto jsem si ho oblíbila a byla jsem ráda, že si Indii podařilo k němu proniknout. Příjemná oddechovka na odpoledne.

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Defy byla celkem pěkná jednohubka, která je za chviličku přečtená, ale navnadí Vás na další díly.

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Tahle knížka se mi opravdu hodně líbila. Měla myšlenku, silné téma, jen jsem se nemohla ubránit dojmu, že je to všechno nereálné. Opravdu se člověk, který zažil hrůzy války tak moc zamiluje do dívky za tak krátkou dobu? A je to navíc láska na celý život? No asi jsem moc velký cynik, ale nějak jsem tomu nevěřila. Každopádně i přesto se mi knížka moc líbila.

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Knížka se četla pěkně, má spád a celkem zajímavý a dramatický konec.

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Ve většině případů druhý díl nepřekoná ten první, ale v tomhle konkrétním případě se tak stalo. Lex s Gabi byli parádní. Celou knížku jsem se neskutečně bavila a smála se nahlas. Skvělá knížka.

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Nejedná se o žádný hluboký příběh s bůhví jakým dějem, ale byla to zábava a skvěle jsem se pobavila.

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Příjemná knížka, která se čte skoro sama. Moc jsem si ji užila a musím říct, že jsem byla celkem napjata, koho si Amber vybere. Ze začátku jsem v tom měla jasno a říkala si, že Rory byl blbec, ale nakonec mi ho bylo i líto.

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Jedná se o příjemnou oddechovku, kterou jsem si při čtení užila a přečetla ji jedním dechem, ale delší dobu mi v hlavě nezůstala.

Easy? Easy? Tammara Webber

Jedna z mých oblíbených knih. Trošku mi připomněla knížky od C. Hoover, a to tím, že kromě romantiky se řešilo i závažné téma. Lucas i Jaqueline byli skvělá dvojka a líbil se mi i nápad s Lucasem a Landonem. Rozhodně doporučuji a nečetla jsem ji naposledy.

Hrdina Hrdina Samantha Young

Knížka, kterou jsou po pár dnech po přečtení pustila z hlavy a v podstatě si ani nevzpomenu, o čem byla. A to i přestože se četla lehce a děj utíkal.

Otrokyně Otrokyně Anděla Moulisová

Tak tahle knížka byla úplně o ničem. Ale úplně. Zbytečně surová, ničím zajímavá, nereálná a s příšernými postavami, ještě že byla tak krátká a při jejím čtením jsem nepromrhala více času.

29.05.2020 1 z 5

Před soumrakem Před soumrakem Alexander Stainforth (p)

I druhý díl se mi moc líbil, chvíli mi trvalo než jsem se v ději zorientovala, ale na konec to stálo za to.

29.05.2020 4 z 5

Pád noci Pád noci Alexander Stainforth (p)

Knížka mě překvapila. Očekávala jsem klasickou romanci zahalenou do tajemného hávu a ona tam nakonec bylo toho tajemna více než romantiky. Knížka byla originální a strhla mě.

29.05.2020 4 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Tahle knížka mě úplně neuchvátila. Je na stejném principu jako celá řada jiných, ničím nevyniká a nijak zvlášť mi ani neutkvěla v paměti

Unesená Unesená Nataly Castle

Hrozná knížka. Depresivní a podle mě i zbytečně brutální, přitom neměla téměř žádný děj.

29.05.2020 1 z 5