Hádův chrám přehled

Hádův chrám
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184314/bmid_haduv-chram-0iv-184314.jpg 5 874 874

Čas se krátí… Bránu Smrti, tajemný průchod mezi světem živých a mrtvých ovládla Gaia se svými pomocníky. Zástupy nestvůr proudí na zem a chystají se převzít vládu nad světem. Přijdou Percy a jeho přátelé na to, jak bránu uzavřít? Dokáží se vrátit z hlubin Tartaru, nejtemnější části podsvětí, kterému vládne bůh mrtvých Hádes? Nebude to jednoduché! Řečtí a římští bohové nedokáží svým dětem pomoci a k Táboru polokrevných se blíží armáda římských polobohů, aby ho zničila. Sedm statečných hrdinů z proroctví musí znovu nasadit své životy za záchranu bohů, lidstva a celé civilizace.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hádův chrám. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (90)

MaxíkD.
12.10.2024 5 z 5

Fantastická úžasná kniha od Ricka Rordana. Naprosto úchvatný příběh, obzvláště části odehrávající se v Tartaru. Trochu se mi stýská po starých hrdinech - po Groverovi a po Tysonovi. Líbí se mi, jak autor popisuje věci, o kterých se v předchozí sérii nezmínil a pocity, myšlenky a úvahy jednotlivých postav. Rozhodně moc doporučuji!

schonecek
23.08.2024 4 z 5

Výprava pustinami Tartaru je pravděpodobně to nejtemnější a nejemotivnější, co kdy Riordan do svých dětských knih propašoval, a funguje to výborně. Žádný krvák samozřejmě čekat nelze, atmosféra řeckého "pekla" je ale tak jako tak hmatatelná. Doplňková výprava na zemském povrchu naštěstí tentokrát taky stojí zato a většina nových hráčů, se zvláštním důrazem na Nica di Angela, se konečně vybarvuje do skutečně zajímavých nebo alespoň zábavných postav. Hádův chrám je bez debat nejlepším dílem celých Bohů Olympu a v mnohém zastiňuje i většinu Percyho původních dobrodružství.

Luigi1
26.06.2024 5 z 5

Jsem moc rád že jsem se k této krásné knížce vrátil

Šarlatový závoj, Hrob na kopci a další knižní novinky (32. týden)

04.08.2024

Ocenění knihy (1)

2013 - Goodreads Choice Awards (Best Children's & Middle Grade)

Kniha Hádův chrám v seznamech

v Právě čtených11x