chlupydupy chlupydupy komentáře u knih

Žiju bez dětí Žiju bez dětí Martina Hynková Vrbová

Téma se mě týká a i když jsem v knížce nenašla,co jsem hledala,bylo zajímavé podívat se na náhled na věc jiných žen.

02.05.2024 4 z 5

Dallas 63 Dallas 63 Stephen King

Za mě nejlepší kniha od Kinga...úplně jsem ji "vdechla" a to má přes 700 stran :-)

17.04.2024 5 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Krásně napsáno..kniha mě moc potěšila. Líbí se mi styl jakým autor píše, nemohla jsem se odtrhnout.

03.04.2024 5 z 5

Prach Prach Hugh Howey

Vaaauuu, za mě naprostá pecka a nejlepší trilogie co jsem četla..

26.03.2024 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Za mě zklamání..Vůbec to nebylo napínavé jako Dívka ve vlaku..pořád se tam všechno omílalo dokola...

11.03.2024 1 z 5

Kde jsi, když nejsi Kde jsi, když nejsi Radka Třeštíková

Jako všechny knihy od autorky se mi to zdálo dost depresivní a hodně k zamyšlení.. je to hodně zajímavá kniha,zvláštní vyzradit konec tak brzo..

11.01.2024 4 z 5

Noc trifidů Noc trifidů Simon Clark

Obávala jsem se pokračování od jiného autora,ale knížka se moc povedla. Doporučuju

27.06.2023 4 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Nádherná kniha, na kterou jsem narazila zrovna ve chvíli, kdy jsem stejně jako hlavní postava přemýšlela, co všechno jsem měla udělat jinak..Náhoda? Kdo ví..

09.06.2023 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Knížky paní Mornštajnové mám moc ráda, na tuhle jsem byla obzvlášť zvědavá, když je kolem ní takový humbuk. Často čtu neveselou četbu, takže jsem nečekala nic, co neznám. Ale tohle bylo..nedokážu to ani popsat, mám z toho po přečtení úplně husí kůži, hlavně ten konec mě dostal.

07.06.2023 5 z 5

Spolčení hlupců Spolčení hlupců John Kennedy Toole

Jsem z knihy nadšená..moc jsem se pobavila..škoda,že se autor nedočkal vydání..

17.05.2023 4 z 5

Kathy Kathy Jan Štifter

Hodně zajímavé téma..ale na mě byla knížka moc útlá, nestihla jsem se s hlavní postavou pořádně sžít, představovala bych si ji delší

25.04.2023 3 z 5

Můj ne tak sladký život Můj ne tak sladký život Rachel Harris

pro mě zklamání, žádná přidaná hodnota, jen obyčejný románek pro puberťáky.. mělo to skončit druhým dílem..

20.04.2023 1 z 5

Polistopad Polistopad Tomáš Miklica

Potenciál to mělo,ake za mě bohužel promarněný..
Obrovské zklamání.

03.04.2023 1 z 5

Druhé město Druhé město Michal Ajvaz

Myslela jsem si,že mám velkou fantazii,ale tohle jsem nepobrala..

20.12.2022 1 z 5

Božidara Božidara Veronika Hájek Hurdová

Kdo si počká..Nejlepší kniha,co jsem letos četla. Tolik věcí k zamyšlení..Jen ten konec bych víc natáhla. Kéž by byl druhý díl..

12.12.2022 5 z 5

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

Kniha sice velmi útlá,ale čtení velké trápení. Vůbec mě nebavila,ani pořádně nedokážu popsat děj..prostě mi nesedla..

12.10.2022 odpad!

Mlok 2020 Mlok 2020 * antologie

Tento ročník se fakt povedl, obzvlášť povídka Apokalypsa a ta poslední o merlinovi..

03.09.2022 5 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Objevila jsem tyto knížky nedávno,přečetla jedním dechem a doufala,že ta třetí je poslední..a ono jich bude 5 :-( no mám se na co těšit..

03.05.2022 5 z 5

Já ty jeho knihy prostě miluju..inteligentní humor a úžasně si odpočinu

17.08.2021 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Přečteno skoro na jeden zátah..jedna z nejděsivějších knih co jsem četla..ale určitě mi brzo otrne a dám se do dalších knih autorky :-)

09.07.2021 5 z 5