Hádův chrám přehled

Hádův chrám
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184314/bmid_haduv-chram-0iv-184314.jpg 5 860 860

Čas se krátí… Bránu Smrti, tajemný průchod mezi světem živých a mrtvých ovládla Gaia se svými pomocníky. Zástupy nestvůr proudí na zem a chystají se převzít vládu nad světem. Přijdou Percy a jeho přátelé na to, jak bránu uzavřít? Dokáží se vrátit z hlubin Tartaru, nejtemnější části podsvětí, kterému vládne bůh mrtvých Hádes? Nebude to jednoduché! Řečtí a římští bohové nedokáží svým dětem pomoci a k Táboru polokrevných se blíží armáda římských polobohů, aby ho zničila. Sedm statečných hrdinů z proroctví musí znovu nasadit své životy za záchranu bohů, lidstva a celé civilizace.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hádův chrám. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (88)

Luigi1
26.06.2024 5 z 5

Jsem moc rád že jsem se k této krásné knížce vrátil

Grohlinka
09.03.2024 4 z 5

Když on má Riordan tak skvělé a emotivni konce...

Části v Tartaru mě bavily víc. Putování Arga II a jeho pasažerů pro mě trošku trpělo velkým množstvím vypravěčů a vytrhávalo mě z tempa knihy. Ale jinak je to prostě paráda.


Book_lover469
17.02.2024 5 z 5

Po konci předchozího dílu jsem se opravdu nemohla dočkat jak se příběh vyvine. A rozhodně to stálo za to. Z internetu jsem měla prozrazených už hromadu momentů, přesto jsem se nepřestávala divit a četla dál. Linka s Percym a Annabeth byla úžasná a já si ji neskutečně užívala. I když mi jich bylo samozřejmě líto. Linka s ostatními byla trochu slabší ale pořád to stálo za to. Navíc jsme měli v příběhu zase trochu více Nika a to nemůže uškodit.

Shrnutě bych řekla že jsem si knihu opravdu užívala. Opět jsem si potvrdila proč autora tak miluji a proč vlastně čtu dál. Rozhodně se nemůžu dočkat až si knihu přečtu znovu.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.


Ocenění knihy (1)

2013 - Goodreads Choice Awards (Best Children's & Middle Grade)


Kniha Hádův chrám v seznamech

v Právě čtených12x
v Přečtených1 517x
ve Čtenářské výzvě36x
v Doporučených142x
v Knihotéce353x
v Chystám se číst255x
v Chci si koupit125x
v dalších seznamech10x