elfinkaa97 elfinkaa97 komentáře u knih

Zbožňuju tuhle knížku! Sice je to erotický román, ale jde tu o mnohem víc. Jde tu o lásku, o sebepoznání, o rodinu a vše se děje na různých místech Spojených států amerických. Máte rádi erotiku a lásku? Sáhněte po této knize a nedávejte z ruky.

28.12.2017 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Úžasný krimithriller, napínavý s naprosto neočekávaným koncem. Recenze:

18.12.2017 4 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

naprosto perfektní středoškolský thriller! Začátek sice trochu pomalejší, ale to mu s gradací na kvalitě neublížilo. Už teď si to chci přečíst znovu!

04.12.2017 4 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

super knížka, oddechová ale i tak velmi poutavá. Líbí se mi, že autorka udělila velkou roli nejenom lidem, ale taky samotnému bulváru. Dokáže nadělat pořádnou paseku!
Recenze: http://atreeofbooks.blogspot.cz/

22.11.2017 4 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

první část byla nudná a zdlouhavá, od druhé části se to zajímavě rozjelo a konec byl naprosto suprový. Stephena Kinga mám moc ráda a přestože dle mého názoru tohle nebyla jeho nejlepší práce, opět mě překvapil svou úžasnou schopností vyprávět příběhy s neobyčejnou lehkostí.

20.10.2017 3 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Oproti úspěchu Dívky ve vlaku, byla tahle kniha mírným zklamáním. Už od začátku je zde mnoho postav, kvůli kterým se čtenář špatně orientuje v příběhu. Až přehnaně tajuplný příběh, kdy vlastně tři čtvrtě knihy nevíte o postavách nic než že mají tajemství. Příběh začne být zajímavý až když se začnou odhalovat tajemství.

14.09.2017 3 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Neuvěřitelné,naprosto dokonale propracovaná kniha, která vás nepustí a na konci vás nechá jen bezradně a ohromeně přemítat nad neskutečnou autorčinou vynalézavostí a nápaditostí. Já jsem po přečtení jen zůstala sedět s otevřenou pusou a poslední dvě stránky jsem musela číst pořád dokola,abych se ujistila, že to je pravda. Neuvěřitelné.

31.07.2017 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

na to jak se mi první díl nelíbil, další dva byly naprosto senzační. Nelze určit, který byl lepší, zkrátka oba rozjeli první knihu o sto procent dopředu a třetí vyvrcholila v perfektní zakončení této originální fantasy série! :)

17.07.2017 4 z 5

Bylo nás pět Bylo nás pět Karel Poláček

začátek dobrý, ale potom nuda za nudou, hrůza a děs. Už dlouho jsem takhle nudnou knihu nečetla.

03.04.2017 1 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Musím říct, že tentokrát byli kniha a film srovnatelně dobré. Obojí byli dojemné, roztomilé, v pravou chvíli smutné a neuvěřitelně zábavné. Dovedou člověka k zamyšlení. Příběh Willa a Lou je opravdu nádherný a ve své podstatě i pravdivý, dokážu si představit, že někdo tam venku ve světě zažil něco přesně takového.

16.03.2017 4 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Smutné ale čtivé vyprávění o válce z pohledu dospívajícího vojáka,neváhala bych po knize sáhnout znovu. Popisuje tam úžasnou nesmyslnost války, především to, jak vlastně nevinní bojují proti nevinným jen proto, že někdo tam nahoře zavelel Výborně Remarqu!

27.02.2017 4 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Kniha je velmi složitá, trvalo mi než jsem se zorientovala v postavách, kdo co vypráví a tak. Navíc kniha mě nijak zvlášť nezaujala, je zbytečně dlouhá, z 534 stránek mě bavilo posledních 87, tudíž by stačilo aby kniha měla 100 stránek, nebyla by zbytečně zdlouhavá a víc by mě upoutala.

15.02.2017 2 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Miluju knihy od Johna Greena a moc se mi líbila kniha Líbali jsme se od Davida Levithana. Tato kniha byla fajn, v jednu chvíli mě opravdu chytla ale Green napsal omoc hezčí knihy. Přestože má kniha moc hezký námět,mohlo to být možná o něco víc rozpracované. Ale i tak se kniha četla pěkně a rychle.

14.11.2016 3 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Přečteno za jediný den! 50 odstínů šedi se můžou jít bodnout,tohle je skvělý příběh!

08.10.2016 5 z 5

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Přestože bych se měla učit na maturitu, tahle kniha mě naprosto pohltila do sebe a nechtěla mě pustit. Nejenom že příběh je hrozně moc poutavý, ale díky autorovi se dozvíte plno a ještě víc zajímavých informací a okterých by jste netušili, že vás budou zajímat. Stojí za přečtení! :)

08.10.2016 5 z 5

Hamlet Hamlet William Shakespeare

Hamlet nebyl špatný, Nejvíc ze všeho se mi líbilo jeho téma: bratrovražda, za kterou se chce pomstít vlastní syn. Kniha se mi líbila, hlavně posledních deset stránek bylo velmi poutavých, ale nevím jestli je Shakespeare ten pravý pro mě.

28.09.2016 3 z 5

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Knížka mě ze začátku moc nebavila ale jakmile jsem si k postavám vytvořila vztah,, naprosto jsem se ponořila do děje a s každou stránkou jsem byla více a více napjatá. Bravo!

29.08.2016 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Od začátku do konce byla kniha poutavá, plná zvratů, a skončila tak jak by si čtenář přál. Úžasné, i když teď vím jak to skončí, nebudu váhat za nějaký čas přečíst knihu znovu. Dokážu říct že kniha je lepší než ZMIZELÁ, nebo TEMNÉ KOUTY :)

10.08.2016 5 z 5

Píseň pro Lyu Píseň pro Lyu George R. R. Martin

Některé pohádky byly fajn, některé ne, moc mě to nezaujalo,u většiny mě bavila čistě jen ta poslední stránka, ale poslední povídka mě upoutala asi nejvíc :)

29.07.2016 2 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

kniha mě hned od začátku chytla a pohltila. Mockrát jsdem viděla filmové zpracování a zbožňuji ho a proto jsem se bála vzít si knihu, aby mě nezklamala po zkušenosti se Zápisníkem jedné lásky (kniha se mi nelíbila, film ano), ale jsem nadšená. Už teď se nemůžu dočklat chvíle, až si knihu zase přečtu! :)

21.06.2016 5 z 5