Papírová labuť

Vytvoření návyku prý trvá 21 dní. Je to lež. 21 jedna dní se držela. Ale ve dvaadvacátý den by dala cokoli, aby se mohla vrhnout do sladké náruči smrti. Protože dvaadvacátý den si uvědomí, že cenou za její únik bude jistá smrt jednoho ze dvou mužů, které miluje. Papírová labuť je strhujícím příběhem o vášni, ztrátě a vykoupení, temnou, avšak dojemnou romancí plnou intrik, kuráže a napětí. Vzhledem k násilnému obsahu, sexu a vulgarismům je román určen vyzrálým čtenářům. Téma není pro slabší povahy....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344974/papirova-labut-caF-344974.jpg 4.1363
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

The Paper Swan, 2015

Kniha Papírová labuť

tiajackey666
15. únoraodpad!

pre mňa asi jedna z najhorších kníh, ktoré som kedy čítala.. zlátanina, doslova utrpenie až do konca a som rada že už je koniec... začiatok sa mi naozaj pozdával, ale potom.. absolútne čudné scény, veľmi nepravdepodobné plottwisty.. .ehm.. asi by sa patrilo nechať si upokojiť myseľ, kým som začala písať tento komentár ale tejto knihe už naozaj nechcem venovať ani jednu myšlienku

Blueberry.hd

Láska neumírá - Je to pravda. Nikdy jsem Tě nepřestala milovat od chvíle, kdy jsem byla malá holka..
Když poslouchám své srdce, vždycky mě vede zpátky k Tobě

Řekni mi, že je to pravda. Řekni mi, že to bude navždycky.
Ty a já

adela_02

Knihu jsem přečetla jednou a to mi stačilo. Nebavil mě děj a postavy mi nepadly do oka.

Saskiova11
26.11.2020

Zo začiatku som nevedela, čo od knižky čakať. Druhá polovica knihy bola úplny opak. Celkový dojem super.

katasokolov
27.09.2020

Papírová labuť je nádherná kniha!! Vášeň, ztráta, vykoupení, temná romance, intriky a napětí, až mě mrazilo. Hodně silné téma - mimo jiné - co se všechno dá odpustit osobě/osobám, které na světě milujete nejvíc ...

sporran
28.08.2020

Už v půlce jsem si říkala, o čem ještě může autor psát... A ono to bylo o tom, co se stane, když se v pohádce koná svatba, co je potom....
Zápletka dost přitažená za vlasy, místy několik stran takových, jak si představuji červenou knihovnu nebo Harlekýnky (naprosto zbytečně). On neodolatelný, mužný, milující jednu ženu. Ona bohatá, která se změnila v popelku... No, dočetla jsem, ale s obtížemi.

Gabriela143
09.08.2020

Kniha sa číta dobre. Veľmi pekný príbeh. Páči sa mi vývoj hlavných hrdinov.Autorka si mohla odpustiť zápletku s Victorom a nehodil sa mi tam ani spôsob, akým boli opísané milostné pasáže. Aj napriek tomu dávam plný počet.

Markét0138
01.08.2020odpad!

Byla jsem nabaitěná; to je asi nejpřesnější vyjádření pocitu, který jsem při čtení knihy měla. Anotace byla bait, čili návnada, po které jsem skočila až moc rychle, protože jsem si díky ní myslela, že si přečtu zajímavý thriller, možná mírně romantický thriller. Že hlavní hrdinku čeká únos, mučení, dost možná znásilnění, a pak zafunguje Stockholmský syndrom a ona začne mít dojem, že se do něj zamilovala, a dojde na nějaký dobrovolný sex - ale přes to vše to dopadne pro ni dobře v tom, že se dostane pryč a únosce skončí mrtvý nebo ve vězení. To by byla kniha, která by mě bavila. Ale... tak to vůbec nebylo. K únosu dojde, k nějakému mučení taky, ale brzy se ukáže, že hlavní hrdinku a jejího únosce pojí společná minulost, která s sebou nese křivdy a určitá nedorozumění. To vyjde najevo velmi brzy (což je asi dobře, protože bylo tak okaté, že už se setkali, že mi to bylo jasné po první kapitole), dojde na vyprávění z minulosti, pročištění atmosféry mezi těmi dvěma... A ti dva jsou k sobě velmi silně přitahováni, a až nereálně rychle se do sebe zamilují. Napínavý začátek se přelévá v erotickou romanci, jejíž budování nedává moc smysl (ten Stockholmský syndrom tam přece jen vidím) a děje se uspěchaně, některé pasáže jsou zbytečné dlouhé, některé věci, o kterých by bylo fajn toho napsat víc, byly osekané. Dělalo mi čím dál větší problém se do děje dostat - a nakonec jsem skončila někde okolo tří čtvrtin knihy.