Will Grayson, Will Grayson

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Will Grayson a Will Grayson jsou dva naprosto rozdílní kluci, kteří spolu (kromě jména) nemají vůbec nic společného. Dokonce se ani neznají. Pak se jednoho dne náhodou setkají... Chicago je dost velké město a dva středoškoláky z jeho opačných konců může dohromady svést leda náhoda. A aby se navíc ti dva jmenovali úplně stejně, totiž Will Grayson, musí ta náhoda být hodně veliká. Jenže opravdový spád věci naberou teprve tehdy, když se do všeho vloží ještě někdo třetí – kamarád jednoho z Willů zvaný Drobek, tornádo v lidské podobě. Drobek je střední útočník školního týmu amerického fotbalu, autor, skladatel, producent, režisér a hlavní hvězda nejlepšího muzikálu všech dob, a především věčně zamilovaný gay. A když ten se do něčeho pustí, můžete si být jistí, že při zdi se držet nebude… Oba Willy čeká řada příjemných i méně příjemných překvapení a postupně si budou muset znovu přebrat všechno, co si mysleli o sobě, o lásce i o přátelství....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/261759/will-grayson-will-grayson-8Qx-261759.jpg 3.7922
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro děti a mládež
Vydáno, Yoli
Orig. název

Will Grayson, Will Grayson, 2010

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (190)

Kniha Will Grayson, Will Grayson

Přidat komentář
ComposeAdela
05. srpna

Docela mě to bavilo, dokonce jsem se párkrát tiše zasmála. Knížku jsem přečetla velmi rychle (možná až příliš rychle, jako bych ji už chtěla mít z krku), ovšem můj názor na Johna Greena se pořád nějak nezlepšil, jak jsem doufala; ne že by neuměl psát, ani nevím, co proti němu vlastně mám. Levithanovy části se mi možná líbily o něco více.
Nějak se nedokážu rozhodnout, co si o té knížce myslet, jestli ji doporučit, nebo ne. Ještě mě napadá, že bych bývala podle názvu očekávala nějaký bližší vztah mezi oběma Willy, přičemž reálně byl jejich jediným spojujícím prvkem Drobek a oni dva se spolu bavili tak třikrát.

KleaM
19. července

Opet skvely John Green a tentokrat s Daviden Levithanem. No Drobek uz mi ke konci trochu vadil, ale kniha byla skvela, stejne jako vsechny greenovky


kate9326
06. července

Super...hodně vtipná, zajímavá kniha...

Ella161
07. června

Tahle kniha mě tak moc bavila! Autoři naprosto skvěle vytvořili příběh, postavy.. Dost jsem se nasmála. Samozřejmě, že se nad knihou opět pozastavíte a zamyslíte se nad životem, sebou, ostatníma. Přiznávám, že jsem měla radši Willa gaye. Líbilo se mi, jak byl sarkastický a měl vtipný připomínky. Určitě to měl těžký, jelikož trpí depresemi. Má tedy jiný pohled na svět než my. Každopádně s Dropkem si k sobě sedli. No, k Drobkovi vlastně sedne každý. Je tak přátelský a optimistický, že se mi tím občas protivil. Nicméně za mě super kniha, kterou nemohu jinak než doporučit!

Aprilek
23. května

Ze začátku jsem se nemohla začíst, ale poté, co sw mi to povedlo, už jsem nemohla knihu odložit.

Bebe2004
11. května

Opět jsem asi čekala trochu víc. Přeci jen, dva autoři, které mám ráda... Ale nemůžu říct, že se mi nelíbila.

todilka
09. května

Od obou autorů jsem už nějakou tu knihu přečetla a tak mě moc zajímala jejich spolupráce. Musím říct, že se vydařila. Oba Willové i ostatní postavy bavili a zaujali, podle anotace jsem byla trochu zděšená z toho muzikálu, bála jsem se, že to bude moc "sladké", ale nakonec pěkně zapadl do děje a dokreslil vše potřebné.
Svět mezilidských vztahů nejen že není černobílý, on je tak barevný, že na to téměř nestačí ani všechny barvy duhy...
*čtenářská výzva 2020: Kniha, jejíž hlavní hrdina trpí psychickou poruchou

marketa9252
16. dubna

Ze začátku zajímavá. Ke konci už jsem nevěděla, který Will je Will...

1 ...

Doporučujeme

Chlapec na vrcholu hory
Chlapec na vrcholu hory
Dobrodružství Toma Sawyera
Dobrodružství Toma Sawyera
Dobrodružství Hucka Finna
Dobrodružství Hucka Finna
Posel
Posel