Hebrey - Profil

Poslat zprávu

Helena (1974, žena) · Ústecký kraj

Aktivní: včera v 21:14 offline (poprvé: 17.11.2016)

476 bodů (přidáno 23 autorů a 56 knih)

Získané palce za komentáře: 33, udělené: 41

Právě čtené knihy

Lidé a informace
02.10.2017
Lidé a informace 1981, V. Smetáček

Biblická škola pro každého
06.03.2017
Biblická škola pro každého 1999, G. Wasserzug

Bible: Překlad 21. století
24.12.2016
Bible: Překlad 21. století 2009, . neznámý

Destrukční deník
24.12.2016
Destrukční deník 2014, K. Smith

Kdo jsem

Protože na DK knihy hodně prodávám, nejprve něco k "mému bazaru":
Všechny knihy, které nabízím, jsou "antikvariátní" a je tedy třeba u nich počítat s nějakou tou menší či větší vadou na kráse. Obvykle se snažím co nejpřesněji vady vypsat, ale nejde to vždy, proto někdy používám jen obecnější popis, tak abychom si rozuměli:
"V bezvadném stavu" = kniha vypadá na pohled jako nová. Může mít nanejvýš drobnou vadu, kterou lze snadno přehlédnout. Takových mám ale jen málo.

"V dobrém stavu" = Na takové knize je vidět, že byla používaná, chybí jí přebal, je odřená, sem tam něco ohnutého apod. Nic Vám ale nebude bránit si v ní číst.

"Poškozená" = To znamená, že kniha je opravdu nápadně poškozená, potrhaná, uvolněné listy atd.

Platbu přijímám většinou PŘEVODEM na můj účet. Základní poštovné, které si účtuji, je uvedeno u každé mé knihy. Knihy odesílám většinou do dvou pracovních dnů od připsání platby.

Po dohodě jsem ochotná Vám knihy poslat i na DOBÍRKU. Počítejte ale s tím, že poštovné bude činit minimálně 100,- Kč.

Knihy mohu posílat i na Slovensko (popř. jinam do zahraničí), ale POUZE s platbou převodem na účet a poštovné se Vám ještě navýší (přibližně 6 eur jen za poštovné podle hmotnosti knihy).

Teoreticky je možné si knihy vyzvednout i osobně, ale bydlím v Libochovicích, což zrovna není velkoměsto, kam se každý chystá. Čas od času se pohybuji v Litoměřicích a v Praze, není to ale pravidelně.

No a teď něco o mne:
Spíše než mezi rekordmany, kteří zhltnou i tlustou knihu za jediné odpoledne, patřím mezi odpočinkové čtenáře, kteří berou knihu jako milého společníka. Někdy, když se sejde chuť, čas a dobrá knížka čtu rychleji, jindy je tomu naopak. Zato ale mohu říci, že čtu téměř cokoli - jistě jsou témata a žánry, které jsou mi bližší, ale občas ráda sáhnu i jinam.