Šťastně až navěky

Konec jednoho příběhu často znamená začátek jiného… Filmová hvězda Brian Oliver a jeho Popelka Ellamara Rodriguezová našli lásku i mimo digitální svět. Ztráta anonymity jim však přináší další překážky, které musí oblíbený pár Hollywoodu překonat. Stres z Brianovy slávy a tlak vyvíjený na jejich nový vztah je pomalu ničí a slavný pár se začíná bát, zda si navzdory všemu dokáže svou lásku udržet, nebo jestli se šťastné konce nalézají jen v pohádkách…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357620/big_stastne-az-naveky-2MQ-357620.jpeg 3.9314

Cinder & Ella 2.

Pro děti a mládež, Dívčí romány, Pohádky

Vydáno: , Baronet

Happily Ever After, 2017

Kniha Šťastně až navěky

Áža707
10. listopadu

Musím říct, že nakonec to nebylo tak strašně jak jsem se bála, ale rozhodně to nedosahuje kvalit prvního dílu.

Stručně bych to rozdělila na dvě poloviny. Kdy v první části máme jen hádky, obviňování, následně omluvy a tak dokola. Do toho se tu neustále řeší otázka sexu a toho jak je Ella nádherná. Samozřejmě nesmím opomenout špatný a zhoršující se vztah s otcem. Druhý úsek byl až příliš pohádkový a naprosto nerealistický. Najednou nebylo pro Ellu problém někde vystupovat a nějak se prezentovat. Fungovat mezi lidmi, prostě vše bylo dokonalé - práce, přítel, kamarádi, agentura atd. atd.

Jinak se kniha četla velmi dobře a děj celkem ubíhal. Nebylo to tak zajímavé jako první díl, ale i tak to bylo poměrně fajn. Občas mě trochu štvaly postavy Elly i Cindera, což trochu ubíralo na čtivosti.
Hlavně u Cindera, který se tak bránil, aby mu někdo neorganizoval život, ale přitom on ho z větší části chtěl řídit Elle. O Ellině otci ani nemluvě, to je kapitola sama pro sebe. Velmi mě překvapila Anna, pokud někdo dotáhl nějakého výrazného posunu od prvního dílu byla to právě ona.

Jo a pokud bych měla přidat jednu absurdnost, pokud by jich nebylo ještě málo, tak ten konec? Co to Sakra bylo? Jako chápu autořinu snahu o rovnoprávnost a stejnou pozici žen a mužů, ale tohle bylo MEGA trapný!

Sečteno podtrženo - nebylo to úplně strašně, ale dokonalé taky ne. Přidávám se k lidem, že dvojka nemusela vyjít, protože vrhá špatné světlo na knihu první.

⭐ 3/5

lucie2371

I druhý díl byl pohádkově krásný. Není co víc k tomu dodat.

Jeninas

Za mě NE. Sebezničující Elliny myšlenky se střídaly s bezduchým tlacháním v obchoďáku a dokonalým Brianovým chováním. Hnus, trapno a nuda. Přečtu kdeco, knihu jsem nechala uležet a... Ani tak jsem nedokázala pokračovat :(

maruschka

To je jak Babička. Jenom to nejsou obrazy z venkovského života, ale obrazy z nereálného LA života. Nicméně je to fakt návykové. Jen bych potřebovala vysvětlit, co přesně znamená odfrknutí. Všichni prakticky neustále odfrkávají (když se zrovna neuchechtávají). Ke konci už jsem z toho měla tik v oku.

lily_maleckova

Co jsem se tak dívala, tak má tento díl oproti prvnímu dost špatné hodnocení. Mně se ale moc líbil!️ Ačkoliv ano, první díl byl lepší a dějové zajímavější, tak i tento měl něco do sebe a já jsem si ráda přečetla o našich hlavních hrdinech.
Musím říct, že Ella je pro mě jedna z mých nejoblíbenějších knižních hrdinek vůbec - je mi hrozně sympatická, je vtipná, silná a celkově opravdu skvělá, ráda bych si o ní přečetla něco dalšího ️
Za mě 4,5/5⭐ a doporučuji i tento díl!

knihomolkaJani

Za mě zbytečný díl.. Příliš mě to nebavilo a jsem ráda, že jsem jí už dočetla. Příběh začal utíkat až tak od strany 130. Pokud tuto knihu vynecháte, určitě se nic nestane a necháte si ze série lepší dojem.

Adél784

Pokračování pohádky:) Jedná se o takovou moderní popelku:)
Někteří čtenáři tvrdí, že je pokračování Cindera a Elly zbytečné, nemyslím si to. Tato kníha nám ukázala, jak žijí slavní lidé, a že být celebritou není vždy výhra, někdy spíše naopak. Zároveň se tu řeší rodinné problémy, hlavně ty, které má Ella se svým otcem.
Celá duologie Cinder a Ella je čtivé, letní, odpočinkové a pohádkové čtení:)
Zároveň to ale nemělo na první díl, takže proto 3,5/5:)

Calwen89

Tak tohle bylo hodně špatný... Bože bylo mi trapně za všechny, co s tou knihou měli co dočinění. Tady to už bohužel nezachránila ani čtivost, kterou autorce musím nechat.