čtenářka76 čtenářka76 komentáře u knih

Výlet za všechny peníze Výlet za všechny peníze Jeff Kinney (p)

Možná nejlepší díl, i když každá kniha poseroutky má něco do sebe.
Ale to sele :-)))

Jumaroro Jumaroro Sylva Lauerová

Tato kniha mě úplně dostala. Jen tak ji z hlavy nedostanu určitě dlouho. U knihy jsem seděla tak dlouho dokud jsem ji nepřečetla. Měla obrovský spád a sálo z ní napětí a ten konec - úžasné!!! Ještě teď mám husí kůži.

Slyšet jeleny zpívat Slyšet jeleny zpívat František Šmehlík

Detektivka - super. Nevěřila bych, že je to první kniha autora. Četla jsem, že to někomu připomíná seriál Případy prvního oddělení. Skvělý postřeh, dosadila jsem si obličeje k postavám a detektiv Plíšek mi tam dokonale sedl. Prostředí Beskyd znám, Bílá je moje srdcovka. A zápletka? Do poslední chvíle jsem nevěděla kdo je vrah. Takže dávám 5*

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Knihu jsem opět přečetla jedním dechem. Pěkný příběh, ale Aleše mi bylo líto. Tentokrát mu Patrik na jeho bedra naložil opravdu hodně. Ale klobouk dolů.

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Kniha se čte sama, první půlka super, druhá mi přišla nudnější a táhlá. Humor troch zaostával, ale u Patrika mi to nevadí, i tak mě baví a proto 5*.

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Skvělá kniha, jsem ráda, že i po přečtení třetí knihy Patrika Hartla, mohu napsat super. Hartl bude můj oblíbenec. Oddechové čtení plné humoru.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Tento autor mě prostě baví, jsem ráda, že jsem objevila Patrika Hartla. Jeho knížky jsou oddechové a plné humoru. Film byl taky skvělý.

02.11.2023

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Knihu mi donesl Ježíšek a do té doby jsem nevěděla, že nějaký Patrik Hartl píše. Okamžiky štěstí, jsem přečetla jedním dechem. Napsat knihu jako Veronika a potom jako Jáchym, skvělý nápad. Mám ráda Patrikův humor. ( a smích )

Tajemství Tajemství Radka Třeštíková

Po knize Foukneš do pěny jsem si řekla, Radka Třeštíková je zpět. Mám ráda její postavy a propletené osudy. Ke knize se určitě vrátím.

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Moje třetí kniha Radky Třeštíkové - zklamání. Ten příběh jsem vůbec nepochopila, ztrácela jsem se, vracela a po dočtení jsem byla ráda, že jsem knihu dočetla a už se k ní nevrátím. Nevím kde byl problém, ale tohle nebyla RT.

02.11.2023 2 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Moje druhá kniha Radky Třeštíkové. Po Bábovkách další pecka. Tentokrát jedna osoba, která si řeší svůj život, ( radost, smutek, zklamání ) všechno tam je. Humor RT mám ráda.

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Bábovky - moje první kniha Radky Třeštíkové a úplně mě dostala. Hodně postav, osudů, prolínání vztahů. Musíte zapojit mozek, aby vám nic neuteklo. Super. Viděla jsem i film - pěkný. Ale kniha je kniha.

02.11.2023 5 z 5

Tři kamarádi Tři kamarádi Erich Maria Remarque (p)

Četla jsem již několikrát. Moje srdcovka, krásný příběh. Kniha má čestné místo v mé knihovně.

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Velice emotivní příběh. Po přečtení knihy, jsem nebyla schopna slov a po shlédnutí filmu se mi draly slzy z očí.

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

I třetí díl Aristokratky se povedl. Určitě se k trilogii vrátím.

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Překvapilo mě menší hodnocení, ale musím napsat, druhý díl stejně dobrý jako první. Boček mě baví.

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Pokud očekáváte odlehčení a humor, toto je ta správná kniha. Četla jsem jedním dechem na dovolené.

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Tato detektivka mě zklamala. V půlce knihy odhalíte vraha a už čekáte na to proč... Je to zdlouhavé, protože Laura a Adam dělají přešlapy a ženou se za něčím co není, protože nedělali svou práci pořádně. Adam chce usvědčit každého podezřelého za každou cenu a to se mi na něm nelíbí. Dávám 3* , je to autorčina prvotina, přečtu si další knihu.

30.10.2023 3 z 5

Coura Coura Jana Bernášková

Byla jsem překvapená, že paní Bernášková napsala knihu. Coura byla moje prvotina. Kniha se mi četla pěkně, někdy jsem se zasmála, jindy bych Lucii něčím praštila. Za mě oddechová knížka, na dovolenou.

25.10.2023 4 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Stále mě tento autor nepřestává překvapovat. Četla jsem jedním dechem, nemohla jsem se odtrhnout. Nejlepší Keplerova knížka.

23.10.2023 5 z 5