koupit knihy

Rick Riordan

americká, 1964

Nahrávám...

Nová kniha

Neronova pevnost

Neronova pevnost - Rick Riordan

Poslední díl bestsellerové série ze světa Percyho Jacksona je tady! Řecký bůh Apollón, který byl vykázán na Zemi jako ubohý puberťák Lester Papadopoulos, se konečně ocit... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 23 knih

Komentáře (55)

Přidat komentář
Hrony13
06. dubna

Musím říct, že Rick Riordan je pro mne jeden z nejlepších autorů vůbec. Úžasně napsány všechny knihy, kde jsou spojeny příběhy s mytologií různých odvětví... Přečetl jsem od Ricka všechny knížky (mimo nejnovější, na kterou se chystám) a každou z nich jsem přečetl jedním dechem. Jsem rád, že jsem na jeho knihy narazil a těším se, co si pro nás Rick zase nachystá :)

TheShaw
13. února

Rick Riordan je moje srdcovka. Díky jeho knihám jsem objevila kouzlo čtení a stala se knihomolem. Jeho knihám nemám co vytknout :)

Sariega
28.10.2020

První knihy byli suprové a neměla jsme jim co vytknout postupem času se mi ale přestali zamlovat a dle mého názoru autor zničil všechny mytologie o kterých píše.

Pavlinka777
03.09.2020

Čtu všechno co Rick Riordan napíše a vždy je to úúúžasné. A pořád se těším na nové díly. Všichni, kterým jsem tyto knihy doporučila jsou nadšeni. A o to jde.

Škrfílius
07.05.2020

Je to můj nejneoblíbenější autor a já už se třesu na další Apollónův pád

Medasek
27.04.2020

Zbožňuju knihy tohoto autora. Je to úžasný spisovatel.

TessV
22.02.2020

Rick je podle mě vážně jeden z nejlepších autorů! Dříve jsem řeckou, římskou… mythologii moc nemusela, ale po první stránce PJ jsem svůj názor úplně změnila. U jeho knih se člověk směje, třese strachy a je vždy přímo vtažen do všech příběhů.

Díky Ricku, tvé knihy mě nikdy neomrzí

Naluš2115
20.01.2020

Ave Uncle Rick Troll Riordan... Přípijme si modrou Colou!

1