chlupydupy chlupydupy komentáře u knih

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Knížky paní Mornštajnové mám moc ráda, na tuhle jsem byla obzvlášť zvědavá, když je kolem ní takový humbuk. Často čtu neveselou četbu, takže jsem nečekala nic, co neznám. Ale tohle bylo..nedokážu to ani popsat, mám z toho po přečtení úplně husí kůži, hlavně ten konec mě dostal.

07.06.2023 5 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Krásně napsáno..kniha mě moc potěšila. Líbí se mi styl jakým autor píše, nemohla jsem se odtrhnout.

03.04.2024 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Nádherná kniha, na kterou jsem narazila zrovna ve chvíli, kdy jsem stejně jako hlavní postava přemýšlela, co všechno jsem měla udělat jinak..Náhoda? Kdo ví..

09.06.2023 5 z 5

Já ty jeho knihy prostě miluju..inteligentní humor a úžasně si odpočinu

17.08.2021 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Přečteno skoro na jeden zátah..jedna z nejděsivějších knih co jsem četla..ale určitě mi brzo otrne a dám se do dalších knih autorky :-)

09.07.2021 5 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Objevila jsem tyto knížky nedávno,přečetla jedním dechem a doufala,že ta třetí je poslední..a ono jich bude 5 :-( no mám se na co těšit..

03.05.2022 5 z 5

Dallas 63 Dallas 63 Stephen King

Za mě nejlepší kniha od Kinga...úplně jsem ji "vdechla" a to má přes 700 stran :-)

17.04.2024 5 z 5

Druhé město Druhé město Michal Ajvaz

Myslela jsem si,že mám velkou fantazii,ale tohle jsem nepobrala..

20.12.2022 1 z 5

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

Psáno dost jednoduchým stylem..předto jsem přečetla jedním dechem..nechápu jak tsm mohla vydržet..

02.08.2020 3 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Kniha co má člověku hodně co říct

08.02.2021 5 z 5

výborná kniha..hodně k zamyšlení..

14.10.2020 5 z 5

Prach Prach Hugh Howey

Vaaauuu, za mě naprostá pecka a nejlepší trilogie co jsem četla..

26.03.2024 5 z 5

Kathy Kathy Jan Štifter

Hodně zajímavé téma..ale na mě byla knížka moc útlá, nestihla jsem se s hlavní postavou pořádně sžít, představovala bych si ji delší

25.04.2023 3 z 5

Hodně povedená kniha, která mi přiblížila Lékaře bez hranic..

07.01.2021 4 z 5

Noc trifidů Noc trifidů Simon Clark

Obávala jsem se pokračování od jiného autora,ale knížka se moc povedla. Doporučuju

27.06.2023 4 z 5

Spolčení hlupců Spolčení hlupců John Kennedy Toole

Jsem z knihy nadšená..moc jsem se pobavila..škoda,že se autor nedočkal vydání..

17.05.2023 4 z 5

Newtonův mozek Newtonův mozek Jakub Arbes

Když si člověk uvědomí jak je to staré..docela zajímavá knížka..

24.02.2021 3 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Svižná kniha. Člověk se něco dozvěděl o slonech. A ten konec..měla jsem husí kůži

19.02.2021 5 z 5

Božidara Božidara Veronika Hájek Hurdová

Kdo si počká..Nejlepší kniha,co jsem letos četla. Tolik věcí k zamyšlení..Jen ten konec bych víc natáhla. Kéž by byl druhý díl..

12.12.2022 5 z 5

Zvon Zvon Neal Shusterman

Pro mě nečekaný závěr trilogie..hodně povedená věc

07.04.2021 5 z 5