Výlet za všechny peníze

Výlet za všechny peníze https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/249070/bmid_denik-maleho-poseroutky-9-vylet-za--xFM-249070.jpg 4 436 77

Rodinný výlet by měla být veliká legrace… pokud samozřejmě nejste Heffleyovi. Cesta začala slibně, ale pak přišlo hned několik špatných odboček. Záchody na benzínce, vyšinutí racci, pomačkaný nárazník a prase na útěku – nic z toho úplně nesplňuje Gregovu představu o pěkně stráveném čase. Ale i ten sebehorší výlet se může proměnit v dobrodružství – a na tohle Heffleyovi fakt jen tak nezapomenou. Nenechte si ujít už deváté dobrodružství malého poseroutky!... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , CooBoo

The Long Haul , 2014

Patapuf
21.02.2016 4 z 5

Máma se rozhodla, že rodinu utvrdí výletem.... naštěstí to Manny zachrání :)

TaLu
19.02.2016 4 z 5

Tentokráte kniha popisující JEDEN výlet.
Ten ovšem stál za to. :o)

zuza3415
14.01.2016 5 z 5

Tato kniha byla velmi dobrá, místy jsem se i pobavila :D :D

Liliana2006
01.01.2016 4 z 5

na tuto knihu jsem se moc těšila ale když jsem si ji přečetla moc mě nezaujala předchozí díli jsem četla jsou určitě lepší než tady ta knížka. Ponorková nemoc se mi líbila nejvíc..

bookwoman
29.12.2015 5 z 5

Skvělá kniha, jako je celá série malého poseroutky.Doporučuji všem,co neradi čtou ale i ostatním.Na spravení nálady super♥.

láskyplnáTerez
15.10.2015 5 z 5

Tato kniha je nejlepší z celé série. Soudím to kvůli tomu, že je to z jiného prostředí- nějaká změna.. Moc se mi to líbilo a vůbec se nestydím, že to v mém věku čtu :D

Bar16
15.09.2015 4 z 5

Pro mě skvělá oddechovka :-)

vodopad152
11.09.2015 4 z 5

Kniha se mi velice líbila ale myslím si že je to nejslabší kniha z této série. Naprosto souhlasím s Mišíí taky mi tam chyběl Rowley, ale i přes všechny nedostatky dávám čtyři hvězdičky.

zuzana13
26.08.2015 5 z 5

Kniha je vtipná. Nejvíce se mi líbili jak tam bylo to sele. Doporučuji.

Mišíí
13.08.2015 4 z 5

Tento díl mi přišel ze všech asi nejslabší. Měla jsem ho přetčeného asi za dvě hodiny a ani si nepamatuju, že bych se u toho nějak moc nasmála a hlavně mi tam chyběl Rowley :ˇ( Ale i tak to bylo další fajn počtení a pokud bude další díl určitě po něm sáhnu :)

annamc
05.08.2015 4 z 5

Ach jo,chudinka Greg,bylo mi ho opravdu líto.To co se děje jemu se nemůže stát snad nikomu.Jinak asi jeden z nejlepších dílů.

Wolfinéria
14.07.2015 4 z 5

Prostě další Poseroutka :D zabaví, ale asi na 2 hodiny vzhledem k snad nejvyššímu počtu obrázků ze všech knih :D

Legáček
02.07.2015 5 z 5

To je dost dobry chtěl jsem to ale, mamka to nekoupila.,jinak je to víborný, nej díl z celí sérye.Třeba jak Grek z jeho bratrem Rodrixem vzadu ukazovali cedule pomoc unášejí nás. Pěknej průser kdyš je stopla policie,chudáci Hellfeiovi. Nebo tam je dobrý to sele vážně nej díl.

JanaDor
01.07.2015 5 z 5

Ať si říká kdo chce co chce, kniha mě pobavila a nejen mě zvedla náladu. Je fakt, že co si uvědomuji, byla tam jedna nadávka, kterou mohli vynechat. Některé situace byly přemrštěné, ale pro mě ne nereálné. Víte, že někdy, když se něco sype, tak se prostě sype (ono se to říká trochu jinak, ale já si to upravila do slušné formy). Pokud dítě projeví zájem, klidně mu tu knihu kupte a taky si ji přečtěte. Proč ne? Smích udělá dobře každému.

katerina7788
29.06.2015 5 z 5

Přečteno za dvě hodiny, knížka se vážně rychle čte. Nudila jsem se u bráchy v pokoji a atak jí přečetla na zabití času :D Zatím jsem četla všechny poseroutky, protože můj bratr je miluje a má je doma. Osobně mě ale více bavili knížky ze školního prostředí, ale tato také ušla :) Prostě poseroutkové jen tak neomrzí.

PajusenkaB
11.06.2015 5 z 5

Zase jedna z lehčích knížek na čtení. Četla se skoro sama, konec byl opravdu vtipný. Greg prostě vede :) Akorát mám zrovna vydání, kde je docela dost chyb (vynechaná písmena), ale to na hodnocení nemá vliv. Doporučuji zejména mladším čtenářům :)

Daisy16
04.06.2015 5 z 5

Miluju všechny Poseroutky!!! Nikdy bych neřekla, že se mě, milovnici thrillerů a detektivek, bude líbit knížka pro děti kolem dvanácti let. Jak neuvěřitelně jsem se sekla.
Sérii jsem si zamilovala už od prvního dílu a některé knihy jsem četla i několikrát. Oddechové čtení, které zvládnu za hodinku a půl, ale ještě dalších čtyřiadvacet hodin se popadám smíchy za břicho.
Nejednou mě také deníky dostaly do pěkně ošemetné situace, památná je asi ta chvíle, když jsem se uprostřed vyučovací hodiny začala zničehonic nekontrolovatelně smát a bleskurychle schovávala knížku do tašky. Spolužáci si chvíli mysleli, že mám záchvat ale vyučující byl naštěstí tolik zabraný chudákem zkoušeným, že si mého přidušeného smíchu nevšiml.
Prostě 5*. Pro všechny díly.