Hrobka nemrtvých

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Utrpení olympského boha Apollóna, zakletého v těle smrtelníka Lestera Papadopoulose, nekončí! Na tábor římských polobohů v Sanfranciském zálivu se chystají zaútočit všehoschopní římští imperátoři. Díky obří armádě, ochočeným nestvůrám a ničivým zbraním mohou tábor Jupiter vymazat z povrchu zemského. Navíc mají mocného spojence – ani živého, ani mrtvého, ale o to nebezpečnějšího. Pokud má tábor tuhle blížící se apokalypsu přežít, bude potřebovat Apollónovu pomoc. Přičte mu nejvyšší vládce nebes Zeus jeho statečné skutky k dobru? Odpustí mu konečně jeho selhání a vrátí mu jeho božskou existenci?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431550/hrobka-nemrtvych-lEl-431550.jpg 4.873
Série

Apollónův pád / Apolónov pád 4.

Žánr
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)
Orig. název

The Tyrant's Tomb, 2019

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (15)

Kniha Hrobka nemrtvých

Přidat komentář
Rollman
26.10.2020

Pokračujeme téměř hned po předchozím díle. Smutek téměř neopadl a času na truchlení taky není dostatek. Blíží se velká bitva o Jupiter. Apollón se opět musí utkat se svou minulostí, aby přečkal své zkoušky a dokázal, že je schopen zachránit nejen sebe. Meg je opět skvělá, nahláškována holka, kterou mám rád stále víc a víc. Nechybí staří známí, které já vždy rád potkám. Dechberoucí finále je už jen třešničkou na dortu, kde nechybí smutek, radost, prozření i dostatek akce. Stejně tak nás nemine plno pop-kulturních narážek, které na téhle sérii miluji nejvíce. Konec je opět dost navnazující a čekání na poslední segment bude dlouhé, ale tuším, že nás čeká opět pořádné vyvrcholení.

Ahmose
20.09.2020

Napriek veľa 5-hviezdičkových hodnotení, ja si nemôžem pomôcť, pre mňa séria Apolónov pád je v porovnaní s Percy Jacksonom a Bohoch Olympu slabšia. Autor sa síce opäť púšťa do odvážnejšich zvratov a prvýkrát mi v tejto knihe postava Meg neprišla neznesitelná, ale už cítim únavu série. Som zvedavý ako sa to skončí a teším sa na posledný diel.


bety435
11.08.2020

za me uplne nejlepsi spisovatel. mam prectene serie percy jackson a bohove olympu a apollonuv pad cekam na posledni dil. na preklad z anglictiny posledniho dilu Tower of Nero.
Za me top uplne vsechny serie.????????

Pája20
08.08.2020

musím říct že to opět a zase bylo parádní se vrátit do světa Ricka Riordana. Prostě pecka bylo tam několik mini infarktů ale to musí prostě být a jako velký fanoušek série Percyho Jacksona a Bohové Olympu tak toto pokračování je prostě super a myslím si že nám Riordan dává to co chceme vědět jak to dopadne s Apollonem :)
Opět nádherný příběh plný napětí humoru a trochu smutku nebudu spoilerovat ale aspon že to dopadlo tak jak to dopadlo

Market116
27.06.2020

Ani tento díl nezklamal. Opět nechyběl humor, akce, trocha napětí a i smutku, co se Jasona týče (to pro mě bude pořád bolavé místo).
Jinak Apollóna s Meg mám čím dál víc ráda.
Hrozně se mi líbí jak se Apollón pomalu, ale jistě mění...už to není ten namyšlený, drzý a lehkovážný blbec...přesně tuhle lekci potřeboval...Zeus věděl co dělá
Ráda jsem zase navštívila Tábor Jupiter a staré známé...přesto se už velmi těším na další (tuším poslední) díl série...doufám, že se tam znovu objeví Percy a možná i Magnus? Ale především se těším proto, že už konečně vše vyvrcholí a závěrečná bitva, je vždycky nej.

DUNIKO
14.06.2020

Krásné:):):)chvílí jsem si říkala"Cože?Už zas?"a pak"No proto!"

kikikrat
06.06.2020

Já prostě miluju jak na mě Rick v knize mluví a protože je tam Apollon je to vážně zábava. Příběh mě vtáhl a ja se smála, vztekala a smutnila spolu s hrdiny. V knize se neustále něco děje a tak to člověka prostě baví. Mám ráda tenhle svět plný bohů, polobohů, císařů a dalších..

Nikky__
18.05.2020

Knihy od Ricka jsou vždycky zajímavé.U této knížky jsem se smála i brečela.Doufám že brzy vyjde další díl.Knihu jsem přečetla za jedno odpoledne.Knihu doporučuji.
(Spoiler:Opravdu jsem nečekala že se Reyna stane lovkyní.)

1