koupit eknihy

Rick Riordan

americká, 1964, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nejnovější kniha

Temné proroctví

Temné proroctví

Apollón dál trčí v kůži Lestera Papadopoulose. Z jeho nadpřirozených schopností mu nezbyla ani jedna a tělo nemotorného teenagera, ve kterém se nachází, je jen pro zlost.... přejít na knihu

Populární knihy

/ všechny knihy
Zloděj bleskuMoře nestvůrPrastarý mečPercy Jackson - kompletProroctví

Komentáře (42)

Přidat komentář
Govrid
včera

Pro mě úžasný spisovatel, jeho příběhy mám rád.

Coatclicue
25. února

Jinak jestli jste dočetl pouze sérii Percy Jackson tak na ni plynule navazuje série bohové Olympu

Coatclicue
25. února

Martin690 je zde několik novelických příběhů navazujících na tuto sérii avšak doteď si nejsem tak úplně jistá jestli vyšly v češtině... Začíná to novelou The Son of Sobek

Martin690
02. ledna

Ahoj jak jsem četl také se tu asi všichni shodneme, že tento autor píše úžasné knihy nedávno jsem dočetl sérii Percyho Jacksona a zajímalo by mě jestli na tu sérii má nějaká kniha návaznost? Jako kniha kde se objasní to nové proroctví atd. (Kdo četl pochopí) jestli je tu někdo kdo četl všechny jeho knihy tak mu předem děkuji za odpověď. A jestli taková kniha je prosím ó její název. Děkuji

Rinemo
26.11.2017

Nejlepší spisovatel ever :D

Anyonme
19.11.2017

Zbožňuji jeho smysl pro humor! Strýček Rick mě přivedl ke čtení!

Eli1972
10.11.2017

super knihy

doda007
18.10.2017

Nejlepší!!!

MirijamFrankl
23.06.2017

Má výbornou fantasii a poutavý styl psaní,nenásilně učí děti a dospívající o řecké mytologii.I díky němu jsem měla plný počet bodů z dějepisu v šesté třídě.

75terka
15.05.2017

Ačkoliv se jedná spíš o autora pro mládež, mě se jeho knížky líbí dodnes a s chutí je čtu pořád dokola. Nejvíc se mi od něj líbila série Percy Jackson.

BlaniVan
02.04.2017

Jeden z nejlepších autorů dnešní doby. Zatím všechny jeho knihy, které jsem četla byly naprosto skvěle čitelné s úžasné vyváženým napětím i vtipem... A jedeme dál...

Pavlínka01
28.01.2017

Tvorbu tohohle autora přímo miluju. Má úžasnou fantasii a skvělé nápady. Všechny jeho knihy jsem četla a žádné bych nic nevytkla. Vždy skvěle zakomponuje do akce i velkou porci humoru. Dle mého názoru opravdu jeden z nejlepších spisovatelů dnešní doby.

Michelle.1995
07.01.2017

Nejlepší autor ze všech, miluju všechny jeho knihy, které jsem zatím přečetla. Každá z nich přesně splnila má očekávání a v ničem nezklamala. Miluju tu jeho skvělou představivost a to, jak dokáže zasadit mytologický svět do moderní doby. Jeho knihy mají do detailu vytvořený příběh, všechno na sebe krásně navazuje a celou dobu se nemůžete dočkat konce. Myslím, že tady prostě není co dodat :)

angelbooks
30.10.2016

Myslím že tady není co dodat :).
Autorovi knihy jsou vždy čtivé, napínavé i zábavné. Ale aby jste pochopili, co tím opravdu myslím, musíte si je přečíst sami :).
Moc, moc, moc doporučuji knihy tohoto autora :)

ondrej0497
27.10.2016

četl jsem všechny jeho knihy a žádné z nich bych nic nevytkl

Berken
30.09.2016

Je to ten nejlepší autor kterého znám. Jeho knihy jsou propletené akcí která je pro Ricka typická ale hlavně humorem. Ten nechybí ani v jediné knize. I v těch nejnovějších. Miluju všechny jeho knihy

ILovePoseidón
06.09.2016

Miluju všechny jeho knihy které jsem zatím přečetla

Artemis00
03.09.2016

Dvěma slovy?: Nejlepší autor :D

MirijamFrankl
24.08.2016

Rick Riordan výborně vystihl Percyho a všechny pocity a vkusně zkombinoval svět starořecké mytologie a moderní dobu se všemi jejími vymoženostmi.
Skvělý autor pro mládež.
Píše záživným,lehkýma přesto kvalitním stylem.Sice čtu teprve druhou knihu,avšak do Percyho světa jsem se úplně ponořila a spoustu mých spolužáků a přátel také.
Díky,pan Riordane.

jakubDoležal
30.05.2016

Popravdě četl jsem všechny serie asi dvakrát a pořád mě to baví. Jakmile jsem poprvé otevřel knížku od Ricka Riordana tak jsem ji přečetl asi tak za tři hodiny ale styl kterým to píše je jedínečný a naprosto excelentní. Takže za mě palec nahoru a rozhodně doufám že za chvíly vyjde další kniha

helusa2
08.03.2016

Rick Riordan mě VELMI příjemné překvapil!!! Styl, kterým napsal Percyho Jacksona, mě naprosto nadchnul! Jednoduché, svižné, autentické, lehce pochopitelné a hlavně neskutečně VTIPNÉ! Ten způsob humoru mi zkrátka naprosto sednul :-)
Sama jsem učitelka a ihned jsem si tipla, že autor má s učitelstvím zkušenost. Velmi dobře totiž vystihl ten jazyk, obraty a myšlenkové pochody kluka daného věku - tedy výjimečného a inteligentního kluka. Se všemi jeho pozornostními a dyslektickými problémy ;-)
Určitě si od autora ještě někdy něco přečtu!

Ni_kita
07.12.2015

Rick Riordan je asi nejlepší spisovatel co znám, a mám ho také samozřejmě nejradši. :D Díky jeho knihám o Percym Jacksonovi, které jsem objevila již jako osmiletá holčička :O (nyní čtrnáctiletá), jsem zjistila jak úžasný svět, byl svět řecké a římské mytologie a od té doby mě toho zajímá s každým novým faktem, s každou novou bájí čím dál víc.
To R. Riordan mi dokázal že knihy nejsou jen papíry svázané dohromady, a díky němu jsem objevila přenádherný svět knih bez kterého, si teď svůj život nedokážu představit :). Pan Riordan má v podstatě zásluhu na mé dosavadní osobnosti, a nejspíš, kdybych tehdy před lety v knihovně nenarazila na knihu Percy Jackson Zloděj Blesku, každý den bych si hodiny nečetla, ale byla bych jako většina dnešní generace v mém věku, která se snaží až moc si hrát na dospělé.
Ďekuji mu, a doufám že nikdy nepřestane psát...:D :3

Fantasyfan
22.11.2015

Rickovy knihy mají něco do sebe. Nedokážu říci co, ale jeho knihy patří k těm, co vezmete do ruky aby jste věděli co na tom všichni vidí a najednou máte všechny knihy autora přečtené a nové vyhlížíte měsíc předem a kupujete je v předprodeji.:-)

Kiwisska
20.11.2015

Jednoduše napsané knihy, které se lehce čtou..humor, napětí, vše ve správné míře. Pokud si chcete přečíst něco, co vás odtrhne od běžných starostí, chcete moc nepřemýšlet a spíše se nechat bavit, doporučuju Ricka Riordana.

Apoška
27.10.2015

Miluju tohohle spisovatele :* Píše ,tak že se to příjemně čte a i když si říkám ,že už to nemůže být zajímavější. Ale vždy mě něčím příjemně překvapí...:-D

kendllajf
20.10.2015

úžesně píše. S humorem. Což já humor miluji. Opravdu výborné čtení. Co dobré . ÚŽASNÉ!!!!!!!!!

Ronnie68
09.08.2015

Rick je mým nejoblíbenějším literárním autorem, protože svět Percyho mě ohromě bavil - v blízké době se k němu opět vrátím...

Jano.
07.07.2015

Autor bezduchých hovadín, ktoré však napodiv majú dušu.

BigReader
21.04.2015

Nelly, myslím, že jsi to úplně vystihla :) A pokud jde o "neolympské série" četla jsem kousek z knihy, kde se vyskytuje egyptská mytologie. Ale nějak mě nezaujala a myslím, že ty s řeckou a římskou mytologií jsou od dost lepší. Ale to je můj názor samozřejmě :D

Nelly
03.04.2015

Smekám před autorem, od kterého jsem zatím četla jen "olympské" série - mile mne překvapuje, že i americký rodák zvládá bravurně evropské, řecké a římské, bohy a polobohy. Myslím, že jeho knihy budou v evropské kultuře víc ceněny než v té americké, přece je nám toto bájesloví blíže. Pro mne jsou série s Percym a jeho přáteli tím nejlepším, co se zde objevilo po Harrym Potterovi. Navíc je v Riordanových knížkách více humoru!