Staré dobré časy

Za starých časů se žilo líp. Nebo ne? Tohle je otázka, kterou si Greg Heffley klade, když se jeho město rozhodne dobrovolně odpojit od elektřiny. Moderní společnost má přece své výhody a Greg není stvořený pro staromódní život. Přijde na to, jak tohle celé zvládnout? Nebo je život jak ze staré školy pro kluka, jako je Greg, fakt už moc velké sousto?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/290985/big_denik-maleho-poseroutky-10-stare-do-YHK-290985.jpg 4.3316

Kniha Staré dobré časy

Štěpinambura

Zase Greg a zase výborná zábava při které se celá rodina nasmějeme hlavně při myšlenkách, že Greg je samozřejmě hvězda i když je to trochu jinak.

Pert

Opět výborné

DK197
09.12.2021

AUDIOKNIHA: Tenhle díl se mi obzvláště líbil, protože jsem měla pocit, že nám hrdina dozrává a dospívá. Bez řečí schytal i tresty za jiné, sem tam utrousil poznámku, myšlenku, se kterou se dalo souhlasit... a obecně nebyl tak sebestředný. Do problémů se dostával nechtěně, nebo vinou druhých... Zajímavé. Navíc příběh osvěžilo prostředí školního výletu a dědeček. Jo, tenhle desátý poseroutka se mi líbil. A moc.

Alizon
13.11.2021

Žijeme v zahraničí, takže "donutit" dceru číst v češtině je trochu boj. Poseroutka je po dlouhé době knížka, kterou si čte sama a dobrovolně. Hurá, hurá třikrát sláva. Tento díl jsem si přečetla i já a i když nejsem úplně cílová skupina taky jsem se pobavila. A líbí se mi i ilustrace. A to jejich domácí prase je nej:)

Lucissia
06.06.2021

Dočetl syn a vzápětí i já. :-)

VeruMalfoy
19.04.2021

Opět další skvělý díl. Řekla bych, že knihám pomáhá, když se neodehrávají doma nebo ve škole, protože v těchto prostředích už jsme byli několikrát. Táborové prostředí je něco jiného, nového. Moc jsem si příběh užila a připomněla jsem si díky němu mé dětství, ve kterém jsem zažila také plno táborů.

Peterlbda
23.01.2021

Veľmi dobrá kniha

StarPopcorn
16.12.2020

Výlet na vyprahlou farmu je nej ;)