Unesená

Unesená https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408668/bmid_unesena-JGU-408668.jpg 3 23 9

Napínavý psychologicko-erotický příběh čerpající ze skutečných událostí, který v sobě nese prvky tvrdé pornografie.

Zuzana207
14.04.2024 2 z 5

Od príbehu, ktorý čerpá zo skutočných udalostí, som čakala viac. Celý príbeh mi prišiel akoby koncept. Knihu som dočítala, ale každou stránkou som očakávala nejaké vysvetlenie, osvetlenie súvislosti, aj záver bol pre mňa nejasný. Oceňujem autorkinu snahu dotknúť sa tak citlivej témy, ktorá je o to tragickejšia, keď si človek uvedomí, že toto sa reálne vo svete deje.

MonikaBobo21
09.08.2022 5 z 5

Nedokázala jsem se odtrhnout. Skvěle a poutavě napsané. Dobře, že tak krátké a nezajíždělo se do detailů, jinak bych dostala brutální depku. I tak ve mě emoce v žilách pěnily, že se toto ve světě děje... uf, klobouk za to toto napsat.

ElikaS
29.05.2020 1 z 5

Hrozná knížka. Depresivní a podle mě i zbytečně brutální, přitom neměla téměř žádný děj.

Rkko
10.09.2019

Myslím že tahle kniha patří do jiného žánru. Erotiky (Jistého druhu) tam sice je hodně, ale spíš bych to viděla na psycho horor, nebo něco podobného. Nedočetla jsem.

zuzca.h
10.07.2019 1 z 5

WTF, to bylo to co mi prolítlo hlavou po dočtení a ještě, že to bylo tak krátké. Knížku jsem si půjčila jako e vypůjčku z knihovny když jsem zjistila, že v mobilu nic nemám a čekání bude delší než jsem předpokládala. V anotaci mě zaujalo,že to je na motivy skutečného příběhu. Původně jsem myslela, že to bude zpracované vyprávění někoho kdo to prožil a osvětlí jak to celé funguje, ale ne trochu dost jsem se spletla. Autorka si dle mého ukousla příliš velké sousto, které nedokázala pořádně zpracovat.

LilliBell
12.05.2019 odpad!

strasne prazdne a tupe... a depresivne

Mischa8
30.04.2019 5 z 5

Wow, Nataly zase překvapila skvělou novou knihou, tyhle knížky mě nikdy neomrzí, už se těším na další!!!????

ema28
30.04.2019 5 z 5

Super kniha, moc se mi líbila. ♥

Irsaf
28.04.2019 1 z 5

Jeste, ze to bylo tak krátký...
Taková blbost...

Nataly Castle