Výlet za všechny peníze

Rodinný výlet by měla být veliká legrace… pokud samozřejmě nejste Heffleyovi. Cesta začala slibně, ale pak přišlo hned několik špatných odboček. Záchody na benzínce, vyšinutí racci, pomačkaný nárazník a prase na útěku – nic z toho úplně nesplňuje Gregovu představu o pěkně stráveném čase. Ale i ten sebehorší výlet se může proměnit v dobrodružství – a na tohle Heffleyovi fakt jen tak nezapomenou. Nenechte si ujít už deváté dobrodružství malého poseroutky!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/249070/denik-maleho-poseroutky-9-vylet-za--xFM-249070.jpg 4.3259

Deník malého poseroutky / Denník odvážneho bojka 9.

Literatura světová, Humor, Pro děti a mládež
Vydáno · CooBoo

Diary of a Wimpy Kid 9: The Long Haul

Kniha Výlet za všechny peníze

AliDur

Je to super knížka. Přečetla jsem ji za tři dny. Je tam spousta obrázků takže se čte hodně rychle : )

mysik612

Nic ve zlém, ale tenhle díl už byl moc. Dobře, v ostatních dílech bylo těch trapasů tak akorát, ale aby vystoupili z auta a hned se něco stalo, to už je až příliš nenormální.

Toms16

Kniha byla dobrá a vtipná

Didi15

Synovi se to líbilo a řekl mi, že si to mám přečíst také a tak jsem si to přečetla a dost jsem se zasmála. Vtipné, chápu, proč se to dětem tak líbí :)

heliiinka

Groteska, absurdní a na zasmání. Jako vždy zábava na odpoledne a za pár dní už nevíte, o čem to bylo.

Antonella
27.12.2018

Tomu říkám pořádná smůla!
Ale jinak skvělý díl.

Netopyr07
17.12.2018

Chachacha... tak tento díl mě vážně bavil. Sice ke konci už toho bylo moc, ale to bylo jen asi 20 stránek. Zasmála jsem se i nahlas. Možná mám období, kdy mi stačí málo cha cha cha...

Xylitka
24.11.2018

Tento díl byl pode mě nejvtipněší. Hodně je to založena na zákonu schválnosti a to se mi hodně líbilo, protože v existenci zákonu schválnosti věřím.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

deníky komiksy spolužáci obrázkové čtení humor

Jeff Kinney
americká, 1971